Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3511
08.03.2006р. |
Шляхи пластикових труб та кроки вітчизняної фурнітури

Електрики-монтажники добре обізнані, наскільки працемістким було колись прокладання електромережі на будь-якому будівельному об’єкті. Новітні технології монтажу електричних і телекомунікаційних мереж значно спростили виконання завдання: пластикові труби в роботі набагато ефективніші проти металевих.
"Електротема" № 7 (15) 8-21 квітня 2003 року

Шляхи пластикових труб…

До речі, в Європі системи електропроводки без використання пластикових труб і каналів вже давно майже не монтуються. В Україні ці технології віднедавна пропонує компанія «Діелектричні кабельні системи України». Крім власного виробництва ПВХ-гофтруб, фірма постійно проводить семінари для фахівців, популяризуючи виріб та підвищуючи культуру монтажу.

Дізнатись про переваги сучасних засобів монтажу та правильне їхнє використання мали недавно змогу будівельники, монтажники, науковці та проектанти Івано-Франківщини. Там відбувся семінар на тему «Сучасні підходи до прокладання кабельних систем у приміщенні та ззовні…», яку організувала фірма «Електробудкомплект» – тамтешній представник продукції «ДКСУкраїни».

У ході семінару присутні одержали максимум інформації з чотирьох позицій асортименту продукції, що її пропонує компанія «ДКС України». Її генеральний директор Олександр Воронін розповів про системи прихованого монтажу в гофтрубах. Продукція з ПВХ-самозгасаючі – це перший виріб такого ґатунку на території країни, який фірма виготовляє на основі власних розроблених ТУ. Гофротруби закладаються в штроби стін, за фальш стінами та фальшстелями, заливаються в підлогу. При їх використанні можливо змінювати електромережі з мінімальними затратами часу не пошкоджуючи самі стіни.

Інша позиція – зовнішній монтаж у твердих гладких трубах, які стійкі до ультрафіолету. Вже з травня виробництво жорстких труб буде налагоджено і в Україні.

Цікавили учасників семінару й інсталяційні короба для встановлення електрофурнітури. Ця система кабельних каналів під назвою «Інлайнер» дозволяє зекономити внутрішній простір для транзиту ліній. З їх використанням монтажник надзвичайно швидко облаштовує, скажімо, робоче місце: рамки-супорти монтуються простим защипуванням. Також без додаткового кріплення у них защипуються електровстановлювальні вироби. А наявність перегородок і кришок до них дозволяють створювати відокремлення всередині короба та розділити різну мережу. Система «Інлайнер» пропонує широкий асортимент коробів і міні-каналів 16 та 9 типорозмірів.

І нарешті, металеві лотки, які репрезентувала компанія «ДКС України», використовують в разі унеможливлення підведення кабелю в трубах і кабельних каналах. Завдяки їм зменшується ризик механічного пошкодження проводки та обмежується доступ до неї без потреби. Переваги таких лотків очевидні: ними можна змінити прокладену систему без демонтажу вже прокладеного кабелю, а різноманітні методи кріплення дають змогу проектувати мережу будь-якої складності.

Учасники семінару отримали повні комплекти технічної документації по продукції, а також методичні матеріали з технології монтажу.

Подібні пізнавально-навчальні семінари компанія має намір організовуватиме упродовж року такі і в інших містах.

…та кроки вітчизняної фурнітури

Одночасно з «ДКС України» на семінарі в Івано-Франківську вітчизняний виробник електрофурнітури компанія «Електромакс» представляла основні базові прилади побутового призначення: електровстановлювальне обладнання серії «Стандарт» та «Гарант». Для своїх виробів підприємство відмовилось використовувати кераміку як ізолятор, яку, до речі, в країнах ЄС заборонено використовувати. Серія «Стандарт» особлива тим, що корпус виконаний з АБС-пластика виробництва концерну GE, а внутрішні деталі виготовлені з міцного, термостійкого пластику, який не підтримує горіння. Серія «Гарант» – виробнича новинка 2003 року. Нині споживачі, вибираючи побутову електрофурнітуру, звертають увагу не лише на якість, а й на елементи естетичного оздоблення. Власне, фурнітура «Гарант» вирізняють чудовим дизайнерським рішенням, вона не втрачає кольору, безпечна, оскільки відсутні механічні частини. А особливістю цієї серії є кріплення на контактну групу, що захищає від перегорання. Генеральний директор компанії «Электромакс»Сергій Курчавов розповів нашому кореспонденту:

– На вітчизняному ринку підприємство працює чотири роки і займається виробництвом. Чому виробництво встановлювальної електрофурнітури? Колись ми продавали електрофурнітуру західноєвропейського виробництва, і це було досить рентабельно. Ось і з’явилась ідея налагодити вітчизняне виробництво. Завдяки інвестиціям, впровадженню сучасних технологій виготовили першу серію вітчизняної фурнітури. Загалом, на всі організаційні роботи пішло півроку, що за мірками України є своєрідним рекордом.

Нині на виробництві використовуємо частину німецьких термопласт-автоматів, а також – Хмельницького ВАТ «Термопласт-автомат». Замовлення на штамповані деталі розміщуємо на механічних заводах Києва. Цілком використовуємо наші комплектуючі. Для виробництва брали дешевше і, водночас, те, що ідеально підходить для наших виробів. У процесі випуску продукція проходить кілька етапів перевірки якості: сировини, матеріалів, комплектуючих, а згодом і самої продукції. Відсоток браку становить нуль цілих і дві десятих відсотка.

Окрім серій «Стандарт» і «Гарант», пропонуємо накладні прилади для зовнішньої проводки. На нині маємо 900 артикулів різних кольорів, близько 25 продуктів у кожній серії. Співвідношення «ціна-якість» на продукцію можна вважати ідеальним на даний час. Жоден з виробників за таку ціну не запропонує досить таки широкий асортимент, який дає змогу укомплектувати будь-яку за розміром будівлю чи помешкання.

Наразі ми є єдиним виробником такого асортименту продукції в Україні, і певно в СНД. Наш девіз: українська ціна за європейський продукт. Ми націлені, передусім, на український ринок, і щомісяця реалізуємо понад дві сотні тисяч виробів різного асортименту. Гадаю, відомі закордонні виробники для нас не конкуренти, оскільки їхня продукція необумовлено дорога. Наші електровстановлювальне обладнання за якістю нічим не гірші за їхнє.

На нині підприємство дещо змінило акценти. Стало очевидним, що важливо не лише продукувати. Відтак, наша фірма, водночас із впровадженням нових виробів у виробництво, розвиває нову маркетингову стратегію продаж, розширюємо географію дилерської мережі. Нинішня презентація – один із напрямків популяризації вітчизняного електровстановлювального обладнання.

Стефанія ШИБУНЬКО.

м. Івано-Франківськ

Теги та ключові фрази
виробник пластикових, шляхи бишкека проститутки, m3u плейлист iptv скачать на самсунг смарт тв, чі підходять драйвера асус к53u до asus k53b, виробник пластикових труб, виробництво пластикових труб, кабельний короб івано-франківськ, трубу пластикову.ів-франківськ, Виробники пластику Івано - Франківськ, пластикові труби
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.