Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

6528
04.05.2006р. |
Енергія Сонця – альтернатива традиційної енергетики

Одним з найкращих джерел альтернативної енергії є Сонце. Одним із представників на ринку сонячної енергетики - фірма “Бізнес Нетворк Солюшн”. “Бізнес Нетворк Солюшн” (“BNS”) - офіційний представник департаменту сонячної енергетики SOLAR KW на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська обл.), займається розробкою та виробництвом джерел електроенергії, що працюють на основі сонячної енергії.
"Електротема" № 23 (31) 9-22 грудня 2003 року

Про діяльність фірми розповідає директор “BNS” Потєхін Юрій Анатолійович.

Основні напрямки діяльності підприємства:

- автономні системи для побутових і промислових об’єктів, які віддалені від традиційних систем енергопостачання;

- системи безперебійного енергопостачання;

- вуличні, садові ліхтарі,та iншicистеми які працюють на сонячній енергії.

Не можна не згадати про переваги використання сонячної енергії: екологічна чистота, надійність та можливість довготривалої експлуатації, безпека (наявність автоматичного захисту від короткого замикання, перегріву, перевантажень приладів; перерозряджування акумуляторів), простота монтування та розбирання, стійкість до впливу природних факторів.

Сонячна система енергопостачання складається з:

- фотоелектричного сонячного модуля;

- контролера заряду;

- акумуляторів;

- інвертора “топ - класу”.

До складу фотоелектричного сонячного модуля входять оброблені монокремнієві пластини, які вкриті спеціальною сполукою, що витримує будь-які несприятливі погодні умови (град, високі та низькі температури, перепади температур тощо). Гарантійний термін експлуатації – 25 років. Розміщуються модулі на дахах будинків, офісів, гаражів або на будь-якій іншій поверхні. Можливе використання модулів замість покрівлі будинку або сумісно з нею. Працюють сонячні батареї в спектрі видимого світла, і питання, чи будуть вони працювати похмурого дня, є дуже актуальним для широкого кола споживачів. Відповідь: так, будуть працювати.

Контролер заряду відіграє важливу роль в експлуатації системи: регулює заряд акумуляторів (що сприяє збільшенню терміну експлуатації об’єкта).

Спеціальні, що не потребують обслуговування, акумулятори закритого типу (гелеві) мають термін експлуатації до 15 років, що значно спрощує процес обслуговування установки.

Інвертор “топ - класу” перетворює постійний струм в змінний з синусоїдальним сигналом на виході (ця функція є дуже важливою для довготривалої роботи побутової та оргтехніки), автоматично вимикається при перевантаженні, перегріванні, короткому замиканні, виконує налаштування автоматики на параметри струму.

Продукція SOLAR KW,яку представляє на південному ринку фірма“Бізнес Нетворк Солюшн”, плідно працює над вдосконаленням своїх виробів, щоб максимально подовжити термін експлуатації і звести до мінімуму видатки на їх обслуговування.

Вироби компанії користуються попитом не тільки серед великих підприємств, а й сільськогосподарських комплексів, є незамінними в острівних поселеннях дельти Дунаю поблизу м. Вилкове, забезпечують енергією судна.

Дуже зручною та економічно вигідною є експлуатація сонячних батарей сумісно з вітровими установками. Чого-чого, а вітру в південних степах вистачає.

Наболіле питання освітлення міських вулиць, парків, скверів Одеси (і багатьох інших міст України) можна вирішити, не докладаючи великих зусиль, - за допомогою виробів, які представляє фірма “Бізнес Нетворк Солюшн”. Фотоелектричні вуличні ліхтарі є ідеальною розробкою саме такого спрямування. Невеликі за розмірами, чудового дизайну фотоелектричні ліхтарі складаються з фотоелектричного генератора, батареї, регулятора, освітлювального блоку.

Фотоелемент виконує функцію перетворення енергії Сонця в електроенергію. А оскільки генератор вбудовано безпосередньо у вуличний ліхтар, то нема потреби в зовнішніх кабелях, в колективних джерелах живлення. Таким чином, ліхтар може бути встановлений в будь-якому місці. Батарея акумулює енергію, яку виробляє сонячний генератор протягом дня, і віддає її вночі, навіть після кількох похмурих днів. Регулятор контролює оптимальне функціонування установки загалом, запобігаючи перезарядкам чи надлишковим заряуванням батареї, подає сигнал ввімкнення і вимкнення освітлювальному блоку в час, коли це необхідно. Освітлювальний блок має велику світлову віддачу і ощадне споживання. Низький рівень енергоспоживання – одна із суттєвих переваг освітлювального блоку.

Все обладнання спроектовано компактно і може бути використане для встановлення на стандартні стовпи, що запобігає актам вандалізму. А попри все це – ще й найсучасніший дизайн тішитиме око перехожих.

Що ж до участі держави у вирішенні питання сонячного енергопостачання, то, на превеликий жаль, законодавством не передбачається загальнодержавна політика в цьому напрямку, як то є, наприклад, в Німеччині(програма «100 000 сонячних дахiв»).

Але сам факт порушення питання альтернативної, екологічно чистої енергетики на державному рівні додає оптимізму і наснаги тим, хто працює над проблемами альтернативного енергозабезпечення.

Катерина ПОКОРА,

власний кореспондент газети «ЕлектроТЕМА» в м. Одеса

Теги та ключові фрази
фонарі з сонячними акамуляторами, Гірлянда бабочки на сонячній батареі купити в украіні, фанарі сонячні ціни, купити фонарі на сонячних батареях в украіні, Фонарі на сoнячних батареях їх ціна, купити садові ліхтарі, купить фонарі на сонячних батареях, фонар на сонячні батареї, садові ліхтарі на сонячних батареях купити, садові фонарі на сонячних батареях


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.