Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2693
23.06.2006р. |
Обережно – опломбовано!

Уже сама назва торгової марки "Охоронні пломби" говорить про її спеціалізацію. Фахівці фірми "Ольга і К°", яка пропонує продукцію під цією торговою маркою постійно модернізують і створюють нові типи та види пломбувальних пристроїв, методи пломбування, що забезпечують максимальний захист об'єктів які охороняються. Успішний досвід роботи на ринку пломбувальних пристроїв дозволяє фірмі долучитись, зокрема, до вирішення складних завдань, пов'язаних з захистом приладів обліку від несанкціонованого втручання, які стоять перед енергорпостачальними та іншими підприємствами.
"Електротема" № 8 (40) 27 квітня - 10 травня 2004 року

ТМ `Охоронні пломби`, прагнучи максимально задовольнити потреби замовників в надійному охоронному устаткуванні і високому рівні сервісу, постійно розширює асортимент пропонованих охоронних пристроїв і супутньої їм продукції. Серед іншого фірма пропонує широкий вибір пломб для приладів обліку.

Охоронна пломба `Щит`. Це пломба нового покоління, що істотно підвищує рівень системи запобігання несанкціонованого втручання в роботу контрольно-вимірювальних приладів, а також забезпечує надійний контроль доступу до об`єктів. Пломба має шість ступенів захисту:

- оригінальний логотип замовника визначає приналежність пломби;

- унікальний семизначний номер ідентифікує пломбу;

- прозорий корпус пломби надає можливість візуального контролю цілісності механізму запирання;

- особливий матеріал пломби, що поєднує у собі властивості пружності і крихкості, не дозволяє розкриття пломби після її встановлення, без руйнування корпуса;

- конструкція пломби, що представляє собою монолітну деталь, не дозволяє робити заміну окремих частин пломби;

- матеріал пломби, що не змінює свої властивості у температурному діапазоні від –80 0С до +120 0С, виключає можливість розкриття при спрямованому температурному впливі.

`Пломба контрольна` - номерна, індикаторна пломба, яка затягується. Захищає від несанкціонованого доступу до ємкостей, приміщень, контейнерів, електричних шаф, приладів обліку та інших об`єктів.

Замикаючий механізм пломби - чотирипелюсткова цанга - виготовлена з термостійкого матеріалу. Довжина робочої частини становить 180 мм; а діаметр - 3,5 мм. Матеріал пломби - поліпропілен з нейлоном. Номер, серія, індивідуальний логотип наноситься термодруком; Закривається вона вручну, без застосування спеціальних інструментів, а знімається за допомогою ножиців чи ножа.

Пломба “АНКОР” - монолітна деталь, виконана з прозорого пластику. Завдяки особливій конструкції, “АНКОР” забезпечує легкість контролю цілісності механізму запирання і пломбувального дроту, забезпечуючи максимально можливу надійність, при низькій вартості. Встановлення пломби не потребує пломбіратора, проводиться вручну, шляхом закриття пломби на пломбувальному дроті.

Пломба `Кримп-Сил` - номерна одноразова алюмінієва пломба, встановлюється простим закриттям на пломбувальному дроті. Конструкція пломби така що при спробі розкриття корпус пломби руйнується. До переваг цієї пломби можна віднести надійність, яка забезпечується оригінальною конструкцією і шестизначним індивідуальним номером; довговічність (пломба не іржавіє); легкість встановлення, низька вартість. Пломба встановлюється без пломбіратора, вручну, закриттям стулок пломби на вузлі пломбувального дроту, таким чином, щоб кінці дроту розташовувалися в кутах пломби.

Пломби-наклейки `Бар`єр` захищають від несанкціонованого доступу лічильники, електричні шафи, електровимірювальні прилади, устаткування, розподільні вузли, датчики тиску, а також приміщення, ємності, контейнери, та інші об`єкти. Переваги пломби - наклейки:

- спеціальний, багатошаровий матеріал, що реагує на спробу зняття пломби з опломбованої поверхні. При спробі зняття проявляється напис `Соntrоl`, що не зникає при повторному приклеюванні;

- приховані написи `Соntrоl`, що видні при ультрафіолетовому освітленні;

- спеціальний зовнішній матовий шар, що створює рельєф, перешкоджає заміні порядкового номера. При спробі зняття номера матовий шар руйнується і зявляється глянсовий, нижній шар;

- неповторюваний порядковий номер;

- стійка адгезія в широкому температурному режимі;

Встановлення пломби-наклейки проводиться простим зняттям з основи і накладенням на пломбовані поверхні (оглядове вікно рахункового механізму, корпус лічильника тощо).

ТМ `Охоронні пломби` пропонує своїм клієнтам зовсім нову послугу, яка базується на більш глибокому підході до проблеми розкрадань – систему КОП (комплексне обслуговування підприємства), що включає в себе:

- проведення експертиз надійності пломб які застосовуються або пропонуються до застосування;

- проведення експертиз нових видів пломб на надійність;

- дослідження світового ринку засобів і методів пломбування;

- підбір, модернізація і створення нових, оптимальних варіантів засобів і методів пломбування.

Нині клієнтами торгової марки `Охоронні пломби` є більшість енерго- і газопостачальних компаній України, а також Одеський морський торговий порт, Міжнародний аеропорт Одеса, BUREAU VERITAS Україна, SGS Україна, “Іллічівськзовніштранс” та багато інших підприємств.

Дмитро КАЗАВЧИНСЬКИЙ, комерційний директор Торгової фірми `Ольга і К°` (ПП)

Теги та ключові фрази
анкор пломба, охоронна пломба, Пломби Ольга і К, обережно , диты, пломба анкор, вартість пломби з анкор, рисунки обережно на дорози, наклейка опломбовано, шаблон обережно опломбовано, опломбовано
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.