Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Виробництво електроенергії за 8 місяців збільшилося на 2.1%
21.09.2018р.

Виробництво електроенергії в об'єднаній...

Нацкомісія з 1 жовтня підвищує тариф «Енергоатому»
21.09.2018р.

Національна комісія, що здійснює державне...

Ринок електроенергії вимагає підвищення тарифів…
20.09.2018р.

В Україні тариф для населення на сьогодні покриває...

«Volvo» представила електровантажівку із запасом ходу 300 км
18.09.2018р.

«Volvo Trucks» презентувала нову електричну вантажівку...

На горі Хом'як у Карпатах встановили сонячні панелі
18.09.2018р.

На вершині карпатської гори Хом’як змонтували...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2570
03.05.2006р. |
Контролери Lagoon: економія коштів і часу

Швидко та якісно створити недорогу і надійну автоматичну систему контролю технологічним процесом (АСК ТП) тепер зовсім неважко. Це стало можливим з виходом на ринок контролерів Lagoon з убудованим монітором реального часу і OEM-версією інтегрованої SCADA- і SOFTLOGIC-системи TRACE MODE 5. Якщо раніше покупцю доводилося купувати окремо контролер, дороге програмне забезпечення і виконавчий модуль, то тепер він може одержати закінчене рішення - контролер з необхідною програмною “начинкою”.
"Електротема" № 22 (30) 25 листопада - 8 грудня 2003 року

Контролери Lagoon є PC-сумісними пристроями. Вони цілком відповідають сучасним тенденціям ринку промислової автоматизації у напрямку SOFTLOGIC PLC. У чому полягає суть цих тенденцій? Йдеться про застосування там, де дотепер традиційно застосовувалися PLC, більш дешевих апробованих відкритих архітектур на базі РС-сумісних платформ зі спеціалізованим програмним забезпеченням класу SOFTLOGIC. Усе це дозволяє значно скоротити витрати грошей і часу на створення та супровід системи керування за рахунок більш низької ціни апаратних засобів і доступності великої кількості різноманітного програмного забезпечення.

Контролери Lagoon ідеально підходять як для автономного застосування, так і для створення розподіленої АСК ТП будь-якого рівня складності. Під маркою Lagoon поставляється два типи контролерів: Lagoon-7000 і Lagoon-8000.

* Lagoon-7000 виконаний у вигляді конструктивно закінченого компактного модуля. До нього приєднуються модулі віддаленого та розподіленого введення-виведення серії I-7000. Завдяки цим особливостям контролер і модулі введення-виведення можуть міститися в різних місцях і встановлюватися безпосередньо поруч з первинними датчиками і виконавчими пристроями.

* Lagoon-8000 має більш “класичний” вигляд, на зразок звичайного PLC. У контролер встановлюються модулі серії I-8000. До Lagoon-8000 додатково можуть приєднуватися групи модулів I-8000 або модулі серії I-7000.

Програмне забезпечення для програмування контролерів Lagoon

Програмний пакет російської фірми AdAstra Research Group дозволяє запрограмувати контролер Lagoon в інтегрованій SCADA/HMI і SOFTLOGIC-системі TRACE MODE за допомогою візуальних мов програмування, які сумісні зі стандартом МЕК-61131-3.

Широкі можливості TRACE MODE, у тому числі єдина лінія програмування контролерів і операторських станцій, підтримування стандартних протоколів обміну даними, функціональні блоки регулювання і керування виконавчими механізмами, дають змогу значно скоротити кошти і час на розробку проектів автоматизації на базі контролерів Lagoon. Крім того, унікальна процедура автопобудови для модулів введення-виведення автоматично і безпомилково виконає всю рутинну роботу зі створення бази даних реального часу (бази каналів).

У програмний пакет входять три компоненти TRACE MODE: інструментальне середовище розробки, виконавчий модуль для контролерів, а також демонстраційні версії сервера реального часу, web- і GSM-серверів. TRACE MODE для Lagoon забезпечений повною електронною документацією.

Інструментальне середовище розробки слугує для створення єдиного проекту автоматизації, що завантажується у виконавчі модулі контролерів і АРМ-операторів. Виконавчий модуль інсталюється в контролер за допомогою стандартних утиліт, включених до складу пакета, і слугує для виконання проекту автоматизації. Візуалізація процесу на рівні операторських станцій і дистанційне керування через web- і GSM-мережі можливі в результаті включення до складу програмного пакета робочих демо-версій виконавчих модулів монітора реального часу, web- і GSM-активаторів, що не мають функціональних обмежень, за винятком обмеження за часом безупинної роботи до однієї години.

Для використання програмного пакета з SCADA/HMI-системами інших компаній є OPC-сервер.

Основні характеристики TRACE MODE SCADA/Softlogic

- автопобудова проекту;

- вбудований мікро-МРВ TRACE MODE 5;

- число каналів I/O – 128;

- мінімальний цикл - 1 мс;

- убудоване налагодження;

- бібліотека з 150 технологічних алгоритмів;

- фільтрація;

- ПИД, нечітке, позиційне регулювання;

- ШИМ-перетворення;

- адаптивні і модальні регулятори;

- керування пристроями (клапан, засувка, привод, двигун, насос, група двигунів тощо).

Інструментальна SCADA/HMI-система для розробки операторського інтерфейсу

- число каналів I/O – 64000x16;

- число екранів – необмежено;

- об`ємна графіка мнемосхем;

- число трендів – необмежено;

- автоматичне гаряче резервування;

- on line-редагування проекту;

- мінімальний цикл - 1 мс;

- web-сервер;

- GSM-шлюз.

Виконавчі модулі для операторського інтерфейсу (1 година роботи)

- МРВ-сервер реального часу на 64000x16 I/O;

- web-активатор – web-сервер TRACE MODE для дистанційного керування процесом через web;

- GSM-активатор – GSM-шлюз TRACE MODE для дистанційного керування процесом зі стільникового телефону чи операторського ПК.

За матеріалами ВАТ “А-ТЕКС” підготував

Микола ЦАП

Теги та ключові фрази
Кліпи,монсуно,які,можна,скачати.і без реєстрації., PC сумісні ПЛК серії І 8000, ПЛК) Lagoon, Lagoon з використанням SCADA-системи Trace Mode., lagoon 8000 PLC, садовая груп, контролери, пщ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 19/09/2018
24
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.