Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3896
21.06.2006р. |
Частотно-регульований привід в енергозбережувальних технологіях

За останні кілька років проблема енергозбереження в багатьох галузях промисловості та у комунальному господарстві стала особливо актуальною. Не дивно, що енергозбережувальні технології користуються попитом. Особливий клас таких технологій пов'язаний із застосуванням перетворювачів частоти. Вже немає потреби переконувати фахівців у галузі електроустаткування в тому, що застосування керованого привода змінного струму дає можливість заощаджувати дуже значну частину енергії і ресурсів.
"Електротема" № 7 (39) 13-26 квітня 2004 року

Перетворювачі частоти нині особливо широко застосовуються в металургійній і хімічній промисловості.У металургії особливе поширення вони одержали в системах керування рольгангами, де від одного перетворювача може керуватися ціла група асинхронних приводів валків рольгангів.Як інші приклади застосування керованого асинхронного привода можна назвати ліфти (високоточне регулювання швидкості, високий момент на низьких обертах, підтримування нульової швидкості); крани і підйомники (додаткова можливість розсіювання енергії гальмування чи її рекуперація); текстильне устаткування та устаткування для виробництва паперу (можливість режиму позиціонування і підтримки постійного зусилля натягу нитки чи паперового полотна).Застосування регульованого привода насосів на станції підкачування питної води в житлові будинки забезпечує понад 50% економії електроенергії і більш 30% економії води.

Частотно-регульований привод складається з перетворювача частоти й асинхронного електродвигуна, що є складовою частиною технологічного устаткування (насос, вентилятор, конвеєр, дозатор і т.п.).

Перетворювачі частоти - це силові електронні пристрої, призначені для перетворення одно- чи трифазної напруги частотою 50 Гц у напругу змінної частоти в діапазоні від 0 до 400 Гц. Ця властивість перетворювачів частоти дозволяє їх широке застосування для безступінчастого регулювання швидкості будь-яких асинхронних електродвигунів, у тому числі електродвигунів компресорів, ліфтів, підйомників і інших механізмів.

Різноманіття функцій і висока надійність, закладена в перетворювачах частоти, робить вигідним їхнє практичне застосування для керування електроприводами різних установок і технологічних комплексів.

Застосування регульованого електропривода на базі частотних перетворювачів не потребує монтажу додаткового технологічного устаткування і забезпечує:

- економію електроенергії (в окремих випадках понад 50%);

- роботу силового електроустаткування без компенсуючих конденсаторів;

- збільшення терміну служби устаткування, технологічних трубопроводів і менші витрати на їхнє обслуговування;

- можливість повної автоматизації технологічних процесів з виключенням суб`єктивного фактора в оперативному керуванні;

- можливість скорочення кількості працюючих насосних агрегатів за рахунок збільшення потужності одного чи двох діючих і, відповідно, зменшення будівельних обсягів при капітальному будівництві чи ремонті;

- можливість зменшення заявленої електричної потужності за рахунок виключення значних пускових струмів при традиційному пуску насосного агрегату.

Витрати на впровадження регульованого електропривода окупаються протягом 1-1,5 років. Фахівці вже мають великий досвід застосування перетворювачів для керування асинхронними двигунами з номінальними напругами до 400 В, разом з тим сьогодні існує попит на перетворювачі, здатні керувати двигунами з більш високими номінальними напругами, наприклад 3, 6 чи 10 кВ.

Юрій ПОЛЯКОВ

Теги та ключові фрази
частотно регульований электропривод, енергозбережувальние технологии, регульований еоектропривід, моделювання частотно-регульованого електроприводу, застосування частотно-регульованого приводу як енергозберігаючі технології, частотно регульований електропривод, neaza.ru, Skachat porno v chulkax na samsung gt s 5610, чародейки,бакуган,винкс вони разом мультику видео на рускам видео скачать на телефон, регульований електропривод


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.