Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергоальтернативна ініціатива інженера-селянина
16.11.2018р.

Фаховий інженер Анатолій Стафійчук з села Бронниця,...

За 10 місяців експортовано електроенергії на $266 млн
16.11.2018р.

Україна у січні – жовтні 2018 року експортувала...

Планують цілком перейти на «зелену енергетику»…
15.11.2018р.

Іспанський уряд оприлюднив законопроект, відповідно...

До 2030 року виробництво електроенергії на світових ГЕС збільшиться на 50%
15.11.2018р.

В той час як сонячна та вітрова енергетика постійно...

Енергохаб Литви, Польщі й України забезпечить незалежність від Росії
14.11.2018р.

Створення Східноєвропейського енергетичного хабу...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5333
13.03.2006р. |
Автоматичні вимикачі «Моеллер» типу РМС: економ-серія.

Такі вимикачі незамінні в автоматизованих системах керування електромережами підприємств із безперервним циклом виробництва, на відповідальних електродільницях тощо.
"Електротема" № 10 (18) 27 травня - 9 червня 2003 року

Концерн «Моеллер» по праву входить до числа світових лідерів з розробки та виробництва найсучасніших електроприладів і пристроїв. А лідер зобов`язаний піклуватися про всіх, повинен пам`ятати про потреби не тільки великих підприємств, а й невеличких. Вимоги до рівня автоматизації електромереж в останніх, зазвичай, істотно нижчі, а ось економічний фактор відіграє дуже важливу роль. Саме для електромереж таких підприємств і призначені автоматичні вимикачі серії РМС (рис. 1,2,3). Маючи чудові технічні характеристики і високий рівень надійності, що характерно для всіх виробів «Моеллер», вони разом з тим коштують значно дешевше. Досягається це за рахунок відмови від деяких типів виконання апаратури, приміром, висувного тощо, і незначного звуження діапазону характеристик вимикання.

Основні технічні характеристики автоматичних вимикачів нової серії

Параметр/тип

РМС1

РМС2

РМСЗ

Номінальний струм, А

40—125

40—250

250—630

Робочі струми, А

32—125

32—250

125—630

Вимикальна здатність, кА (при напрузі 415В)

25

25

50

Роз`єднувачі, за допомогою яких здійснюється захист

термомагнітний

термомагнітний

електронні

Стандартний спосіб підключення кабелів

хомутний затискач

болтове з`єднання

болтове з`єднання

Розміри

90x145x68

105x184x103

140x275x120,5

Крім того, пропонується вимикач навантаження типу PSC1, аналогічний за своїми габаритами до автомата РМС1, діапазон його номінальних струмів 63—125 А.

Конструкція автоматичних вимикачів уніфікована. Базові модулі — власне автоматичний вимикач, роз`єднувачі, пристрої для під`єднання кабелів (термінали). На них можуть бути змонтовані модуль вмикання, електропривод, допоміжні контакти (із серії RMQТіtап), незалежний роз`єднувач і роз`єднувач зниженої напруги. Нарешті, до автомата типу РМСЗ можна під`єднати портативний комп`ютер для швидкого настроювання параметрів його електронних роз єднувачів; таке ж настроювання можна виконати дистанційно з використанням модуля DMIпо шині ProfibusDP.

Завдяки новій конструкції використаних у вимикачах головних контактів з поворотним механізмом вдалось значно зменшити розміри вимикачів і підвищити їхню надійність.

Габаритні розміри автоматів РМС1...РМСЗ співпадають з відповідними їм автоматами NZM1...NZM3, aлeостанні можуть мати більш широку гаму спроможностей вимикання (до 150кА) і працювати при підвищених напругах (до 690 В). Після спрацювання внаслідок перевантаження вимикачі можуть бути досить швидко (протягом 60 мс) увімкнені.

Максимальна температура навколишнього середовища може досягати 50°С. Однак вимикачі можуть працювати при температурі 60° і 70°С, при цьому їхній номінальний струм знижується відповідно до 83—87,5 % і 79— 85 % від номінального.

Робочі параметри використаних у вимикачах РМС1 і РМС2 термомагнітних роз`єднувачів можуть бути встановлені таким чином, що автомати будуть найбільш ефективно виконувати свої функції. З цією

метою допускається зміна як позначки струму перевантаження Ir, так і струму короткого замикання Ii.

Аналогічні параметри електронної системи захисту вимикачів типу РМСЗ можуть змінюватися як на місці установки за допомогою портативного комп`ютера, так і дистанційно через шину ProfibusDPз використанням модуля DMI(DataManagementInterface— інтерфейс керування даними). Крім того, вимикачі цього типу здатні передавати по шині ProfibusDPінформацію про поточні параметри ланцюга (наприклад, про перевантаження, що складає 70, 100 або 120 % від номінальної).

Під`єднання проводів і кабелів до вимикачів нової серії може здійснюватися найрізноманітнішими способами. Серед них — тунельні затискачі для алюмінієвих кабелів, гвинтове кріплення наконечників та ін. При будь-якому варіанті кріплення забезпечується зручний монтаж з боку фронтальної поверхні, а кріплення одного типу може бути легко змінене на інше.

Дистанційне вимкнення автоматичних вимикачів РМС1...РМСЗ, а також вимикачів навантаження може здійснюватися за допомогою незалежного роз`єднувача шляхом подачі на нього керуючої постійної або змінної напруги величиною 12-600 В (передбачено кілька номінальних значень).

Вимкнення і вмикання вручну для вимикачів усіх типів може здійснюватися як за допомогою стандартного важільного механізму, так і за допомогою поворотних ручок. Останні можуть монтуватися на самих вимикачах чи дверцятах або на бічних стінках електрощитів. Завдяки їм можна проводити вимикання, не відчиняючи шаф, а також запобігати несанкціонованому вмиканню (за допомогою навісних замочків).

Теги та ключові фрази
обігрівателі електро, автоматичний вимикач економ, Автомобільні Обігріватілі, обігрівателі, автомат РМС1, характериска типу "А" автоматичних вимикачів, Електричні обігрівателі, електричні обігрівателі економ, автоматичний вимикач параметри, вимикач типу PL6-B20/1 размер


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.