Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3950
17.01.2006р. |
Використання пластикових матеріалів для електромонтажу

На думку фахівців компанії «Діелектричні кабельні системи» вже через кілька років новітні технології монтажу електричних і телекомунікаційних мереж прийдуть на зміну традиційним. Така тенденція цілком закономірна, і не лише тому, що нині в Європі електромережі вже майже не монтуються без використання пластикових труб і каналів. Їх переваги очевидні, вони ефективніші, що підтверджують самі фахівці. Популяризацією культури цього виду монтажу на вітчизняному ринку займається компанія «ДКС України». Крім того, віднедавна там налагоджено випуск пластикових труб.
"Електротема" № 6 (6) 26 листопада - 9 грудня 2002 року

– Чи існують в Україні аналогічні лінії з виробництва ПВХ-гофротруб для прокладання електромереж? – запитуємо у керівника відділу маркетингу Юрія ЩИРІНА.

– Компанія «ДКС Україна»не є піонером у даних технологіях, зокрема у виробництві пластикових труб. На принципі екструзійних технологій базується майже будь-яке виробництво труб з полімерів. За аналогічною технологією виготовляються пластикові панелі, віконні профілі і т. ін. До речі, агрегати, на яких безпосередньо виготовляються труби, називають екструдерами (від лат. extrudere– витискати), звідки і походить термін «екструзійна технологія». Можливо, такого обладнання нині в Україні не має, але є подібне. Принципова різниця між нашим виробництвом та іншими, в кінцевій продукції. Тобто в сферах застосування труб, а отже, у вимогах до складу матеріалу, його механічних і фізичних властивостях. Нині можна з певністю сказати, що наразі ми єдині вітчизняні виробники електромонтажних ПВХ-гофротруб.До речі, виробники пластикових (переважно поліетиленових) труб для газо- і водопостачання вже досить давно працюють на нашому ринку, й їхня кількість дедалі зростає. Це ще раз підтверджує перспективність даного напрямку.

– Як нинішній споживач реагує на новітні системи монтажу?

– Однозначно на це питання неможливо відповісти. Закономірно, що молодь легше сприймає нововведення. Безперечно, столичний споживач ліпше забезпечений інформацією, оскільки тут відбувається більшість центральних галузевих виставок, розміщені головні офіси компаній, що дає змогу на власні очі побачити, проконсультуватись тощо. Всі ці фактори впливають на рівень культури монтажу. Водночас, чимало кваліфікованих фахівців з регіонів завжди йдуть нам назустріч, бо можуть оцінити усі переваги даної технології: економія, швидкість, надійність монтажу тощо. Адже ПВХ –це матеріал, який не підтримує горіння, легко ріжеться, монтується без зварювання, не іржавіє і не потребує заземлення. На базі продукції з цього матеріалу можна будувати системи електричних і телекомунікаційних мереж зі ступенем захисту до ІР 65. Яких аргументів ще потрібно?Нинііснує стійка закономірність, яка до речі, є вагомим доказом переваг цих матеріалів. Більшість наших споживачів, спробувавши пластик для прокладання електромережі, вже не повертаються до старих форм монтажу.

– Яким чином працює компанія стосовно збуту своєї продукції?

– Головний пріоритет компанії – не якомога швидше продати, а передусім навчити та переконати фахівців правильно використовувати сучасні засоби електромонтажу. Ми наштовхуємося на звичні труднощі, які супроводжують впровадження нового продукту на ринок. На жаль, ще досі не так багато фахівців добре ознайомлені з ПВХ-трубами та каналами для електромонтажу. Дуже часто трапляється нецільове використання і, як наслідок, ми чуємо нарікання на якість продукції. Хоча справжня причина – це відсутність знань з методики монтажу та сфери застосування продукції. (Скажімо, гофротруби не рекомендується використовувати лише для монтажу під сонцем, оскільки , під дією сонця труба тріскає. А для цих умов монтажу існує спеціальна гладка тверда труба, яка стійка до води, пилу та ультрафіолетових променів сонця). Інша проблема – не досить повна нормативна база щодо застосування таких матеріалів. Нині нашими зусиллями розробляються рекомендації з впровадження сучасних методів і матеріалів монтажу у вітчизняні будівельні норми і правила. Ця робота вимагає чимало часу, але таким чином ми сподіваємось підвищити економічність і надійність монтажу електромереж, що матиме загальний позитивний ефект для фахівців даного напрямку.

Загалом, мережа збуту компанії складається виключно з незалежних регіональних електротехнічних компаній, які обслуговують споживачів за єдиними для всієї території цінами.Таку систему дистрибуції називають В-tо-В (business-to-business), особливість її полягає в тому, що продажі ведуться виключно через авторизованих регіональних представників в кожній області України. Таким чином, створюється система сервісу для регіонів, вирішується проблема постачання, прямих методичних консультацій з монтажу. Кожен дистрибутор має демонстраційні стенди підприємства, повну технічну документацію, а відтак, споживач отримує все на місці, і за єдиними цінами виробника. При цьому споживач не боїться того, що він переплачує, незалежно від того в якій області він здійснює покупку. Така система добре себе зарекомендувала в Європі на ринку промислових продуктів, і нині успішно реалізується в нас.Додатково це дає нам можливість концентруватись на виробництві і консультативному забезпеченні споживача.

– Охарактеризуйте, будь ласка, попит в цьому сегменті продукції Чи суттєво впливає ціна на споживчий ринок?

– Вітчизняний ринок електротехніки дуже чутливий до цін. Звісно, легше продавати за найнижчими цінами. Так завше відбувається на ринку на початковому етапі формування споживчих смаків. Тобто тоді, коли споживач вперше застосовує той чи інший продукт, і покупка має пробний, оцінюючий характер (переважно купують найдешевше). Згодом покупець отримує результат використання і має змогу порівняти товар різних виробників. Власне на цьому етапі будується шкала споживчих пріоритетів, де чільне місце займають нецінові параметри конкуренції: довговічність, безпечність, асортимент, надійність постачання, наявність сертифікатів та детальна технічна документація. Ми працюємо на перспективу, адже для виробника дуже важливою є стабільна лояльність споживача. Якщо ж говорити про наш сегмент ринку, то до нього належать споживачі, які хочуть використовувати лише якісний продукт.

Нині рівень конкуренції досить високий. З подібними продуктами працює близько десяти офіційних імпортерів. Існують також вітчизняні виробники, проте вони використовують матеріали, які не зовсім відповідають нашим вимогамякості.

– Як би ви описали основні тенденції нинішнього ринку на даний вид продукції?

– За результатами наших внутрішніх маркетингових досліджень, зростання ринку з цього напрямку в різних регіонах і за асортиментом продукції коливається від 20 до 50%. Асортимент засобів монтажу дуже різноманітний: пластикові ПВХ-труби, кабельні канали, електромеханізми, металеві лотки і багато іншого.За нашими прогнозами, через 3-4 роки рівень використання сучасних засобів монтажу буде перевищувати 50%. Традиційні металеві засоби монтажу (металеві труби, металорукави) незабаром будуть використовуватись в рідких випадках . Це загальна тенденція розвитку ринку.

– Чи планує ДКС розширювати виробництво?

– Так, звісно, ми маємо стратегічний план розвитку. Вже з наступного року буде підвищена потужність нині діючого виробництва, а також розширюватимемо асортиментну лінію.

Сподіваємось і надалі рухатись в даному напрямку.

Підготувала Стефанія ШИБУНЬКО.

Теги та ключові фрази
виробники ПВХ гофрованих труб для електромонтажу, сучасні матеріали електромонтажу, Теми які пидтримує нокіа311, пластикові виробника, торг уа, пластикові матеріали, матеріали для електромонтажу, пщ, технологія виробництва гофро труб, технологія виробництва пластикових труб
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.