Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Компанія АРТ-КОМПЛЕКТ
Компанія АРТ-КОМПЛЕКТ
Дата останнього логування: 23.04.2018
Компанію не перевірено

АРТ-КОМПЛЕКТ , ТзОВ
Україна, Київська обл.

Дата реєстрації: 07.04.2011 Перегляди за останні 30 днів : 0 | Контакти за останні 30 днів : 0
Контакти компанії
Ви будете очікувати на контакти 60 секунд?


Ваш статус: Гість залогуйтеся або дізнайтесь про пакети

Не робіть даремної спроби відкрити контакти, бо протягом дня у вас встановлений ліміт на відкриття контактів


Показати контакти

Останні пропозиції компанії

05.03.2018 | #21770
Пропозиція не чинна
30.11.2017 | #21769
Пропозиція не чинна
Пигтейл HUBER-SUHNER(Швейцария) FC/UPC, 9/125/900 мкм, длина 1,5 м желтое волокно— 2шт — 18 грн/шт Детальніше >>
14.12.2017 | #21546
Пропозиція не чинна
Адаптеры E2000/APC - 45грн.Оптический адаптер (розетка) E2000/APC SM simplex. Корпус розетки e2000/apc выполнен из пластика зеленого цвета. Детальніше >>
05.03.2018 | #21545
Пропозиція не чинна
Пигтейл E2000/APC SM пигтейл - отрезок одномодового оптического волокна (9/125 мкм) в буферном покрытии (buffer 0.9 мм), оконцованный с одной стороны коннектором E2000/APC SM.
Используется при монтаже пассивного оптического оборудования. Детальніше >>

Пропозиції компанії 43

Профіль компанії

Основна діяльність:
Кабельно-провідникова продукція
Кабелі
Інша діяльність: Устаткування, інструмент:
Інструмент
Інше:
Інше
Кількість працівників: 1
Рік заснування: 2010
Міжнародна торгівля: Не цікавить
Інше:
Купуємо продукцію для подальшого продажу
Продукція і послуги компанії:
Виробляємо Продаємо Купуємо
Кабелі
LAN-кабелі
волоконно-оптичні кабелі
силові кабелі
кабелі управління
кабелі зв`язку
кабелі, дроти монтажні
Кабельний інструмент
ручний кабельний інструмент
Інструмент
вимірювальний інструмент
Теги та ключові фрази
муфта оптическая fosc-400a4-s24-1-nnn, fosc-400-a4-s24-1-nnn, eZSpot-Premium signed for nokia 5320, муфта оптическая, Арт-Комплект., АРТ-КОМПЛЕКТ, арт комплект, статычный перетворювач, частотні перетворювачі, тарифи на електроенергію


Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

На Южно-Українській АЕС 24 травня завершилось спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» дводенне загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії. Плановий захід,...

Більше новин за тегами
Статті
Електроенергія вимагає обережного й кваліфікованого обходження. Струм у побутовій електромережі в багато разів перевищує смертельний. Небезпечна ситуація для людини можлива при дотику...

Закарпатська область цілком забезпечена електроенергією, яку виробляє Бурштинський енергоострів. Понад те, місцева ТЕС продає електроенергію за кордон. Тому, очевидно, потреба у...

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.