Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3468
22.05.2006р. |
“Сіменс” – високі технології, які спрямовані в майбутнє

Стабільність, надійність, високі технології, що спрямовані в майбутнє, - це основні критерії роботи «Сіменс Україна» - дочірнього підприємства концерну «Сіменс» із 100-процентною іноземною інвестицією.
"Електротема" № 1 (33) 13-26 січня 2004 року

Історія створення цього підприємства сягає своїм корінням в 1992 року, коли в Києві відкрилось представництво концерну “Сіменс” в Україні. Основними напрямками діяльності представництва на той момент були продаж високотехнологічного медичного і телекомунікаційного устаткування, а також засобів автоматизації технологічних процесів і устаткування для різних галузей енергетики. Нині «Сіменс Україна» це - інформатика і зв’язок; медицина; автоматизація і управління; енергетика; транспорт; світлотехніка.

Принциповою стратегією транснаціонального концерну “Сіменс” є створення в кожній, привабливій з погляду потенційного розвитку бізнесу, країні своїх економічно самостійних структурних підрозділів – дочірніх і спільних підприємств, які, з одного боку, діють у рамках правового й економічного законодавства тієї країни, де працюють, і тому є невід`ємною частиною її національної економіки, а з іншого - входять своїми показниками в консолідований звіт концерну Сіменс.

Тому як тільки в економіці України намітились перші ознаки стабілізації було прийнято рішення про створення дочірньої компанії. ДП «Сіменс Україна» офіційно відкрилось влітку 1997 року. Спочатку в нього ввійшли підрозділи, що займаються збутом і сервісом телекомунікаційного і медичного устаткування. Та поступово в дочірнє підприємство влились і представники всіх інших департаментів концерну. Нині ДП «Сіменс Україна» є українським підприємством, яке стабільно розвивається демонструючи щорічно зростання усіх фінансових-економічних показників своєї діяльності. Так, за підсумками 2002 р. «Інвестгазета» включила його у свій рейтинг «Топ 100» - кращі підприємств України за галузевим рейтингом «Високі технології».

Сьогодні на ринку України представлені продукція і послуги практично всіх департаментів концерну “Сіменс”. «Сіменс Україна» поставляє устаткування і надає консультаційні й інжинірингові послуги, виконує монтаж, сервісне і післягарантійне обслуговування устаткування для різних галузей економіки, це зокрема: фіксований і мобільний зв`язок, телекомунікації, виробництво, передача і розподіл електроенергії, автоматизація виробничих процесів у промисловості і нафто - газовій галузі, медицині, залізничного і міського громадського транспорту. Центральний офіс підприємства знаходиться в Києві. Існують також регіональні відділення в Донецьку, Харкові й Одесі. У планах компанії - створення цілої мережі таких філіалів у всіх регіонах України. Кількість співробітників на кінець 2003 р. - 265 чоловік.

У зв`язку з багатопрофільністю бізнесу ДП «Сіменс Україна» не має єдиної стратегії просування продукції на ринку України. Кожен департамент будує свою стратегію з урахуванням особливостей продукції і реальної ситуації, що існує в конкретному секторі ринку. Якщо, наприклад, продаж медичного устаткування здійснюється в основному за прямими контрактами з кінцевими покупцями, то реалізація мобільних телефонів “Сіменс” відбувається винятково через дилерську мережу. Для департаментів, орієнтованих на промислову автоматизацію й електроенергетику, більш характерний комбінований підхід до просування своєї продукції – це і прямі контакти з потенційними замовниками, і тісне співробітництво з фірмами-партнерами, що виконують функції системних інтеграторів: вони розробляють комплексні рішення, що включають інжиніринг, постачання устаткування і монтаж об`єкта «під ключ».

Володимир ПОЛТАВЕЦЬ, менеджер зі збуту ДП «Сіменс Україна»

Тетяна ЧУБЕНКО, начальник відділу маркетингу ДП «Сіменс Україна»

Теги та ключові фрази
nokiaahs, Wob cat proqrami nokia ahs 311, скачать игру Кубезумие 2.№5(Зомби в туалете) на андроид, сіменс історія створення, статичний перетворювач, торг уа, сименс це, по и високі технології, високі технології, енергозберігаючий пристрій
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.