Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4979
07.04.2006р. |
Кабельні муфти Raychem

“Райхем” розробляє, виготовляє і впроваджує інноваційні вироби завдяки своїм новітнім розробкам і відкриттям в галузі матеріалознавства. Усі вироби призначені для підвищення надійності й економічності електричних мереж і електроустаткування.
"Електротема" № 20 (28) 21 жовтня - 10 листопада 2003 року

“Райхем”пропонує термоусадні муфти, що забезпечують повну герметизацію і високі ізоляційні властивості. Ці муфти, встановлені в кабельних мережах, підтвердили свою надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища впродовж багатьох років при термічному й електричному навантаженнях.

У результаті безупинних та інтенсивних досліджень, а також великого досвіду в наданні постійної технічної підтримки при впровадженні своїх виробів, “Райхем”розробив закінчену систему термоусадної кабельної арматури на напругу до 72,5 кВ, яка продемонструвала чудові експлуатаційні якості.

Вся кабельна арматура фірми “Райхем” заснована на технології поперечно-зшитих полімерів із пластичною пам`яттю форми. Ці матеріали, порівняно зі звичайними полімерами, мають поліпшені механічні властивості, хімічну та термічну стійкість. Саме тому термоусадні вироби “Райхем” забезпечують повну герметизацію і високі ізоляційні властивості, мають високу механічну міцність, стійкість до впливу навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання і різних хімікатів. Широкий діапазон термоусадності окремих деталей дозволяє використовувати один типорозмір муфти для декількох типів кабелів і перерізів дротів, що своєю чергою значно скорочує потребу в запасних муфтах. Муфти “Райхем” практично не піддаються старінню і можуть зберігатися необмежено довго. В асортименті виробів для енергетики - кінцеві муфти зовнішнього встановлення, сполучні і перехідні муфти, а також універсальні системи для ізоляції, герметизації та ремонту кабельних ліній.

Уся кабельна арматура на напругу вище 1 кВ має систему вирівнювання напруженості електричного поля, що може бути виконана у вигляді окремих елементів набору чи вже нанесена на внутрішню поверхню ізоляційної трубки. У кінцевих муфтах зовнішні ізоляційні трубки володіють поверхневою ерозійною стійкістю і забезпечують герметизацію кабельних наконечників. Місце з`єднання кабельних жил закривається двошаровою термоусадною трубкою, що забезпечує щільне поверхневе з`єднання внутрішнього ізоляційного шару і зовнішнього струмопровідного шару жили.

Монтаж і сервісне обслуговування кабельних муфт “Райхем”.

Для оброблення кабелю не потрібен спеціальний інструмент. Монтаж термоусадних елементів проводиться за допомогою пропан-бутанового газового пальника. Ці термоусадні елементи поставляються в такому стані, який дозволяє легко насадити їх на розроблені кінці кабелів. При нагріванні відбувається їхнє усаджування і щільне водонепроникне охоплення кабелю, причому термоплавкий клей і наповнювач заповнює всі порожнечі. Конструкція кабельної арматури фірми “Райхем” повторює форму кабелю і може, як і він сам, згинатися. Для повороту на 180° кінцевих муфт зовнішнього вертикального встановлення необхідно лише розгорнути зовнішні термоусадні конуси. Після закінчення монтажу кабельна арматура може відразу ж включатися в роботу.

Випробування і відповідність стандартам кабельних муфт “Райхем” .

Кабельна арматура фірми “Райхем” сконструйована і випробувана відповідно до фірмового стандарту PPS 3013, що перекриває вимоги національних і міжнародних стандартів, наприклад: BS, CENELEC, CSN, IEC, MSZ, PN, STN, STR, VDE, ГОСТ та інших. Кабельна арматура і матеріали фірми “Райхем” випробувані у різних незалежних інститутах та лабораторіях на тривалий вплив електричних навантажень і навколишнього середовища.

Фірма “Райхем” постійно контролює і реєструє якість усіх матеріалів протягом усього виробничого процесу, починаючи із сировини і закінчуючи готовим упакованим виробом. Матеріали, як і виріб загалом регулярно проходять випробування. Результатом добре організованої системи контролю і гарантії якості стала сертифікація фірми “Райхем” одна з перших в промисловості, яка відповідає міжнародному сертифікату якості ISO 9001.

Сервісне обслуговування “Райхем”

Чи можливо неправильно застосувати досконалу і найпростішу технологію? Звісно, так. Таким випадкам фірма намагається запобігти за допомогою своєї служби технічної підтримки. Вона спрямована на те, щоб надати необхідну технічну інформацію і дати конкретні рекомендації з застосування арматури “Райхем” інженерам-проектувальникам, монтажникам, конструкторам, виробникам електроустаткування, інженерам, що займаються комплектацією і постачанням, комерційним інженерам.

Екологічність “Райхем”

За результатами досліджень незалежних інститутів та за оцінками споживачів, монтаж термоусадної кабельної арматури фірми “Райхем” абсолютно безпечний для здоров`я. Більш того, завдяки вилученню паяння, бітумного наповнення і робіт зі свинцем удалося відійти від екологічно шкідливих операцій, які завжди асоціюються з монтажем кабельної арматури. Після монтажу муфт не залишається жодних шкідливих і брудних відходів, що потребують спеціальних і дорогих методів утилізації.

Захар ПАХОЛОК.

Теги та ключові фрази
чи шкідливийй райхем, кабельні муфти райхем, кінцева кабельна закладка квэ-1, кабельні муфти, raychem муфты, муфти, муфти кабельні, raihem, Муфти райхем сертификат на установку, муфти райхем


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
04.11.2010р.

Індикатори і покажчики напруги 1

Приладів, що показують наявність напруги досить багато - від самого простого індикатора напруги на газорозрядній лампочці (неонці) і закінчуючи приладами які показують не тільки наявність напруги але і безліч інших параметрів

20.07.2010р.

Альтернативная энергетика для малых предприятий

Любому нормальному человеку хочется пользоваться бесплатной экологически чистой энергией, (энергией Солнца, ветра, реки, морской волны и т.д.). Альтернативная энергетика (АЭ), как раз и занимается решением проблем по использованию данных видов энергии

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.