Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

11098
18.04.2006р. |
Енергозбережувальна технологія опалення. Таємниці економічності

На відміну від звичайного конвективного опалення (центральний, паровий чи масляний радіатори), яке має прогріти все приміщення аж до стелі, щоб на рівні перебування людини температура повітря була комфортною, довгохвильові ІЧ-обігрівачі прогрівають лише той простір, у якому перебувають люди. При цьому не потрібно обігрівати зону вище зросту людини і, отже, витрачати на це енергію. У приміщеннях із стелями більш високими, ніж у звичайних житлових будинках, частка простору, що не прогрівається над зоною перебування людей, збільшується, відповідно, зростає й економічність.
"Електротема" №21 (29) 11-24 листопада 2003 року

Поверхня тепловіддачі від підлоги і предметів, нагрітих ІЧ-обігрівачами, у житлових приміщеннях у середньому в 5-10 разів перевищує поверхню тепловіддачі традиційних опалювальних приладів, тому об`єм повітря в зоні перебування людей прогрівається до заданої споживачем температури швидше, ніж це в стані зробити конвективні системи опалення. Приміщення виходить на заданий споживачем тепловий режим швидше, а коли прогріється, для підтримки потрібної температури саморегульована система довгохвильового опалення включається рідше, ніж звичайна, тим самим споживаючи менше енергії. Зі збільшенням висоти підвісу обігрівачів (наприклад, у складських приміщеннях) поверхня тепловіддачі збільшується ще більше, отже зростає і економічність.

Обігрівання приміщень

- Традиційне (конвективне) опалення. У першу чергу теплова енергія витрачається на вочевидь марне нагрівання повітря під стелею.

- Променеве опалення. Довгохвильові промені майже безперешкодно проходять крізь повітря, перетворюючись в тепло лише при зустрічі з якою-небудь поверхнею, завдяки чому близько 90% теплової енергії поширюється в зоні перебування людини і навколишніх предметів.

Переваги ІЧ-опалення

- Універсальність. ІЧ-обігрівачівикористовуються як основна чи додаткова системи опалення для будь-яких приміщень.

- Встановлення приладів на стелі дозволяє зберегти стіни і підлогу вільними, збільшуючи “робочу зону” приміщення. Елегантним рішенням проблеми обігріву є вкладні панелі для стандартних європейських підвісних стель. Така панель не псує інтер`єр приміщення, легко монтується і демонтується.

- Швидке нагрівання приміщення порівняно з загальноприйнятими системами обігріву. У нічний час у приміщенні може підтримуватися більш низька температура, що заощаджує електроенергію.

- Нагрівання і сушіння. Довгохвильові обігрівачі можуть використовуватися в різних промислових процесах для сушіння і нагрівання, а також для обігріву приміщень, де працює персонал.

- Чистота і екологічність. Відсутність утворення продуктів згоряння чи водяної пари усуває потребу в додаткових системах витяжної вентиляції. Оскільки немає необхідності переміщати повітря для підвищення ефективності теплопередачі, то пил та інші атмосферні забруднення не циркулюють у приміщеннях, що обігріваються.

- Простота обслуговування. Відсутні рухомі частини, немає повітряних фільтрів, не потрібне змащування. Великий термін служби нагрівальних елементів.

- Акумулювання тепла. Більш низька вартість електроенергії в нічний час може бути використана для акумулювання тепла конструктивними елементами будинку й устаткуванням. У випадку відімкнення електрики тепло зберігається тривалий період часу.

Багаторічний досвід просування технології ІЧ-опаленнядозволив виділити найбільш перспективні напрямки використання систем опалення, подібних до природного:

- приватні котеджі, дачі, квартири, адміністративно-офісні приміщення, фойє театрів, готелів;

- складські приміщення, багатоярусні склади з вимогою дотримання температурного режиму;

- спортивно-видовищні об`єкти, криті тенісні корти тощо;

- медичні установи, операційні, реанімаційні, опікові центри;

- касові зали і зали чекання вокзалів і аеропортів;

- АЗС, автосалони, автомийки, гаражі, торгово-виставкові павільйони, криті ринки.

Технічні характеристики

Модель

Потужність

Напруга

Струм

Габаритні розміри

Вага

Вис. підвісу.

Опалювана площа,

дод. опалення

осн. опалення

(Вт)

(В)

(А)

(мм)

(кг)

(м)

кв.м*

кв.м*

ЕР 400 к

400

220

2,1

600/600/53

5,1

2,2

до 7 м

до 4 м

ЕР 500 к

500

220

2,4

600/600/53

5,1

2,2

до 8 м

до 5 м

ЕР 300 п

400

220

2,1

700/400/53

5,1

2,2

до 5 м

до 3 м

ЕР 700 п

500

220

2,4

700/400/53

5,1

2,2

до 9 м

до 7 м

* Дані, наведені в таблиці, усереднені тому для кожного окремого випадку потрібен конкретний розрахунок.

За матеріалами ЕК “Газтранзит”

Теги та ключові фрази
енергозбережувальні технології Луцьк, Енергозбережувальна технологія опалення., проект енергозбережувальні технології, відомості про енергозбережувальні технології, енергозбережувальні насоси опалення, енергозбережувальні технології, Енергозбережувальні тенологіїї опалення, енергозбережувальні технології самому, "енергозбережувальні технології опалення", повтдомлення на тему енергозбережувальни
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.