Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
На ЮУАЕС проведено протиаварійне тренування
25.05.2018р.

На Южно-Українській АЕС 24 травня завершилось спільне...

Д. Вовк залишає Нацкомісію
25.05.2018р.

Дмитро Вовк відмовився від планів подовження своїх...

Колективу Міністерства представлено державного секретаря
25.05.2018р.

23 травня міністр Ігор Насалик представив колективу...

На Закарпатті забудовник міні-ГЕС намагається отримати дозвіл…
25.05.2018р.

Потенційний забудовник міні-гідроелектростанцій на...

У Великобританії ВЕС вперше виробили більше електроенергії, ніж АЕС
22.05.2018р.

За перших три місяці 2018 року вітрові електростанції...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2172
08.06.2006р. |
Щоб не перевищити ліміт

Система керування піковим споживанням електроенергії CPP призначена для споживачів із двоставочним тарифом і фіксованим часом максимуму. Система CPP установлюється на об'єкті, що складається з безлічі споживачів (цех, підприємство) і забезпечує вмикання і вимикання споживачів згідно з графіком, автоматичне пікове лімітування (вимикання споживачів відповідно до заданого пріоритету при виникненні небезпеки перекриття заданого ліміту потужності в час максимуму енергоспоживання). Система рекомендується для впровадження на середніх і великих підприємствах як технічна база енергоменеджменту. Потенціал енергозбереження - 15-25%. Випускається фірмою Circutor.
"Електротема" № 5 (37) 9-22 березня 2004 року

Ядром системи CPP є контролер CA-4, який приймає інформацію про поточне споживання електроенергії і видає команди виконавчим реле на вмикання чи вимикання споживачів. Джерелом інформації про енергоспоживання слугує електролічильник з імпульсним виходом чи майстер-блок CVM.

Для кожного споживача, підключеного до системи, складається опис, що містить таку інформацію:

- потужність. Цей параметр необхідний для правильного прогнозування контролером моменту перекриття ліміту енергоспоживання в час максимуму;

- графік роботи, тобто щоденний графік вмикань і вимикань. Такий графік може бути складений для кожного дня тижня і святкового дня (8 різних типів днів), причому графік вихідних і свят програмується до 2-х років заздалегідь;

- група пріоритету. Цей параметр задає послідовність відімкнення споживачів при небезпеці перекриття ліміту потужності, а також дозволяє визначити споживачів, що не вимикаються за жодних обставин.

- мінімальна тривалість ввімкненого і вимкненого станів. Ці параметри необхідно вказувати для споживачів, що не допускають частих вмикань/вимикань, наприклад - потужних електродвигунів.

Опис споживачів здійснюється при встановленні системи з термінала оператора, оснащеного спеціалізованим ПК. Потім всі установки зберігаються в контролері, що працює автономно, без участі комп`ютера й оператора. Проте, у будь-який момент на терміналі можна простежити стан системи чи змінити її установки. Допускається також керування споживачами в ручному режимі з місця оператора.

Терміналом оператора може слугувати будь-який ПК, зокрема пропонований у повному комплекті системи промисловий термінал з дисплеєм типу TOUCH-SCREEN. До контролера CA-4 через інтерфейс RS485 під`єднуються модулі розширення MR-3, кожен з яких керує трьома споживачами через релейні контактори. До системи може під`єднуватися до 128 споживачів.

Технічні характеристики

- джерело вхідного сигналу - електролічильник з імпульсним виходом чи блок CVM з інтерфейсом RS485.

- період інтеграції при розрахунку пікового споживання - від 1 до 30 хв.

- максимальне число споживачів - 128

- максимальна відстань від контролера до модуля розширення - 1200 м

Теги та ключові фрази
як зробити щоб не перевищити ліміт газу, ac/dc скачати кліпа під всі формати та розширення, пщ, компания есу
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.