Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з міністром
14.02.2019р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості...

Встановлено «зелений» тариф до 2030 року для СЕС загальною потужністю 100МВт
14.02.2019р.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у...

Побудували сонячну станцію на 3000 гектарах
13.02.2019р.

У Марокко звели найбільшу у світі електростанцію з...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2657
03.05.2006р. |
Контролери Lagoon: економія коштів і часу

Швидко та якісно створити недорогу і надійну автоматичну систему контролю технологічним процесом (АСК ТП) тепер зовсім неважко. Це стало можливим з виходом на ринок контролерів Lagoon з убудованим монітором реального часу і OEM-версією інтегрованої SCADA- і SOFTLOGIC-системи TRACE MODE 5. Якщо раніше покупцю доводилося купувати окремо контролер, дороге програмне забезпечення і виконавчий модуль, то тепер він може одержати закінчене рішення - контролер з необхідною програмною “начинкою”.
"Електротема" № 22 (30) 25 листопада - 8 грудня 2003 року

Контролери Lagoon є PC-сумісними пристроями. Вони цілком відповідають сучасним тенденціям ринку промислової автоматизації у напрямку SOFTLOGIC PLC. У чому полягає суть цих тенденцій? Йдеться про застосування там, де дотепер традиційно застосовувалися PLC, більш дешевих апробованих відкритих архітектур на базі РС-сумісних платформ зі спеціалізованим програмним забезпеченням класу SOFTLOGIC. Усе це дозволяє значно скоротити витрати грошей і часу на створення та супровід системи керування за рахунок більш низької ціни апаратних засобів і доступності великої кількості різноманітного програмного забезпечення.

Контролери Lagoon ідеально підходять як для автономного застосування, так і для створення розподіленої АСК ТП будь-якого рівня складності. Під маркою Lagoon поставляється два типи контролерів: Lagoon-7000 і Lagoon-8000.

* Lagoon-7000 виконаний у вигляді конструктивно закінченого компактного модуля. До нього приєднуються модулі віддаленого та розподіленого введення-виведення серії I-7000. Завдяки цим особливостям контролер і модулі введення-виведення можуть міститися в різних місцях і встановлюватися безпосередньо поруч з первинними датчиками і виконавчими пристроями.

* Lagoon-8000 має більш “класичний” вигляд, на зразок звичайного PLC. У контролер встановлюються модулі серії I-8000. До Lagoon-8000 додатково можуть приєднуватися групи модулів I-8000 або модулі серії I-7000.

Програмне забезпечення для програмування контролерів Lagoon

Програмний пакет російської фірми AdAstra Research Group дозволяє запрограмувати контролер Lagoon в інтегрованій SCADA/HMI і SOFTLOGIC-системі TRACE MODE за допомогою візуальних мов програмування, які сумісні зі стандартом МЕК-61131-3.

Широкі можливості TRACE MODE, у тому числі єдина лінія програмування контролерів і операторських станцій, підтримування стандартних протоколів обміну даними, функціональні блоки регулювання і керування виконавчими механізмами, дають змогу значно скоротити кошти і час на розробку проектів автоматизації на базі контролерів Lagoon. Крім того, унікальна процедура автопобудови для модулів введення-виведення автоматично і безпомилково виконає всю рутинну роботу зі створення бази даних реального часу (бази каналів).

У програмний пакет входять три компоненти TRACE MODE: інструментальне середовище розробки, виконавчий модуль для контролерів, а також демонстраційні версії сервера реального часу, web- і GSM-серверів. TRACE MODE для Lagoon забезпечений повною електронною документацією.

Інструментальне середовище розробки слугує для створення єдиного проекту автоматизації, що завантажується у виконавчі модулі контролерів і АРМ-операторів. Виконавчий модуль інсталюється в контролер за допомогою стандартних утиліт, включених до складу пакета, і слугує для виконання проекту автоматизації. Візуалізація процесу на рівні операторських станцій і дистанційне керування через web- і GSM-мережі можливі в результаті включення до складу програмного пакета робочих демо-версій виконавчих модулів монітора реального часу, web- і GSM-активаторів, що не мають функціональних обмежень, за винятком обмеження за часом безупинної роботи до однієї години.

Для використання програмного пакета з SCADA/HMI-системами інших компаній є OPC-сервер.

Основні характеристики TRACE MODE SCADA/Softlogic

- автопобудова проекту;

- вбудований мікро-МРВ TRACE MODE 5;

- число каналів I/O – 128;

- мінімальний цикл - 1 мс;

- убудоване налагодження;

- бібліотека з 150 технологічних алгоритмів;

- фільтрація;

- ПИД, нечітке, позиційне регулювання;

- ШИМ-перетворення;

- адаптивні і модальні регулятори;

- керування пристроями (клапан, засувка, привод, двигун, насос, група двигунів тощо).

Інструментальна SCADA/HMI-система для розробки операторського інтерфейсу

- число каналів I/O – 64000x16;

- число екранів – необмежено;

- об`ємна графіка мнемосхем;

- число трендів – необмежено;

- автоматичне гаряче резервування;

- on line-редагування проекту;

- мінімальний цикл - 1 мс;

- web-сервер;

- GSM-шлюз.

Виконавчі модулі для операторського інтерфейсу (1 година роботи)

- МРВ-сервер реального часу на 64000x16 I/O;

- web-активатор – web-сервер TRACE MODE для дистанційного керування процесом через web;

- GSM-активатор – GSM-шлюз TRACE MODE для дистанційного керування процесом зі стільникового телефону чи операторського ПК.

За матеріалами ВАТ “А-ТЕКС” підготував

Микола ЦАП

Теги та ключові фрази
Кліпи,монсуно,які,можна,скачати.і без реєстрації., PC сумісні ПЛК серії І 8000, ПЛК) Lagoon, Lagoon з використанням SCADA-системи Trace Mode., lagoon 8000 PLC, садовая груп, контролери, пщ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.