Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3432
02.03.2006р. |
Гарантія стабільності, або Як забезпечити безперебійне живлення обладнання впродовж 24 годин на добу, 7 днів на тиждень, 52 тижнів на рік

Що не кажіть, але якість вітчизняних промислових електромереж наразі, м’яко кажучи, бажає ліпшого. Згідно зі статистикою, порушення нормальної роботи електромережі трапляються в середньому чотири рази на добу. Застерегти споживачів, зокрема, комп’ютерні мережі від несправностей в електромережі покликані джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
"Електротема" № 4 (12) 25 льтого - 10 березня 2003 року

Основними типами несправностей промислових електромереж є короткочасні провали напруги, перенапруга, тривалі перерви подання електроживлення. Короткочасні стрибки напруги спричиняють удари блискавки чи відімкнення електричної напруги де-небудь в енергосистемі. Тривале підвищення навантаження може бути пов`язане з суттєвими змінами електричної напруги чи перемиканням мереж живлення. Такі стрибки та підвищення навантаження здатні завдати значних збитків обладнанню.

Для багатьох підприємств-споживачів електроенергії захист електронних баз даних та забезпечення деяких видів діяльності, для яких припинення подачі електроенергії не допускається навіть на частки секунди, мають життєво-важливе значення. До таких споживачів належать лікарні, летовища, розрахункові центри, банки та інші підприємства.

Технології, які застосовуються при розробці джерел безперебійного живлення, за останні декілька років набули значного розвитку, і нині на їх основі виготовляється широкий спектр ДБЖ для захисту обладнання та комп`ютерних систем. Нині це вже на просто вибір між технологіями типу «on-line» чи «off-line». Розроблено лінійно-інтерактивне обладнання, яке пропонує змішане вирішення поставленого завдання.

Основний напрямок діяльності фірми «М-ІНФО» – розробка та реалізація комплексних проектів на постачання, монтаж, уведення в експлуатацію та сервісне обслуговування систем безперебійного живлення, дизель-генераторних установок, автоматів введення резерву та систем прецизійного кондиціювання повітря. Для вирішення цих завдань налагоджені дистрибуторські та дилерські відносини з лідерами світової індустрії Liebert-HIROSS, Tripp Lite, Inform, NeuHaus, APC, Caterpillar.

ТОВ «М-Інфо» – авторизований дистрибутор корпорації «Liebert-HIROSS», спираючись на накопичений досвід, пропонує організаціям, які мають велику кількість обчислювальної техніки і, відповідно, ставлять підвищені вимоги до виконання інформаційних робіт, – комплексний підхід для вирішення цих проблем: централізоване та комбіноване гарантійне живлення.

Саме тому вибір обладнання корпорації Liebert-HIROSS, яка займає провідні позиції у виробництві надійного обладнання і доводить свою першість рік за роком, є гарантією побудови якісного проекту захисту найвибагливішого устаткування.

ДБЖ, що випускаються під маркою Liebert-HIROSS, мають напрацювання на відмову від 100000 до 1000000 годин, тому проблеми, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням, виникають вкрай рідко. ДБЖ середньої та великої потужності знані в усьому світі завдяки високій надійності, вигідному співвідношенню «ціна-якість», чистій On-Line-технології подвійного перетворення, мікропроцесорному управлінню та наявності функції `інтелектуальний байпас`.

Існує три концепції побудови системи захисту електроживлення. залежно від конкретних умов (топології електромережі, кількості споживачів, потужності енерговводів):

- Централізована система захисту електроживлення, застосовуєтьсяу випадку повного захисту цілого приміщення чи будівлі. При цьому на все приміщення/будівлю встановлюється одне ДБЖ великої потужності до 4,2 МVA (4200000 VA).

- Розподільна система захисту електроживлення – захист тільки за допомогою ДБЖ малої та середньої потужності (до 6 кВA) для кожної робочої станції (ДБЖ серії PSI) або 3-10 робочих станцій (ДБЖ серій PSI, UPStation GXT, Hinet). Завдяки цьому створюється гнучка система, яка дозволяє легко змінювати розташування та кількість робочих місць в приміщеннях і при цьому ступінь індивідуального захисту обладнання на робочому місці значно зросте, оскільки електроживлення не залежить від сусідніх пристроїв.

- Комбінована система захисту електроживлення – найбільш популярна та надійна система захисту електроживлення, що містить в собі один чи декілька потужних ДБЖ (дизель-генератор, який живить всю будівлю, робочі станції, системи охорони, систему пожежної безпеки тощо) та ДБЖ малої і середньої потужності, які захищають відповідальне і цінне обладнання (сервери, активне мережеве обладнання, охоронні кімнати, відеоспостереження).

ТОВ “М-ІНФО” пропонує технічні рішення, які втілені на основі ДБЖ виробництва фірми Liebert таких серій:

- резервні ДБЖ (потужністю 450-1250 ВА) – серія PSP XT (застосовуються для захисту робочих станцій, домашніх ПК; вхідна напруга 180-270 В);

- інтерактивні ДБЖ (потужністю 700-2200 ВА) – серія PSI MT, RM (застосовуються для захисту однієї або декількох робочих станцій, серверів, мають корекцію вихідної синусоїдальної напруги і напругу на вході 166-272 В);

- «постійно ввімкнені» ДБЖ (On-Line) – серії UPStation GXT (потужністю700 ВА-10 кВА), Nfinity (потужністю 4-16 кВА), HiNet (потужністю 10-30 кВА), 7200 (потужністю 30-60 кВА), HiPulse (потужністю 80-800 кВА), які дозволяють отримувати цілісні закінчені рішення і забезпечують високу працездатність та надійність.

В ідеалі встановлене обладнання повинно безвідмовно працювати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 52 тижні на рік. При цьому одним з найважливіших факторів його надійного функціонування є кондиціювання повітря. Для забезпечення належного мікроклімату в приміщеннях, де встановлено і працює складне електронне устаткування, застосовуються системи точного (прецизійного) кондиціювання повітря торговельної марки Liebert-HIROSS з одночасним автоматичним регулюванням температури, вологості, руху повітря та його чистоти (потужністю від 4 до 100 кВт).

У компанії «М-ІНФО» діє сервісний центр, що дозволяє проводити сервісне обслуговування та підтримку в процесі експлуатації обладнання.

З часом ґрунтовний підхід до проектування матеріальної бази підприємства дає значну економію не тільки завдяки збільшенню терміну служби систем-компонентів будівлі, а й за рахунок скорочення витрат на електроенергію і поточне обслуговування.

Вартість системи безперебійного електроживлення в перерахунку на вартість неодноразового простою одного робочого місця коштує дешевше і окупиться за один або декілька років безаварійної роботи підприємства.

Світлана БАЛБЕКОВА,

менеджер з маркетингу та реклами ТОВ «М-ІНФО».

Теги та ключові фрази
автомат безперебійної подачі електроенергії, як забезпечити короткочасні стрибки напруги в квартирі, лентяево игры скачать бесплатно на телефон самунг 5830, книга по русскому языку по гиа 9 класс Егораева купить в екатеринбурге 2014 года, додати url, розрахунок МVA, Системи безперебійного живлення, торг уа, енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.