Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5263
05.05.2006р. |
Діагностика, ремонт, модернізація - складові техногенної безпеки.

В умовах браку фінансових ресурсів на ремонт і модернізацію, особливе місце займає експертиза стану і визначення терміну експлуатації морально і фізично зношеного устаткування.Водночас унікальна технічна база (устаткування, прилади і методики контролю та діагностики, фахівці), що мають підприємства Асоціаці] ремонтних служб і організацій України (МНВП «Перетворювач», ВАТ «Львівенергоремонт», ТОВ «Вібро-Щит» та інші) використовуються ще не повною мірою. Відсутня і необхідна нормативно-законодавча база, яка б дозволила встановлювати нові терміни експлуатації устаткування, вік якого перевищив передбачений проектом.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

Недооцінка можливостей метрологічного контролю і повірки трансформаторів струму, встановлених в колах керування і контролю, призводить до істотних похибок вимірів і, як наслідок, до переплати за фактично невикористану електроенергію. Загальна тенденція до зниження навантажень на силові трансформатори і КТП у парі з відсутністю установок компенсації реактивної потужності призводить до погіршення якості електричної енергії і додатковим її втратам у мережах. Про це переконливо свідчить досвід роботи МНВП «Перетворювач» на ряді промислових підприємств України.

Індустріальні методи ремонту електроустаткування, кооперація суміжних підприємств на основі субпідряду дозволяють не тільки скоротити терміни ремонту, але і гарантувати їхнє своєчасне виконання з видачею гарантійного паспорта і страхуванням відповідальності за дотримання гарантійних термінів експлуатації.

В арсеналі технічних рішень ТОВ «ВО «Індустріал-Сервіс» - не тільки кооперація при ремонті унікальних і спеціальних електричних машин, але й їхня модернізація з використанням «ноу-хау». Так при модернізації електричних машин середньої потужності з 3-х фазної на 4-х фазну схему обмотки істотно поліпшуються динамічні характеристики електродвигуна в режимі пуску під навантаженням, знижується споживання електроенергії в робочому режимі.

На прикладах застосування систем кулькового очищення трубок конденсаторів турбоагрегатів ГЕС, комплексного підходу до рішення проблем підготування води на об`єктах теплоенергетики, продемонстрованих ТОВ «Океанмаш –Енергія», доведена можливість значного підвищення життєздатності теплових агрегатів з окупністю витрат на їхню модернізацію протягом перших двох років експлуатації.

У числі підприємств, здатних вирішувати проблеми забезпечення ремонтних і рятувальних робіт спеціалізованим інструментом і засобами механізації ручних робіт, що не поступаються закордонним аналогам, - ТО«óдро-Дон».Свідченням високого професіоналізму розробників інструмента є дипломи, здобуті підприємством на міжнародних спеціалізованих виставках.Одним із завдань Асоціації є адаптація вітчизняного інструмента в підрозділах Міністерства з надзвичайних ситуацій і на підприємствах Міністерства транспорту України.

Авторитет і досвід проектних рішень в малій енергетиці й енергозбереженні, набуті ВАТ «Інститут «ДніпроВНДПІергопром», дозволяють колективу інституту здійснювати сьогодні підготовку молодих проектувальників і конструкторів, що є гарним прикладом на тлі фізичного старіння колективів інших проектних організацій. Досвід роботи інституту, як і необхідність збереження технічних архівів проектних інститутів заминулі роки для використання при розробці проектів модернізації підприємств, стали предметом зацікавленого обговорення учасників конференції.

У складних умовах дефіциту ресурсів на модернізацію виробництва, виживання вітчизняного виробника високотехнологічної продукції багато в чому залежить від економічно і технічно зваженого співвідношення ціни і якості та довговічності. Далеко не завжди рекламована довговічність того чи іншого елемента (приладу) у системі керування виправдана.Дуже спірною є концепція застосування дорогих закордонних приладів і засобів автоматики, розрахованих на 15-20 років експлуатації. За цей час по всіх нормативах керовані цими засобами приводи повинні бути замінені, що неминуче спричинить заміну і цих приладів автоматики. Ці питання, як і якість електротехнічної продукції і матеріалів вітчизняного виробництва, висвітлювалися в ході виступів голови правління ВАТ «Коломийський завод комплектних розподільних пристроїв» Я. Р. Марчака, президента корпорації «Веда» Л. И. Дудко та інших учасників конференції.

Питання комплексного забезпечення підприємств - учасників Асоціації матеріалами і комплектуючими виробами для виконання робіт, планованих на 2004 рік, розглядалися в ході обговорення інформації директора ТОВ «НВФ «Укрпромвпровадження» В. М. Капирулі.

Підприємства - учасники Асоціації вносять свій внесок у модернізацію інженерного устаткування комунального господарства.Багатогранність сфер діяльності в цій галузі були підтверджені у виступах представників ТОВ «Інститут силової електроніки», НП «Лінія», НП «Дніпро-Десна» тощо.

Статичні перетворювачі електричної енергії, унікальні прилади для радіофізичних і прикладних досліджень, автоматизовані системи обліку витрат енергетичних ресурсів і диспетчерського контролю – ось далеко не повний перелік робіт і послуг, виконуваних цими підприємствами й організаціями, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат у комунальному господарстві міст.

Найбільш істотним і незаперечним є внесок підприємств-учасників Асоціації в модернізацію і ремонт підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Кураховська й Вуглегірська, Ладижинська і Придніпровська ТЕС, Південно-Українська, Хмельницька, Ровенська АЕС - далеко не вичерпний перелік об`єктів, на яких виконувалися і виконуються роботи з ремонту, модернізації і налагодження технологічного устаткування ПЕК. Не менш серйозні і відповідальні завдання будуть вирішуватися й у 2004 році.

Однак успіх їхнього рішення залежить нині не від технічних проблем. Основною проблемою у взаєминах з підприємствами паливно-енергетичного комплексу є розрахунки за вже виконані роботи та надані послуги.Сумарна заборгованість ПЕК перед підприємствами-учасниками Асоціації перевищує 36 млн. грн., що в сукупності з передбачуваним прийняттям Закону про реструктуризацію заборгованості ПЕК ставить найбільш дієздатні ремонтні організації на межу банкрутства.

Саме тому питанням розвитку взаємин і взаєморозрахунків за виконані роботи була приділена особлива увага під час конференції.

Основою діяльності Асоціації в 2004 році стане кооперація зусиль її учасників для надання комплексу послуг з експертизи, проектування і виконання робіт з модернізації технологічного устаткування у провідних галузях промисловості і комунального господарства України та за кордоном.

Ігор КОВАЛЬ

Теги та ключові фрази
загрузить на телефон nokia 603 игру stranded 2 полностью, скачать программа retrica sis nokia 5228, скачать игру санта повтаряшка на андройд 2.3.6., модернізація електричних машин, ооо завод ват львівенергоремонт, ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТА МОДЕРНІЗАЦІЇ, ТОВ "Укрпромвпровадження", складові тегів, торг уа, визначення терміну модернизація


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.