Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3759
06.06.2006р. |
Лампочка ГРЛ

Завод газорозрядних ламп (ГРЛ), м. Полтава, є єдиним у нашій країні виробником газорозрядних джерел світла. Завод, який створений ще у 1963 році, за останні два роки модернізував виробництво і нині володіє високомеханізованими й автоматизованими технологіями та продовжує удосконалювати свою продукцію і розширювати її асортимент.
"Електротема" № 3 (35) 10-23 лютого 2004 року

Головними напрямками науково-технічної й інноваційної діяльності полтавчан є створення нових розрядних джерел світла з поліпшеними екологічними властивостями в ергономічному виконанні й удосконалення існуючих; розробка технологій і технологічного устаткування для виробництва джерел світла різного призначення.

Продукція заводу ГРЛ широко відома: люмінесцентні лампи типу ЛБ (ЛД); ртутні лампи високого тиску (ДРЛ); натрієві лампи високого тиску (ДНаТ), стартери для люмінесцентних ламп.

Люмінесцентні лампи типу ЛБ (ЛД)

Люмінесцентні лампи є і залишаються у найближчі десятиліття найбільш масовими розрядними джерелами світла, які широко використовуються для внутрішнього освітлення офісів, адміністративних, промислових і громадських приміщень.

Широке їх використання і масове виробництво обумовлене високою енергетичною ефективністю, сприйнятливими вартістю і терміном використання, котрі перевищують відповідні параметри ламп розжарювання в декілька разів. Світлова енергія, котру виробляють люмінесцентні лампи, перевищує відповідний показник ламп розжарювання однакової потужності у 20-40 разів.

Зараз на заводі освоєно виробництво енергоекономічних люмінесцентних ламп у трубках діаметром 32 мм з підвищеною світловою віддачею.

Ртутні лампи високого тиску (ДРЛ)

Ці газорозрядні лампи дуже надійні і працюють з найпростішим пускорегулюючим апаратом. Тривалий час горіння і висока світлова ефективність роблять лампи ДРЛ універсальними в застосуванні як для зовнішнього, так і для внутрішнього освітлення. За висновками фахівців вони залишатимуться наймасовішими з газорозрядних джерел світла на найближчий період для освітлення ландшафтів та виробничих площ. Цього року Завод ГРЛ, крім 250 і 400-ватних, почав виготовляти ртутні лампи високого тиску потужністю 125 і 700 Вт.

Натрієві лампи високого тиску (ДНаТ)

У цьому році на заводі відновлено виробництво натрієвих ламп високого тиску, виготовляються лампи потужністю від 70 до 400 Вт. Натрієві лампи високого тиску є найбільш енергоекономічними джерелами світла. Вони частіше використовуються там, де економія коштів впродовж тривалого часу більш важлива, ніж точне відтворення кольору. Світло натрієвих ламп теплого жовтого відтінку добре підходить для освітлення великих парків, торгових центрів, доріг і громадських місць.

Газорозрядні джерела світла, які виготовляє завод ГРЛ, у повній мірі відповідають нинішнім тенденціям ощадливості на ринку світлотехніки: меншим коштом – більше світла, забезпечуючи, одночасно, зручність та безпечність в експлуатації.

Теги та ключові фрази
Скачать игри на телефон lgs367at, Технологія З Виготовлення ламп дрл 700, заводи для виготовлення лампочки, скачать бесплатные игры на телефон lgs367at, річний інформація ГРЛ Полтава, технологія виробництва лампочок, оперативне планування діяльності заводу ГРЛ, пщ, участь у технологічних процесах виготовлення лампи типу ДНаТ заводу ГРЛ м. Полтава, де використовуються лампи ДРЛ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.