Підсумки першої міжнародної виставки «SOLAR Ukraine 2018».
Цій темі була присвячена зустріч голови...
Цій темі була присвячена зустріч голови...
В цьому році компанія «АББ» відновила свою...
Вам подобається оновлений портал?
Відвідувачі виставки ЕlcomUkraine 2003 - фахівці і керівники енергетичних і промислових підприємств - високо оцінили продукцію Рівненського заводу високовольтної апаратури, а одна з останніх розробок РЗВА - закрита трансформаторна підстанція ЗКТПР-35/10(6) – отримала один з головних призів проведеного в рамках виставки конкурсу "Інноваційне рішення 2003".
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року
Центральним експонатом виставочного стенда РЗВА стала закрита трансформаторна підстанція на номінальні напруги 35 і 10 кВ - ЗКТПР-35/10, на прикладі якої завод продемонстрував не тільки нову продукцію, а й нове для нашої країни концептуальне рішення, причому в діючому вигляді. Сторона 35 кВ, у вигляді закритого розподільного пристрою КРПЗ-35 із шафами КРУ серії КУ35, і сторона 10 кВ підстанції на основі комплектного розподільного пристрою внутрішньої установки КУ-10Ц зв`язані оптоволоконним кабелем з диспетчерським пультом і керуються за допомогою SCADA-системи. При цьому КРПЗ-35 була встановлена за межами виставкового павільйону, тимчасом як КУ-10Ц і комп`ютер оператора функціонували в самому центрі стенда РЗВА усередині виставкового комплексу.
На мнемосхемах, відображуваних на робочому місці оператора, відвідувачі стенда РЗВА могли бачити всю контрольну інформацію про керовані об`єкти, робити дистанційне вмикання і вимикання силових вимикачів сторін 35 і 10 кВ. Комплектний розподільний пристрій КУ-10Ц було показано з новою опцією - електроприводом переміщення вимикача з робочого положення в контрольне і назад. Тепер таке переміщення може виконуватися дистанційно з пульта оператора.
Основні складові даного рішення - вакуумний вимикач ВР35, КРУ внутрішньої установки КУ35, закритий розподільний пристрій КРПЗ-35 - для високої сторони, вакуумний вимикач ВР1 і КРУ внутрішньої установки КУ-10Ц - для низької сторони - є власною розробкою рівненських конструкторів.
Представлене рішення було визнано незалежними експертами переможцем конкурсу `Інноваційне рішення 2003` у номінації `Краща інноваційна продукція`.
Унікальній не тільки для України, а й для країн СНД технології епоксидного лиття була присвячена окрема експозиція. На ній були представлені серійні епоксидні вироби заводу - полюси вакуумних вимикачів, опорні і прохідні ізолятори, прохідні втулки.
Експозицією усередині експозиції РЗВА став стенд із вакуумними вимикачами. Повний ряд типовиконань вимикачів на напругу 10 кВ охоплює практично весь діапазон номінальних струмів і струмів відмикання, що дозволяє використовувати їх для вирішення задач комутації будь-яких видів навантажень. Новинкою цього року став вимикач ВР0 з номінальним струмом відмикання 12,5 кА. У цьому вимикачі використовуються литі з епоксидного компаунда полюси власного виробництва.
Логічним доповненням до стенда з вакуумними вимикачами стала експозиція з універсальними модулями і викотними елементами, що використовуються для заміни у діючих комплектних розподільних пристроях 10 кВ, застарілих вимикачів і вимикачів, що відробили свій ресурс. Ці вироби демонструють практичний підхід у використанні вимикачів ВР при відновленні і модернізації енергетичних об`єктів.
На ЕlcomUkraine2003 уперше буВ продемонстрований новий, але перспективний напрямок діяльності РЗВА, а саме виробництво низьковольтного устаткування. Два нові вироби на базі шаф, що завоювали популярність, серії 19 дюймів RIANT, були показані на низьковольтному розділі експозиції:
- увідно-розподільна шафа на номінальну напругу до 0,6 кВ і номінальний струм до 2500 А - перший у ряді низьковольтних розподільних пристроїв, серійне виробництво яких під торговою маркою RIKOH починається цього року;
- шафа мікропроцесорного релейного захисту ліній 110 кВ із мікропроцесорними пристроями виробництва SIEMENS - уже серійно виробляється під торговою маркою RITEK.
Нові розробки фахівців Рівненського заводу високовольтної апаратури спрямовані на поглиблення комплексності пропонованих заводом рішень і логічно доповнюють устаткування, що випускається.
Підготував Василь ЯРЕМА.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Пристрій для плавного пуску електродвигуна
Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках
23/04/2018
|
84
|
23/04/2018
|
40
|