Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2923
30.03.2006р. |
Кабельні потоки – новими трасами

Виробництво універсальних кабельних конструкцій типу КЕТ для прокладання силових і контрольних кабелів, включаючи кабелі освітлення, зв'язку, освоїло АТЗТ «Електротехмонтаж» (Харківська область).
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

КЕТ-1, КЕТ-2 призначені для прокладання потоків силових і контрольних кабелів, а також кабелів освітлення, зв`язку, пожежогасіння тощо. Кабельні конструкції передбачається використовувати при спорудженні і реконструкції АЕС, ТЕС, підстанцій, споруд промислового і цивільного будівництва. Вони розраховані на роботу в різних кліматичних зонах, включаючи зони з підвищеною сейсмічною активністю, а також у приміщеннях з наявністю випарів хімічно активних речовин (кислот, лугів).

Перфорація забезпечує не тільки зручність монтажу конструкцій кріплення кабелів, а й вентиляцію кабелів при нагріванні, а також швидке виявлення і ліквідацію місць виникнення пожежі на кабельних трасах (включаючи використання автоматичного пожежогасіння). Перфорація також дозволяє робити дезактивацію кабельних трас на АЕС, змивання пилу в умовах особливо запилених виробництв.

Використання гнутих профілів підвищеної твердості дозволяє при малій металоємності забезпечувати велику вантажопідйомність і підвищену міцність конструкцій. Цинкове покриття дозволяє експлуатувати дані конструкції як у холодному, так і в тропічному, морському кліматі. Металеве покриття забезпечує надійне заземлення конструкцій. Кріпильні вироби, що застосовані в даних конструкціях, забезпечують сейсмовібростійкість і мають аналогічне з конструкціями покриття.

Передбачено широку номенклатуру елементів кабельних конструкцій, що дозволяє:

- здійснювати монтаж кабельних трас будь-якої конфігурації без проведення зварювальних робіт;

- відокремити кабельні системи пожежогасіння, зв`язку тощо від основних кабельних потоків з дотриманням усіх норм і правил щодо спільного прокладання кабелів різного призначення на одних кабельних конструкціях;

- застосовувати кабельні короби у освітленні для підвіски рядів світильників з подальшим регулюванням висоти і розділенням протипожежними перегородками кабелів робочого, резервного й аварійного живлення.

Особливості кабельних конструкцій:

- виконані з перфорованих гнутих профілів, що дозволяють при малій металоємності витримувати підвищені навантаження. Перфорація забезпечує зручність при збиранні, дозволяє відмовитися від зварювальних з`єднань, забезпечує вентиляцію кабелів, а також швидке виявлення і ліквідацію місць виникнення пожежі на кабельних трасах.

- розраховані на сейсмо- і віброміцність і витримують 9 балів максимального розрахункового землетрусу при висоті встановлення на позначці 62 м для АЕС та інших промислових об`єктів.

- виконані з гнутих профілів підвищеної твердості з цинковим покриттям (в особливих випадках на цинкове покриття може бути нанесено лакофарбове покриття або інше покриття з урахуванням вимог експлуатації).

Широка номенклатура елементів кабельних конструкцій дозволяє реалізувати траси різної складності та конфігурації.

Підготував Микола ЦАП.

Теги та ключові фрази
трасвамаес игра, програма підвіски на gt s5360, Где можно скачать пиздатые игры гонки на нокиа 5130 бесплатно, wapka4ka.ru game n70, ремонт стабилизатора напряжения
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.