Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3881
12.05.2006р. |
Перетворювач частоти: нічого зайвого

Новий перетворювач іС5-RUS компанії LG Industrial Systems — наймолодший у модельному ряді серії LG-RUS. Поряд з винятковою компактністю і навіть трохи аскетичним дизайном цей перетворювач є досить функціонально насиченим приладом.
"Електротема" № 24 (32) 22 грудня 2003 року - 15 січня 2004 року

Ергономічний дизайн

Конструктори компанії LG Industrial Systems створювали прилад, у якому немає нічого зайвого. Тому пульт керування був істотно спрощений, але при цьому залишився цілком функціональним. Перетворювач частоти настільки компактний, що пульт керування було вирішено зробити незнімним.

На передню панель винесено 7-сегментний дисплей, дві кнопки керування («Пуск» і «Стоп») і потенціометр для завдання швидкості. За допомогою цих елементів керування можливо запустити чи зупинити перетворювач, а також змінити режим роботи. Вивести перетворювач з ладу чи «збити» його налаштування неможливо. Таким чином, дизайн перетворювача забезпечує захист від некваліфікованого втручання й водночас спрощує його обслуговування.

Щоб одержати доступ до багатопозиційної кнопки, що забезпечує доступ до параметрів перетворювача за допомогою структурованого меню, необхідно зняти передню кришку ПЧ. Після цього можна відкрити доступ до інформаційних клем, при цьому силові клеми залишаються закритими спеціальною захисною перегородкою, що захищає від потрапляння випадкових предметів.

Усе в одному

Відповідно до вимог з електромагнітної сумісності перетворювачі іС5-RUS стандартно комплектуються вхідним фільтром. Це є незаперечною перевагою, оскільки більшість перетворювачів компакт-класу часто взагалі не мають навіть зовнішнього фільтра.

Як і належить сучасному цифровому пристрою, перетворювачі частоти можуть керуватися зовнішніми цифровими й аналоговими сигналами. Для роботи в промисловій інформаційній мережі перетворювач iС5-RUS має інтерфейс RS-485, ModBUS-RTU.

За допомогою цього інтерфейсу можуть бути підключені до 32 пристроїв, швидкість обміну складає 19200 bps.

Великі можливості при малих розмірах

Зменшення розмірів завжди призводить до зменшення ціни електрошафи, у якій встановлюється перетворювач, але це зовсім не означає, що заради розмірів доведеться від чогось відмовитися. Перетворювач iС5-RUS має векторне керування без датчика.

Перетворювач частоти створює математичну модель електродвигуна і на підставі непрямих вимірів дуже точно визначає режим його роботи, навантаження і швидкість обертання. Якщо умови роботи двигуна змінюються, перетворювач швидко і точно реагує на це і, змінюючи свій вплив на електродвигун, забезпечує точну підтримку швидкості обертання. Точна робота перетворювача у векторному режимі забезпечується в діапазоні частот від 0 до 300 Гц.

Для коректної роботи векторного керування без датчика необхідно знати точні параметри використовуваного двигуна, його номінальну потужність, струм, опір статора і ротора, індуктивність двигуна тощо. Здебільшого, користувачу недоступна повна інформація про двигун. Якщо перетворювачу частоти повідомити основні дані про використовуваний двигун і увімкнути режим автоматичного налаштування, перетворювач швидко здійснить перевірку двигуна і самостійно визначить та збереже в пам`яті всі необхідні йому параметри.

Перетворювач частоти іС5-RUS може використовуватися для створення замкнутих систем регулювання. Об`єктом регулювання, у даному випадку, може бути температура, тиск, швидкість чи інший технологічний параметр. Вимірюваний параметр порівнюється убудованим регулятором із заданим значенням і, відповідно до налаштувань регулятора, формується керуючий вплив на підтримання заданої величини регульованого параметра.

Теги та ключові фрази
перетворювач частоти АТV32, перетворювач частоти, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ частоти IS, перетворювач частоти це, Перетворювач частоти цены, Параметри налаштування роботи перетворювача частоти, математична модель перетворювач частоти асинхронний двигун, перетворювач частоти ціна, мрії збуваються новий канал, перетворювач частоти принцип роботи


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.