Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3998
03.07.2006р. |
Кабелі LAPP GROUP – на усі випадки життя

Продукція компанії LAPP GROUP – визнаного світового лідера з виробництва кабельно-провідникової продукції й аксесуарів, уже давно відома українським споживачам. Кожен вид продукції цієї компанії надходить на ринки під власною торговою маркою, і завдяки якості, надійності й технологічним інноваціям, деякі бренди вже стали загальвизнаними. Сьогодні ми докладніше розповімо про деякі групи кабельної продукції компанії.
"Елеткротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

Контрольно-з’єднувальні кабелі

Нині контрольно-з’єднувальні кабелі, мабуть, найбільш затребувані на українському ринку. В асортименті LAPP KABEL ця група позначена єдиною торговою маркою OLFLEX, пропонує найширший вибір продукції.

OLFLEX® CLASSIC – класичний варіант контрольно-з’єднувальних кабелів, які представлені в 2-х варіантах: з цифровим або колірним маркуванням жил. Як провідниковий матеріал у них використовують лише мідний дріт. При цьому всі кабелі OLFLEX® CLASSIC багатожильні, що дає змогу застосовувати їх для гнучких з’єднань і значно полегшує прокладання таких кабелів. Стандартною оболонкою для кабелю сімейства OLFLEX® CLASSIC є спеціальний ПВХ-пластикат, який розроблено на заводах LAPP GROUP. Однак можливі й інші варіанти. Так, в асортименті компанії представлені контрольно-з’єднувальні кабелі в поліуретановій, маслостійкій і бензостійкій оболонках. Перспективним є використання кабелю, виготовленого з так званих безгалогенових матеріалів. При пожежі ці кабелі не горять та не виділяють їдкого диму. Вони не шкідливі для довкілля й здоров’я людей, також дозволяють зберегти дороге устаткування, оскільки не виділяють речовин, які здатні руйнувати мікросхеми.

Високогнучкі контрольно-з’єднувальні кабелі

Окрему групу складають контрольно-з’єднувальні кабелі, що призначені для з’єднання рухомих елементів, тобто надгнучкі кабелі. В асортименті продукції LAPP KABEL ця серія маркується індексом FD. Порівняно з іншими групами, такі кабелі містять більше дротів у жилі та мають додаткові особливості ізоляції, що робить їх винятково гнучкими і міцними. При цьому існує кілька типів, призначених для різних навантажень:

- на вигин;

- на скручування;

- на вигин і скручування (OLFLEX-ROBOT® – кабелі для робототехніки).

Особливо треба відзначити кабелі в гумовій ізоляції, які, відповідно до загальноєвропейських норм, використовують для підключення переносного устаткування. Вони мають високу зносостійкість, мало піддаються зовнішнім погодним умовам, старінню, механічним впливам. Також існують кабелі спеціального призначення, скажімо, для заземлення, зварювальних апаратів, для роботи у воді та ін.

Кабелі для піднімальних і конвеєрних систем

До цієї серії продукції LAPP KABEL належать кабелі для підйомників, ліфтові та пласкі кабелі. Для них характерна підвищена міцність, що досягається за рахунок включення в структуру кабелю додаткових ниток і обмоток. До того ж ліфтові кабелі мають невелику вагу, що робить конструкцію не дуже важкою, а кранові кабелі – підвищену гнучкість, стійкість до погодних умов і механічних впливів. Своєю чергою пласкі кабелі просто незамінні при мінімізації простору.

Термостійкі кабелі

Нині асортимент виробів LAPP KABEL дозволяє підібрати будь-який кабель, до якого ставляться додаткові вимоги щодо температурного режиму експлуатації. Так, під різними торговими марками представлено кабелі і дроти для всіх температурних діапазонів.

LAPPTHERM® 105 – кабелі та дроти, виконані з ПВХ-пластикату, з робочою температурою +105°С та піковою +120°С. Крім стандартних контрольних кабелів, до цієї групи належать дроти будь-яких кольорів, кабелі екрановані, надгнучкі та холодостійкі, які витримують до -50°С.

LAPPTHERM® 145 – кабелі та дроти з діапазоном робочих температур від -35°С до +145°C з оболонкою, що виконана з ПВХ із безгалогеновим компонентом.

SILFLEX® – одна з найбільш затребуваних категорій на українському ринку. Вона призначена для роботи при температурах від -90°C до +180°C і має оболонку, виконану із силікону. Перевагами такої ізоляції є термостійкість, гнучкість та доступна ціна, а основним недоліком – завелика: м’якість, силікон можна пошкодити навіть нігтем. Під цією торговою маркою представлено різноманітний асортимент контрольно-з’єднувальних кабелів і дротів: моно- і багатожильні, високовольтні (робоча напруга 10 кВ), з додатковим скло- і металоплетенням. Для кращої провідності у всіх кабелях цієї групи використовують мідний луджений дріт.

ÖLFLON® – кабелі та дроти з покриттям Teflon® (зареєстрована торгова марка компанії DuPont de Nemours) мають робочий діапазон температур від -100°C або -190°C до +205°C або +260°C. Teflon® – вогнетривкий, самозагасаючий, негорючий матеріал, який має унікальні електричні й хімічні властивості. Як провідник у кабелях цієї торгової марки використовують луджений, посріблений чи нікелевий дріт.

ZERO-FLAME – спеціальні термостійкі кабелі для температур понад +300°C. Вони призначені для роботи при короткочасних температурних впливах у діапазоні від -196°C до +1 565°C, і тривалих впливах до +400°C. Іншими словами, такий кабель витримує мінімум 4 години у відкритому вогні й понад 15 хвилин у розплавленому алюмінії та сталі. Крім власне ізоляції, він захищений оболонкою зі скловолокна. А нещодавно з’явилася «більш ощадлива версія» такого кабелю, призначена для короткочасного впливу температури +360°С.

Компенсаційні кабелі або термопари – призначені для з’єднання термодатчиків з різними пристроями і передачі інформації про зміну температури. В асортименті LAPP представлено термопари різних комбінацій оболонок із ПВХ та силікону. Вони можуть розрізнятись за формою (пласкі або круглі), бути одно- і багатопарними (до 36 жил), а також комплектуватися додатковими сталевими оплетками.

Кілька слів про стандарти

Насамкінець хотілось би відзначити одну важливу особливість продукції LAPP GROUP. Відомо, що, працюючи на експорт, підприємства зобов’язані використовувати комплектуючі, які схвалені стандартами тієї країни, до якої постачатимуться готові вироби. У цьому випадку продукція LAPP GROUP просто незамінна. Компанія об’єднує понад 20 заводів у всьому світі та понад 50 дочірніх компаній, тому практично весь асортимент LAPP GROUP схвалено європейськими, північноамериканськими й іншими стандартами.

Теги та ключові фрази
термостійкий кабель, термостійкий високовольтний кабель, термостійкий високовольтний провід, Термопари дріт, маркування електричних кабелів, електро дріт, термостійкий кабель маркування, термостійкі кабеля, LAPP GROUP, маркування електро дроту
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.