Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергоальтернативна ініціатива інженера-селянина
16.11.2018р.

Фаховий інженер Анатолій Стафійчук з села Бронниця,...

За 10 місяців експортовано електроенергії на $266 млн
16.11.2018р.

Україна у січні – жовтні 2018 року експортувала...

Планують цілком перейти на «зелену енергетику»…
15.11.2018р.

Іспанський уряд оприлюднив законопроект, відповідно...

До 2030 року виробництво електроенергії на світових ГЕС збільшиться на 50%
15.11.2018р.

В той час як сонячна та вітрова енергетика постійно...

Енергохаб Литви, Польщі й України забезпечить незалежність від Росії
14.11.2018р.

Створення Східноєвропейського енергетичного хабу...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3739
24.01.2006р. |
Українські ізолятори тримають вищу марку
Продовжувач традицій заснованого у 1965 році Львівського ізоляторного заводу, ТзОВ“Львівська ізоляторна компанія” (ЛІК) є єдиною в Україні та одною з двох існуючих в СНД компаній, які виготовляють увесь спектр скляних ізоляторів із загартованого скла. Ізолятори класів від 40 до 400 кН призначені для повітряних ліній електропередач, розподільних пристроїв електростанцій і підстанцій постійного та змінного струму напругою від 10 до 1150 кВ, що експлуатуються в районах з атмосферою різного ступеня забрудненості.
"Електротема" № 8 (8) 24 грудня 2002 року - 9 січня 2003 року

Наша продукція випробовувалась у сертифікаційних центрах, лабораторіях та національних інститутах Фінляндії (VTT), Чехії (EGÚ HV LABORATORY), Нідерландів (КЕМА), Росії (Електро Мережа Ізоляція Сервіс – АрмСерт), Канади (В.С. НYDRO), Швеції (Вастерос) та інших країн. Її висока якість, що відома більш ніж в 30 країнах світу, дозволяє компанії безперервно розширювати свої ринки збуту.

За останні два роки “ЛІК” поставила понад півтора мільйона ізоляторів різних типів в Україну, Росію, країни СНД, а також Східну Європу, Південно-Східну Азію, Близький Схід, Північну Африку та інші. Згідно з існуючим планом розвитку, зараз на підприємстві іде будівництво нової скловарної печі, яка буде устаткована сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволить вивести виробництво на новий якісний та економічний рівень. Вдосконалення технології, а також висока кваліфікація колективу дозволяє компанії нарощувати обсяги виробництва, а тісні контакти технічних служб із науковцями у галузі скловаріння університету “Львівська політехніка”, “Науково-дослідного інституту високих напруг (НДІВН, м. Слов’янськ, Україна), іншими науковими центрами надають можливість працювати над створенням нових типів ізоляторів.

Відвідувачів виставки “ЛЕП 2002” – фахівців у галузі проектування ліній електропередач, споживачів ізоляторів, бізнесменів зацікавив стенд Львівської ізоляторної компанії. Цього року, крім високоякісної та добре відомої всім продукції, на ньому вперше було продемонстровано взірці нового, давно очікуваного нафто- та газодобувними компаніями СНД, сучасного, надійного та зручного в експлуатації ізолятора ШС–20, здатного цілковито замінити відомий всім ізолятор ШФ–20Г.

Доцільність та користь виставки - незаперечна для розвитку галузі, оскільки тут, при прямому спілкуванні проектантів, виробників та споживачів є можливість визначати стратегію виробництва підприємств, коригувати їх економічні показники та визначати попит у конкретному типі продукції.

Перші результати зустрічей та переговорів, проведених на Московській міжнародній виставці “ЛЕП 2002”, не забарилися: Львівська ізоляторна компанія підписала і вже приступила до виконання контрактів з фірмами Росії, Фінляндії, Білорусі, Туркменістану та інших країн.

Галина БОВТАЯ.

Теги та ключові фрази
стенд ізолятори, ОПН науково - дослідний інститут високих напруг, тов львівська ізоляторна компанія потужність виробництва, нові печі на львівському ізоляторному, ізолятори шс-20 львів, ізолятор ШС-20 В, технологія виробництва ізоляторів ШФ 20, електрооборудованіе ізолятори, Ізолятор ШФ київ, марка ізоляторів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.