Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3201
04.04.2006р. |
Дослідження характеристик температурних сенсорів з використанням калібратора температури ТС 2000

Однією з основних причин, що призводять до значних втрат природного газу, є низький клас точності промислових засобів вимірів витрат. Підвищення точності цих засобів вимірів може бути досягнуто лише шляхом періодичного калібрування і перевірки цих приладів за допомогою високоточних повірочних установок чи пристроїв. Це особливо актуально для газопостачальних підприємств, оскільки неточності в обліку газу призводять до його непродуктивних втрат.
"Електротема" № 16 (24) 26 серпня - 8 вересня 2003 року

Температура газу є важливим параметром, що визначає точність виміру витрати газу. Так, виходячи з вимог керівних документів, які регламентують роботу вузлів обліку газу, розміщення гільзи термометра допускається в зоні, у якій температура газу значно відрізняється від його температури в зоні діафрагми. А різниця температур на 5 0С призводить у розрахунках витрати газу до похибки більш ніж 2,0%.

Очевидно, що цей факт вимагає своєчасної перевірки і калібрування засобів вимірів температури газу за допомогою каліброваного устаткування високого класу точності.

Портативний калібратор температури ТС 2000 – це унікальна калібрувальна лабораторія в одному приладі. Все устаткування поміщено в кейс і готове до роботи, що дає можливість застосовувати його як у лабораторних, так і в польових умовах. З його допомогою здійснюється цілком автоматизоване калібрування і дослідження характеристик температурних сенсорів методом звірення. При цьому використовується убудований прецизійний двоканальний термометр, мікрокомп`ютер і термостат.

Термостат може бути як у сухоблочному, так і в рідинному варіанті виконання. Сухоблочний термостат із вставками має високу швидкість виходу на задану температуру. Вставки діаметром 50 мм і глибиною 155 мм можуть бути розсверлені під будь-які розміри термометрів чи термопар і дозволяють одночасно перевіряти кілька датчиків.

За допомогою рідинної вставки з перемішуючим пристроєм, що має об`єм 261 см3, можливе калібрування будь-яких типів термометрів: ртутних, манометричних і термодатчиків з будь-яким типом вихідного сигналу: мА, мВ і Ом.

Прецизійний двоканальний термометр зі зразковим термометром і вимірником електричних сигналів калібрує термоопори і термопари згідно з чинними стандартами.

Програмне забезпечення, яке працює з ОС Windows СЕ, дає можливість робити всі налаштування калібратора з клавіатури убудованого мікрокомп`ютера, що має інтерфейс RS 232. Можна задати до 20 температурних точок для цілковито автоматичного калібрування. По закінченні процесу можна вивести на екран і принтер готовий сертифікат калібрування і графіки похибок.

Завдяки великій кількості сервісних функцій програма робить роботу швидко і легко, а система підказок не накладає вимог до спеціальної підготовки оператора.

Основні технічні характеристики ТС 2000 наведені в таблиці:

Температурний діапазон

-40...+150°С

Точність (без зразкового термометра у вставці)

Точність при методі порівняння зі зразковим термометром

+/- 0,3 °З

+/- 0,03 °З

Точність

0,01 0С

Градієнт на 95 0С від дна до 25 мм від верху вставки

+/- 0,06 0С

Стабільність після 30 хв

- у сухоблочному термостаті

- у рідинній вставці

+/- 0,02 0С

+/- 0,005 0С

Напруга живлення калібратора

220 В 50/60 Гц

Живлення датчика температури

24 В

Розміри

406x254x356

Вага

15,5 кг

Калібратори температури фірми Tek Know калібруються на високоточному устаткуванні, яке відповідає міжнародним стандартам, і мають калібрований сертифікат відповідно до стандарту ISO 9000. В даний час проводяться роботи із сертифікації цих приладів і занесення їх у Держреєстр України.

Портативний калібратор ТС 2000 є незамінним з погляду економії енергоносіїв і зручності експлуатації.

В.Гонцул,

ЗАТ НПП «Інтертек»,

м. Харків.

Теги та ключові фрази
градієнт автоматы, калібратор температури, Калібратор Градієнт 2000, електротема 14 22 22 липня 11 серпня 2003 року, торг уа, характеристики сенсорів, Розрахунок гільзи термометра, пщ, Дослідження датчиків температури, tek-know
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.