Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергоринок розпочав тестування…
15.01.2019р.

Філія «Оператор ринку» держпідприємства...

«Schneider Electric» перетвориться на безвуглецеву компанію
15.01.2019р.

Компанія «Schneider Electric», світовий експерт з управління...

Нарада щодо активізації співпраці у межах Енергетичного Співтовариства
15.01.2019р.

У Міністерстві енергетики та вугільної...

Вибух трансформатора забарвив небо у незвичний колір
28.12.2018р.

Внаслідок вибуху трансформаторного комплексу на...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3165
02.03.2006р. |
Гарантія стабільності, або Як забезпечити безперебійне живлення обладнання впродовж 24 годин на добу, 7 днів на тиждень, 52 тижнів на рік

Що не кажіть, але якість вітчизняних промислових електромереж наразі, м’яко кажучи, бажає ліпшого. Згідно зі статистикою, порушення нормальної роботи електромережі трапляються в середньому чотири рази на добу. Застерегти споживачів, зокрема, комп’ютерні мережі від несправностей в електромережі покликані джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
"Електротема" № 4 (12) 25 льтого - 10 березня 2003 року

Основними типами несправностей промислових електромереж є короткочасні провали напруги, перенапруга, тривалі перерви подання електроживлення. Короткочасні стрибки напруги спричиняють удари блискавки чи відімкнення електричної напруги де-небудь в енергосистемі. Тривале підвищення навантаження може бути пов`язане з суттєвими змінами електричної напруги чи перемиканням мереж живлення. Такі стрибки та підвищення навантаження здатні завдати значних збитків обладнанню.

Для багатьох підприємств-споживачів електроенергії захист електронних баз даних та забезпечення деяких видів діяльності, для яких припинення подачі електроенергії не допускається навіть на частки секунди, мають життєво-важливе значення. До таких споживачів належать лікарні, летовища, розрахункові центри, банки та інші підприємства.

Технології, які застосовуються при розробці джерел безперебійного живлення, за останні декілька років набули значного розвитку, і нині на їх основі виготовляється широкий спектр ДБЖ для захисту обладнання та комп`ютерних систем. Нині це вже на просто вибір між технологіями типу «on-line» чи «off-line». Розроблено лінійно-інтерактивне обладнання, яке пропонує змішане вирішення поставленого завдання.

Основний напрямок діяльності фірми «М-ІНФО» – розробка та реалізація комплексних проектів на постачання, монтаж, уведення в експлуатацію та сервісне обслуговування систем безперебійного живлення, дизель-генераторних установок, автоматів введення резерву та систем прецизійного кондиціювання повітря. Для вирішення цих завдань налагоджені дистрибуторські та дилерські відносини з лідерами світової індустрії Liebert-HIROSS, Tripp Lite, Inform, NeuHaus, APC, Caterpillar.

ТОВ «М-Інфо» – авторизований дистрибутор корпорації «Liebert-HIROSS», спираючись на накопичений досвід, пропонує організаціям, які мають велику кількість обчислювальної техніки і, відповідно, ставлять підвищені вимоги до виконання інформаційних робіт, – комплексний підхід для вирішення цих проблем: централізоване та комбіноване гарантійне живлення.

Саме тому вибір обладнання корпорації Liebert-HIROSS, яка займає провідні позиції у виробництві надійного обладнання і доводить свою першість рік за роком, є гарантією побудови якісного проекту захисту найвибагливішого устаткування.

ДБЖ, що випускаються під маркою Liebert-HIROSS, мають напрацювання на відмову від 100000 до 1000000 годин, тому проблеми, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням, виникають вкрай рідко. ДБЖ середньої та великої потужності знані в усьому світі завдяки високій надійності, вигідному співвідношенню «ціна-якість», чистій On-Line-технології подвійного перетворення, мікропроцесорному управлінню та наявності функції `інтелектуальний байпас`.

Існує три концепції побудови системи захисту електроживлення. залежно від конкретних умов (топології електромережі, кількості споживачів, потужності енерговводів):

- Централізована система захисту електроживлення, застосовуєтьсяу випадку повного захисту цілого приміщення чи будівлі. При цьому на все приміщення/будівлю встановлюється одне ДБЖ великої потужності до 4,2 МVA (4200000 VA).

- Розподільна система захисту електроживлення – захист тільки за допомогою ДБЖ малої та середньої потужності (до 6 кВA) для кожної робочої станції (ДБЖ серії PSI) або 3-10 робочих станцій (ДБЖ серій PSI, UPStation GXT, Hinet). Завдяки цьому створюється гнучка система, яка дозволяє легко змінювати розташування та кількість робочих місць в приміщеннях і при цьому ступінь індивідуального захисту обладнання на робочому місці значно зросте, оскільки електроживлення не залежить від сусідніх пристроїв.

- Комбінована система захисту електроживлення – найбільш популярна та надійна система захисту електроживлення, що містить в собі один чи декілька потужних ДБЖ (дизель-генератор, який живить всю будівлю, робочі станції, системи охорони, систему пожежної безпеки тощо) та ДБЖ малої і середньої потужності, які захищають відповідальне і цінне обладнання (сервери, активне мережеве обладнання, охоронні кімнати, відеоспостереження).

ТОВ “М-ІНФО” пропонує технічні рішення, які втілені на основі ДБЖ виробництва фірми Liebert таких серій:

- резервні ДБЖ (потужністю 450-1250 ВА) – серія PSP XT (застосовуються для захисту робочих станцій, домашніх ПК; вхідна напруга 180-270 В);

- інтерактивні ДБЖ (потужністю 700-2200 ВА) – серія PSI MT, RM (застосовуються для захисту однієї або декількох робочих станцій, серверів, мають корекцію вихідної синусоїдальної напруги і напругу на вході 166-272 В);

- «постійно ввімкнені» ДБЖ (On-Line) – серії UPStation GXT (потужністю700 ВА-10 кВА), Nfinity (потужністю 4-16 кВА), HiNet (потужністю 10-30 кВА), 7200 (потужністю 30-60 кВА), HiPulse (потужністю 80-800 кВА), які дозволяють отримувати цілісні закінчені рішення і забезпечують високу працездатність та надійність.

В ідеалі встановлене обладнання повинно безвідмовно працювати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 52 тижні на рік. При цьому одним з найважливіших факторів його надійного функціонування є кондиціювання повітря. Для забезпечення належного мікроклімату в приміщеннях, де встановлено і працює складне електронне устаткування, застосовуються системи точного (прецизійного) кондиціювання повітря торговельної марки Liebert-HIROSS з одночасним автоматичним регулюванням температури, вологості, руху повітря та його чистоти (потужністю від 4 до 100 кВт).

У компанії «М-ІНФО» діє сервісний центр, що дозволяє проводити сервісне обслуговування та підтримку в процесі експлуатації обладнання.

З часом ґрунтовний підхід до проектування матеріальної бази підприємства дає значну економію не тільки завдяки збільшенню терміну служби систем-компонентів будівлі, а й за рахунок скорочення витрат на електроенергію і поточне обслуговування.

Вартість системи безперебійного електроживлення в перерахунку на вартість неодноразового простою одного робочого місця коштує дешевше і окупиться за один або декілька років безаварійної роботи підприємства.

Світлана БАЛБЕКОВА,

менеджер з маркетингу та реклами ТОВ «М-ІНФО».

Теги та ключові фрази
автомат безперебійної подачі електроенергії, як забезпечити короткочасні стрибки напруги в квартирі, лентяево игры скачать бесплатно на телефон самунг 5830, книга по русскому языку по гиа 9 класс Егораева купить в екатеринбурге 2014 года, додати url, розрахунок МVA, Системи безперебійного живлення, торг уа, енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.