Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3441
28.02.2006р. |
Праця з оглядкою на майбутнє

Девіз «Створення з’єднань теперішнього з майбутнім», який придумав для компанії LAPP KABEL її засновник Оскар Лапп, завжди сприймається буквально. І не лише тому, що компанія спеціалізується на випуску кабельно-провідникової продукції. Близько семи десятків років компанія не зраджує цьому девізу і повсякчас впроваджує нові технології, матеріали тощо в цій царині.
"Електротема" № 3 (11) 11-24 лютого 2003 року

Постійні інновації та висока якість кабельно-провідникових виробів відповідають не лише вимогам ринку, а й майбутньому. З виробами компанії вже кілька років має змогу працювати і вітчизняний споживач. А торік продукцію LAPP KABEL та провідного в світі виробника штекерних з’єднувачів МENNEKES взялось поширювати в Україні спільне представництво, яке очолив Валерій МАРДАЛЬ.

– Вперше продукція торгової марки МENNEKES була представлена в Україні на виставці «Елком» у 1997 році, – розпочав свою розповідь Валерій Мардаль. – Щодо LAPP KABEL, то вироби цієї торгової марки появились на нашому ринку дещо пізніше, хоча вже наприкінці 2000 р. було прийнято рішення відкрити представництво в Україні. Враховуючи певну спорідненість LAPP KABEL і МENNEKES, я запропонував створити спільне представництво продукції двох різних підприємств. Ця ідея була підтримана керівництвом обох фірм, і вже з початку минулого року працюємо разом. До речі, це перше представництво цих підприємств в СНД.

LAPPGroup, а це понад сорок заводів у різних куточках світу, пропонує надзвичайно широкий асортимент кабельно-провідникової продукції, зорієнтованої, передусім, на потреби промисловості. Це гнучкі і надгнучкі контрольно-з’єднувальні кабелі, оптиковолоконні, низько- та високочастотні кабелі для передачі даних тощо, а також кабельні аксесуари: різні кабельні введення, будь-яке кабельне маркування, системи кабельних рукавів, кабельні наконечники тощо. Кожен вид продукції продається під власною торговою маркою: Ölflex, Unitronic, Hitronic, Skintop, Epic, Fleximark та інші.

Натомність компанія МENNEKES є вузькоспеціалізованим підприємством, визнаним лідером у виробництві штекерних з’єднувачів, частка світового ринку якої становить близько 20-25%. Фірма пропонує силові штекерні з’єднувачі на струм від 16 до 125 А, а також з‘єднувачі спеціального призначення. Ця продукція використовується як у будівництві, так і в промисловості.

Які можливості та перспективи LAPP KABEL та МENNEKES на ринку Україні?

– Усе залежить від того, в якому напрямі розвиватиметься економіка країни. Передумови є, якщо, звісно, ніщо не заважатиме. Наприклад, машинобудування, приладобудування тощо – це основні сфери збуту нашої продукції. Тим паче, що ми одні з перших пропонуємо кабельно-провідникову продукцію такого високого ґатунку. Нині ми робимо кроки, аби у подальшому міцно утвердитись на цьому ринку.

Вважається, що найбільш промислово потужною є Східна Україна. Із цим не можна не погодитись. Там є великий потенціал. Але, якщо дивитись на промисловий розвиток загалом, то великі шанси на стрибок має власне західний регіон. Адже торік, окрім Київської області, перше місце за кількістю інвестицій зайняла Львівщина. Також мають добрі шанси вільні економічні зони. Найближчим часом є надія на певний баланс розвитку різних регіонів.

А як нині ви загалом оцінюєте ринок кабельних виробів?

– Переважно нині більшість вітчизняних фірм-виробників цього сегменту товару орієнтується на будівельний ринок. Наш сегмент дещо інакший. На мою думку, все залежить від політики кожного окремого підприємства. Одні хочуть удосконалити якість продукції, а інші… Так, мені не раз доводись бачити дрібні цехи чи заводи, навіть, підпільні, що, як-то кажуть, на коліні, роблять кабельно-провідникову продукцію. Тобто, люди заробляють гроші, не дбаючи особливо про добротність виробу. Відтак, часто монтажники скаржаться на якість.

Звісно є й такі, що впевнено освоюють та налагоджують випуск нових видів продукції та дбають про якість виробів. Але наразі ще зарано говорити, що ці фірми складають нам конкуренцію, навіть із врахуванням ціни на вироби. Що вирізняє LAPP KABEL від інших виробників, так це – власне «ноу хау». Адже компанія має 70-річну історію. За цей час накопичився неабиякий досвід роботи та певні правила гри на різних ринках.

У зв’язку з відкриттям представництва в Україні, що зміниться в роботі компаній?

– Передусім, важливо бути якнайближче до клієнта. Раніше існувала система, коли одна компанія-дистрибутор представляла інтереси заводу в цілій країні. Отже, ми відмовились від монополії дистрибутора, оскільки така робота має і переваги, і недоліки. Перевага: завод має надійного партнера, а недолік: компанія немає широкої дилерської мережі, власних філіалів, а відтак вона перебуває далеко від кінцевого споживача. Скажімо, працюючи в Києві, не можна охопити всю Україну, або ж треба мати надійних партнерів-дилерів, що досить складно, або відкривати власні філіали в регіонах. Очевидно, що така схема не йде на користь ні компанії, ні споживачу. Власне представництво, з одного боку, проводить маркетингову політику, працює з великими проектами, а з іншого – існує ряд компаній-дистрибуторів, які безпосередньо реалізують продукцію. Ці дистрибуторські компанії відповідають за меншу територію, а тому є шанс тісніше співпрацювати з кінцевими споживачами. Вони також будують власну дилерську мережу під конкретні завдання. Таким чином ми вбили двох зайців: по-перше, наблизились до клієнта, по-друге, маємо чотири постачальники продукції, стільки ж діє регіональних складів в Івано-Франківську, Києві, Одесі, Донецьку. Між дилерами є взаємодопомога і партнерство. Такою є система роботи з продукцією МENNEKES.

Маркетингова стратегія LAPP дещо відрізняється, оскільки все залежить від асортименту продукції. В ідеалі в кожному регіоні повинен бути наш дистрибутор. Чому? Скажімо, основним споживачем продукції МENNEKES є кінцевий споживач, тобто фірма, яка займається безпосередньо монтажем. Натомість основним замовником виробів LAPP є виробник, для якого наша продукція – комплектуюча для власного виробництва, що і вимагає добре налагодженої дистрибуторської мережі. Також накладає свій відбиток і асортимент продукції. У LAPP дуже широкий асортимент, тож дуже важливо допомогти клієнту зорієнтуватись в цьому обсязі інформації та вибрати найоптимальніший для його потреб продукт.

Бесіду вів
Василь МАСЮК.

Теги та ключові фрази
завод перетворювач майбутні цілі, статичний перетворювач електроенергії, майбутня фірма, сонячні батареї в україні вперше появились, Валерій Мардаль
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.