Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3986
08.03.2006р. |
П’ять завершених систем прокладання кабелю, або Новинки продукції ДКС України

Київська виставка «Елком» завжди радує своїх відвідувачів цікавими учасниками. Цього разу, за прогнозами аналітиків вона буде найбільшою електротехнічною виставкою року. Пропонуємо вашій увазі анонс учасника виставки, компанії-спеціаліста в галузі систем прокладки кабелю– ДКС України. Про новинки, які будуть представлені на стенді розповідає генеральний директор підприємства Олександр Воронін.
"Електротема" № 7 (15) 8-21 квітня 2003 року

Ми вже неодноразово ознайомлювали читачів «Електротеми» з діяльністю вашої компанії, з продукцією і стилем її роботи. Наша увага зумовлюється великою мірою тим, що ваша компанія досить глибоко спеціалізується в галузі прокладання електромереж, і не намагається пропонувати весь асортимент електротехнічної і кабельно-провідникової продукції.

– Так, те що ви назвали, є нашою гордістю. Ми ніколи не намагались охопити широкі сегменти ринку. І навіть наше збільшення асортименту я б не називав «розширенням», а скоріше «поглибленням». Спеціалізація нам допомагає.

Що нового ви зможете запропонувати спеціалістам цього разу?

– Щодо новинок компанії, то вони цього разу привносять принципово новий підхід у роботі компанії. По-перше, асортимент компанії згруповано в п’ять систем прокладки кабелю, які я дозволю собі назвати повними. Кожна система – це окремий напрямок монтажу, окрема сфера застосування. По-друге, в кожній з цих систем з’явились додаткові позиції, які й дозволили назвати групу продукції системою. Тобто, зроблено свого роду поглиблення спеціалізації в кожному з напрямків. А напрямки поділені на п’ять систем для простоти сприйняття.

Ви не могли б детальніше ознайомити читачів з кожною із систем?

– Перший і один з найпопулярніших комплексів матеріалу – система «ОКТОПУС» (у перекладі з англійської – восьминіг). Технології монтажу в гофротрубах неодноразово описувались в «Електротемі», зокрема в №№5,6,7, 2002 р.

Основним складовим даної системи є «її величність» ПВХ-гофротруба, у виробництві якої компанія ДКС посідає лідируючі позиції в Україні. Гофротруба доповнюється широким набором розподільних коробок та щитків. Назва системи символізує вигляд інфраструктури з труб і коробок, з’єднані в сучасний комплекс прихованої електропроводки.

Інша система – «ЕКСПРЕС» – складається з двох підсистем «ЕКСПРЕС 4» і «ЕКСПРЕС 6» система накладного монтажу в твердих ПВХ-трубах. Труби доповнюються повним набором з’єднувальних аксесуарів, розподільних коробок, а також щитків для автоматичного вимикача. У зв’язку з тим, що система призначена для зовнішнього монтажу по стінах, важливим складовим є герметичність. Остання цифра позначає рівень захисту системи електропроводки від зовнішнього середовища за міжнародною системою класифікації ІР. Тобто, система «ЕКСПРЕС 4» призначена для сухих незапилених технічних приміщень (ступінь захисту до ІР 44), а «ЕКСПРЕС 6» – для вологих, запилених приміщень, а також ззовні приміщень (ступінь захисту до ІР 65). Система доповнюється коробками під розетки та вимикачі ДКС.

Далі, третя система, називається «ІНЛАЙНЕР». Вона призначена для зовнішнього монтажу в адміністративних, офісних приміщеннях. Складається з пластикових кабельних каналів (коробів), має повний набір аксесуарів для монтажу та електроустановочних виробів серії Віва (розетки, вимикачі, комп’ютерні та телефонні модулі).

Система металевих лотків «S5-КОМБІТЕК» призначена для промислового монтажу, а також для прокладки кабелю в приміщеннях великої площі. Окрім безпосередньо лотків до системи входять вертикальні, горизонтальні аксесуари та набір кріплення до горизонтальних, вертикальних і нахилених поверхонь. Вперше до комплексу додано набір підвісного кріплення за допомогою струбцин та шпильок.

Остання система «КВАДРО» зазнала найглибших змін і доповнень. Ця система призначена полегшити життя спеціалістам щитової збірки. Поряд з необхідними перфорованими каналами систему доповнено: комплексом кабельних наконечників та інструменту для їх опресовування, комплексом стяжок (хомутів) та комплексом маркування проводки. Повномасштабний запуск цієї системи заплановано на початок літа.

Ми охоче запрошуємо всіх професіоналів, які вже співпрацюють з нами або хотіли б ознайомитись з нашими системами, на наш стенд C9 (на виставці «Елком 2003», яка відбудеться з 15 по 18 квітня в Києві). Для спеціалістів, які ставлять до своїх кабельних мереж високі європейські вимоги, важливо знати, де і в кого можна проконсультуватись? Ми охоче ділимось своїм досвідом і будемо раді допомогти.

Відвідувачам виставки завдання в отримання інформації набагато спрощується, адже вони просто відвідають стенд компанії, який наглядно демонструє майже всі існуючі в світі напрямки прокладання кабелю. А тих, хто не має змоги відвідати виставку, ми запрошуємо звертатись до нас, або наших офіційних партнерів в обласних центрах України.

– Дякую за змістовну розповідь, бажаю вашій компанії і надалі зацікавлювати читачів новинками своєї продукції.

– Зі свого боку хочу також подякувати газеті «Електротема» за можливість досить оперативного прямого діалогу з професіоналами.

Бесіду вела

Стефанія ШИБУНЬКО.

Теги та ключові фрази
прокладання електромереж житомерський напрямок, гірлянди


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.