Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2946
30.06.2006р. |
APC представляє нове покоління Symmetra®

Symmetra LX - це п'ять модульних моделей вертикального і стійкового виконання в різних конфігураціях: від 4 кВА до 16 кВА з резервуванням N+1. Завдяки оптимальним розмірам (ДБЖ майже на 50% компактніше від аналогів) і розширеному набору можливостей, Symmetra LX може стати новим еталоном системи безперебійного електроживлення.
"Електротема" № 10 (42) 25 травня - 7 червня 2004 року

Модульна конструкція ДБЖ Symmetra LX забезпечує надійність електроживлення, що дозволяє підприємствам, залежним від інформаційних технологій і чутливого електронного устаткування, зберігати повну працездатність у випадку перебоїв і відімкнень електропостачання. Конструкція з можливістю масштабування і резервування всіх компонентів доповнює аналогічні функції, що є в новітніх високопродуктивних серверах, комутаторах і пристроях збереження відповідальних комерційних додатків, включаючи системи інтернет-телефонії і мережеві банки даних. Моделі вертикального і стійкового виконання, що є однією зі складових архітектури APC InfraStruXureÒ тип А, – ідеальне рішення для захисту електроживлення різних об`єктів: комутаційних вузлів, серверних залів, невеликих комп`ютерних центрів, а також офісів і магазинів торгових мереж. Крім того, системи Symmetra LX якнайліпше підходять для телекомунікаційних і промислових додатків.

ДБЖ Symmetra LX вирізняється оптимальними розмірами, забезпечує до 30 хвилин роботи в режимі від батарей з повним навантаженням (16 кВА) і розміщається в одному компактному корпусі, що займає, порівняно з попередніми моделями, майже в два рази меншу площу. Крім того, моделі Symmetra LX мають поліпшені характеристики ремонтопридатності, адаптивності і керування. Модульна конструкція ДБЖ Symmetra LX мінімізує вартість за рахунок досягнення максимально можливої ремонтопридатності. В усіх системах Symmetra використовуються силові, батарейні і керуючі модулі, що містять необхідні для роботи ДБЖ компоненти. Простота розгортання Symmetra LX – величезна перевага для кінцевих користувачів, системних інтеграторів і реселлерів. Нині APC постачає ДБЖ Symmetra LX вертикального і стійкового виконання, комплектуючи їх заздалегідь установленими керуючими, силовими і батарейними модулями. Крім того, підвищенню ремонтопридатності Symmetra LX сприяє його оснащення новим знімним модулем електроніки і модулем кабельного вводу, що легко знімається.

У нових моделях Symmetra LX є кілька нових функцій, що підвищують їхню адаптивність: у всіх системах (вертикального і стійкового виконання) передбачені вхідні/вихідні кабельні з`єднання і підтримка існуючих стандартів напруги, що необхідно для успішної установки в будь-якому регіоні світу, спеціально розроблені роз`єми для додаткової батареї і комунікаційна плата дозволяють вчасно реагувати на зміну вимог до ємності батарей, підключаючи керовані батарейні корпуси до працюючого в системі. Усі представлені моделі можуть установлюватися як окремо, так і в складі стійки. Устаткування, що захищається, підключається через вихідні нероз`ємні з`єднання чи розетки різних стандартів, розташовані на змінних розподільних панелях, які забезпечують адаптацію ДБЖ Symmetra LX до змінних вимог додатків.

Крім того, ДБЖ Symmetra LX оснащується поліпшеними засобами керування: у стандартний комплект постачання входить плата мережевого керування з моніторингом стану середовища (AP9619), що підтримує функції віддаленого керування і моніторингу. У цій платі, що встановлена в одному з двох роз`ємів Smart-Slot, які постачаються в комплекті з ПЗ APC PowerChute Network Shutdown, реалізована технологія прямого підключення до мережі з виділеною IP-адресою, що дозволяє обійтися без проксі-сервера. Інтерфейс із доступом через стандартний браузер, Telnet чи SSH дозволяє дистанційно перезавантажувати «зависле» устаткування, відслідковувати параметри стану середовища в ключових точках і одержувати в заданому форматі повідомлення про неполадки і рекомендовані дії. Плата підтримує також функцію температурного моніторингу: ДБЖ передає по мережі інформацію про температуру в приміщенні чи стійці. У комплект постачання входить РК-дисплей APC PowerView з функціями налаштування, контролю і діагностики ДБЖ, призначений для локального керування ДБЖ. Схеми аварійного вимикання і керування контактними датчиками також включені в стандартний комплект постачання всіх моделей Symmetra LX.

Довідка

Корпорація American Power Conversion (APC; Nasdaq: APCC), створена в 1981 р., є одним з лідерів у постачанні глобальних комплексних рішень інфраструктури, що забезпечує готовність устаткування.

APC пропонує повний спектр продуктів і послуг для будинку, офісу і корпоративних середовищ, що підвищують рівень готовності, керованості і продуктивності важливої електронної апаратури, мереж, комунікацій і промислового устаткування всіх масштабів.

Корпоративний офіс APC розташований у Вест-Кінгстоні, штат Род-Айленд (США). Обсяги продажів APC за календарний 2003 рік склали 1,46 млрд. доларів. Корпорацію APC занесено до списків провідних світових компаній Fortune 1000 і S&P 500.

Теги та ключові фрази
скачать порно по принуждению на GT-S6102, дбж Symmetra LX
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.