Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергоринок розпочав тестування…
15.01.2019р.

Філія «Оператор ринку» держпідприємства...

«Schneider Electric» перетвориться на безвуглецеву компанію
15.01.2019р.

Компанія «Schneider Electric», світовий експерт з управління...

Нарада щодо активізації співпраці у межах Енергетичного Співтовариства
15.01.2019р.

У Міністерстві енергетики та вугільної...

Вибух трансформатора забарвив небо у незвичний колір
28.12.2018р.

Внаслідок вибуху трансформаторного комплексу на...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4205
10.03.2006р. |
Рівненський поступ високовольтної апаратури

Відвідувачі виставки ЕlcomUkraine 2003 - фахівці і керівники енергетичних і промислових підприємств - високо оцінили продукцію Рівненського заводу високовольтної апаратури, а одна з останніх розробок РЗВА - закрита трансформаторна підстанція ЗКТПР-35/10(6) – отримала один з головних призів проведеного в рамках виставки конкурсу "Інноваційне рішення 2003".
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року

Центральним експонатом виставочного стенда РЗВА стала закрита трансформаторна підстанція на номінальні напруги 35 і 10 кВ - ЗКТПР-35/10, на прикладі якої завод продемонстрував не тільки нову продукцію, а й нове для нашої країни концептуальне рішення, причому в діючому вигляді. Сторона 35 кВ, у вигляді закритого розподільного пристрою КРПЗ-35 із шафами КРУ серії КУ35, і сторона 10 кВ підстанції на основі комплектного розподільного пристрою внутрішньої установки КУ-10Ц зв`язані оптоволоконним кабелем з диспетчерським пультом і керуються за допомогою SCADA-системи. При цьому КРПЗ-35 була встановлена за межами виставкового павільйону, тимчасом як КУ-10Ц і комп`ютер оператора функціонували в самому центрі стенда РЗВА усередині виставкового комплексу.

На мнемосхемах, відображуваних на робочому місці оператора, відвідувачі стенда РЗВА могли бачити всю контрольну інформацію про керовані об`єкти, робити дистанційне вмикання і вимикання силових вимикачів сторін 35 і 10 кВ. Комплектний розподільний пристрій КУ-10Ц було показано з новою опцією - електроприводом переміщення вимикача з робочого положення в контрольне і назад. Тепер таке переміщення може виконуватися дистанційно з пульта оператора.

Основні складові даного рішення - вакуумний вимикач ВР35, КРУ внутрішньої установки КУ35, закритий розподільний пристрій КРПЗ-35 - для високої сторони, вакуумний вимикач ВР1 і КРУ внутрішньої установки КУ-10Ц - для низької сторони - є власною розробкою рівненських конструкторів.

Представлене рішення було визнано незалежними експертами переможцем конкурсу `Інноваційне рішення 2003` у номінації `Краща інноваційна продукція`.

Унікальній не тільки для України, а й для країн СНД технології епоксидного лиття була присвячена окрема експозиція. На ній були представлені серійні епоксидні вироби заводу - полюси вакуумних вимикачів, опорні і прохідні ізолятори, прохідні втулки.

Експозицією усередині експозиції РЗВА став стенд із вакуумними вимикачами. Повний ряд типовиконань вимикачів на напругу 10 кВ охоплює практично весь діапазон номінальних струмів і струмів відмикання, що дозволяє використовувати їх для вирішення задач комутації будь-яких видів навантажень. Новинкою цього року став вимикач ВР0 з номінальним струмом відмикання 12,5 кА. У цьому вимикачі використовуються литі з епоксидного компаунда полюси власного виробництва.

Логічним доповненням до стенда з вакуумними вимикачами стала експозиція з універсальними модулями і викотними елементами, що використовуються для заміни у діючих комплектних розподільних пристроях 10 кВ, застарілих вимикачів і вимикачів, що відробили свій ресурс. Ці вироби демонструють практичний підхід у використанні вимикачів ВР при відновленні і модернізації енергетичних об`єктів.

На ЕlcomUkraine2003 уперше буВ продемонстрований новий, але перспективний напрямок діяльності РЗВА, а саме виробництво низьковольтного устаткування. Два нові вироби на базі шаф, що завоювали популярність, серії 19 дюймів RIANT, були показані на низьковольтному розділі експозиції:

- увідно-розподільна шафа на номінальну напругу до 0,6 кВ і номінальний струм до 2500 А - перший у ряді низьковольтних розподільних пристроїв, серійне виробництво яких під торговою маркою RIKOH починається цього року;

- шафа мікропроцесорного релейного захисту ліній 110 кВ із мікропроцесорними пристроями виробництва SIEMENS - уже серійно виробляється під торговою маркою RITEK.

Нові розробки фахівців Рівненського заводу високовольтної апаратури спрямовані на поглиблення комплексності пропонованих заводом рішень і логічно доповнюють устаткування, що випускається.

Підготував Василь ЯРЕМА.

Теги та ключові фрази
вимикач вакуумний вр 1 ровенской завод, Wap ca4ca честный гаишник на нoкiю скачать, скачать игры на телефон дурака на раздивание для самсунга ц3011 от 70 до 190 кб, КРПЗ-35 вимикачі, рівенський завод кру, підстанції КРПЗ - 35, Вакуумний вимикач ВР-35, торг уа, пщ, КРПЗ-35


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.