Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з міністром
14.02.2019р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості...

Встановлено «зелений» тариф до 2030 року для СЕС загальною потужністю 100МВт
14.02.2019р.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у...

Побудували сонячну станцію на 3000 гектарах
13.02.2019р.

У Марокко звели найбільшу у світі електростанцію з...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2729
30.06.2006р. |
APC представляє нове покоління Symmetra®

Symmetra LX - це п'ять модульних моделей вертикального і стійкового виконання в різних конфігураціях: від 4 кВА до 16 кВА з резервуванням N+1. Завдяки оптимальним розмірам (ДБЖ майже на 50% компактніше від аналогів) і розширеному набору можливостей, Symmetra LX може стати новим еталоном системи безперебійного електроживлення.
"Електротема" № 10 (42) 25 травня - 7 червня 2004 року

Модульна конструкція ДБЖ Symmetra LX забезпечує надійність електроживлення, що дозволяє підприємствам, залежним від інформаційних технологій і чутливого електронного устаткування, зберігати повну працездатність у випадку перебоїв і відімкнень електропостачання. Конструкція з можливістю масштабування і резервування всіх компонентів доповнює аналогічні функції, що є в новітніх високопродуктивних серверах, комутаторах і пристроях збереження відповідальних комерційних додатків, включаючи системи інтернет-телефонії і мережеві банки даних. Моделі вертикального і стійкового виконання, що є однією зі складових архітектури APC InfraStruXureÒ тип А, – ідеальне рішення для захисту електроживлення різних об`єктів: комутаційних вузлів, серверних залів, невеликих комп`ютерних центрів, а також офісів і магазинів торгових мереж. Крім того, системи Symmetra LX якнайліпше підходять для телекомунікаційних і промислових додатків.

ДБЖ Symmetra LX вирізняється оптимальними розмірами, забезпечує до 30 хвилин роботи в режимі від батарей з повним навантаженням (16 кВА) і розміщається в одному компактному корпусі, що займає, порівняно з попередніми моделями, майже в два рази меншу площу. Крім того, моделі Symmetra LX мають поліпшені характеристики ремонтопридатності, адаптивності і керування. Модульна конструкція ДБЖ Symmetra LX мінімізує вартість за рахунок досягнення максимально можливої ремонтопридатності. В усіх системах Symmetra використовуються силові, батарейні і керуючі модулі, що містять необхідні для роботи ДБЖ компоненти. Простота розгортання Symmetra LX – величезна перевага для кінцевих користувачів, системних інтеграторів і реселлерів. Нині APC постачає ДБЖ Symmetra LX вертикального і стійкового виконання, комплектуючи їх заздалегідь установленими керуючими, силовими і батарейними модулями. Крім того, підвищенню ремонтопридатності Symmetra LX сприяє його оснащення новим знімним модулем електроніки і модулем кабельного вводу, що легко знімається.

У нових моделях Symmetra LX є кілька нових функцій, що підвищують їхню адаптивність: у всіх системах (вертикального і стійкового виконання) передбачені вхідні/вихідні кабельні з`єднання і підтримка існуючих стандартів напруги, що необхідно для успішної установки в будь-якому регіоні світу, спеціально розроблені роз`єми для додаткової батареї і комунікаційна плата дозволяють вчасно реагувати на зміну вимог до ємності батарей, підключаючи керовані батарейні корпуси до працюючого в системі. Усі представлені моделі можуть установлюватися як окремо, так і в складі стійки. Устаткування, що захищається, підключається через вихідні нероз`ємні з`єднання чи розетки різних стандартів, розташовані на змінних розподільних панелях, які забезпечують адаптацію ДБЖ Symmetra LX до змінних вимог додатків.

Крім того, ДБЖ Symmetra LX оснащується поліпшеними засобами керування: у стандартний комплект постачання входить плата мережевого керування з моніторингом стану середовища (AP9619), що підтримує функції віддаленого керування і моніторингу. У цій платі, що встановлена в одному з двох роз`ємів Smart-Slot, які постачаються в комплекті з ПЗ APC PowerChute Network Shutdown, реалізована технологія прямого підключення до мережі з виділеною IP-адресою, що дозволяє обійтися без проксі-сервера. Інтерфейс із доступом через стандартний браузер, Telnet чи SSH дозволяє дистанційно перезавантажувати «зависле» устаткування, відслідковувати параметри стану середовища в ключових точках і одержувати в заданому форматі повідомлення про неполадки і рекомендовані дії. Плата підтримує також функцію температурного моніторингу: ДБЖ передає по мережі інформацію про температуру в приміщенні чи стійці. У комплект постачання входить РК-дисплей APC PowerView з функціями налаштування, контролю і діагностики ДБЖ, призначений для локального керування ДБЖ. Схеми аварійного вимикання і керування контактними датчиками також включені в стандартний комплект постачання всіх моделей Symmetra LX.

Довідка

Корпорація American Power Conversion (APC; Nasdaq: APCC), створена в 1981 р., є одним з лідерів у постачанні глобальних комплексних рішень інфраструктури, що забезпечує готовність устаткування.

APC пропонує повний спектр продуктів і послуг для будинку, офісу і корпоративних середовищ, що підвищують рівень готовності, керованості і продуктивності важливої електронної апаратури, мереж, комунікацій і промислового устаткування всіх масштабів.

Корпоративний офіс APC розташований у Вест-Кінгстоні, штат Род-Айленд (США). Обсяги продажів APC за календарний 2003 рік склали 1,46 млрд. доларів. Корпорацію APC занесено до списків провідних світових компаній Fortune 1000 і S&P 500.

Теги та ключові фрази
скачать порно по принуждению на GT-S6102, дбж Symmetra LX
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.