Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Компанія АРТ-КОМПЛЕКТ
Компанія АРТ-КОМПЛЕКТ
Дата останнього логування: 27.03.2017
Компанію перевірено

АРТ-КОМПЛЕКТ , ТзОВ
Україна, Київська обл.

Дата реєстрації: 07.04.2011 Перегляди за останні 30 днів : 0 | Контакти за останні 30 днів : 0
Контакти компанії
Ви будете очікувати на контакти 60 секунд?


Ваш статус: Гість залогуйтеся або дізнайтесь про пакети

Не робіть даремної спроби відкрити контакти, бо протягом дня у вас встановлений ліміт на відкриття контактів


Показати контакти

Останні пропозиції компанії

27.03.2017 | #21770
Пропозиція чинна
27.03.2017 | #21769
Пропозиція чинна
Стальные нержавеющие стяжки с фиксирующим шариком Rucelf 300x4.6 (SSB-300-4,6)
Материал: нержавеющая сталь
Размер, мм 300x4.6
Разрывная сила, кг 55
Упаковка, шт. 100. 200грн/100шт. Детальніше >>
27.03.2017 | #21546
Пропозиція чинна
Адаптеры E2000/APC - 45грн.Оптический адаптер (розетка) E2000/APC SM simplex. Корпус розетки e2000/apc выполнен из пластика зеленого цвета. Детальніше >>
27.03.2017 | #21545
Пропозиція чинна
Пигтейл E2000/APC SM пигтейл - отрезок одномодового оптического волокна (9/125 мкм) в буферном покрытии (buffer 0.9 мм), оконцованный с одной стороны коннектором E2000/APC SM.
Используется при монтаже пассивного оптического оборудования. Детальніше >>

Пропозиції компанії 43

Профіль компанії

Основна діяльність:
Кабельно-провідникова продукція
Кабелі
Інша діяльність: Устаткування, інструмент:
Інструмент
Інше:
Інше
Кількість працівників: 1
Рік заснування: 2010
Міжнародна торгівля: Не цікавить
Інше:
Купуємо продукцію для подальшого продажу
Продукція і послуги компанії:
Виробляємо Продаємо Купуємо
Кабелі
LAN-кабелі
волоконно-оптичні кабелі
силові кабелі
кабелі управління
кабелі зв`язку
кабелі, дроти монтажні
Кабельний інструмент
ручний кабельний інструмент
Інструмент
вимірювальний інструмент
Теги та ключові фрази
муфта оптическая fosc-400a4-s24-1-nnn, fosc-400-a4-s24-1-nnn, eZSpot-Premium signed for nokia 5320, муфта оптическая, Арт-Комплект., АРТ-КОМПЛЕКТ, арт комплект, статычный перетворювач, частотні перетворювачі, тарифи на електроенергію


Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
PowerXL DE11 пропонує нові варіанти застосування для підвищення енергоефективності в машинобудуванні.

Учені зі Стенфордського університету в США виявили спосіб використовувати алмазоїди, щоб зібрати атоми в найтонших можливих електричних проводах – усього три атоми.

Більше новин за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.