Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3052
04.07.2006р. |
Захист від технічного шпигунства: рівенська версія

25-28 травня 2004 року у Києві відбувалася четверта міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння та спецтехніки «ISPEK-2004». Рівненський завод високовольтної апаратури представив на ній свій найновіший виріб – екрановану шафу забезпечення технічного захисту інформації R1007.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

Вона призначена для пасивного захисту від можливого витоку інформації через технічні канали, для захисту технічних засобів і носіїв інформації усередині шафи від зовнішніх електромагнітних випромінювань і механічного впливу. Захист здійснюється за рахунок електромагнітних полів у діапазоні частот 150 кГц – 1ГГц, 150 кГц – 18 ГГц (рівні ослаблення 30 дб, 60 дб); акустикоелектричних перетворень; кіл електроживлення; кіл заземлення; ліній зв’язку; керування та сигналізації; застосування високочастотного нав’язування; оптичного доступу. Вважається, що виріб використуватимуть служби безпеки держави, військові відомства, інформаційні відділи міністерств та відомств, великі компанії, науково-дослідні організації, банківські та фінансові установи.

Актуальність тематики захисту інформації в спеціальних екранованих шафах назріла давно. Вийшовши на ринок монтажних конструктивів для галузі інформаційних технологій і телекомунікацій, Рівненський завод високовольтної апаратури виявив гостру потребу вітчизняних банківських установ у шафах для захисту серверів від знімання інформації технічними спецзасобами.

Вибір спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки «ISPEK-2004» як стартового майданчика для нового виробу не випадковий, адже там традиційно збираються представники силових структур, спецслужб і фахівці з інформаційної безпеки комерційного сектора. Виставка має такі тематичні напрямки:охорона, спецтехніка, спецзв`язок, пожежна безпека, порятунок, спец-транспорт, особиста безпека і сервіс.

Представлена на `ISPEK-2004` шафа RI007 (робоча назва «Кокон») успішно пройшла прискіпливе «приймання» представниками майбутніх замовників. Конструкція шафи унікальна, а реалізація конструктивних особливостей вузлів виробу стала можливою завдяки застосуванню високотехнологічної виробничої бази РЗВА. Вже в четвертому кварталі цього року планується освоїти промислове виробництво нового виробу.

Теги та ключові фрази
игровые автоматыччерти, недорого шпигунство київ, Високочастотне та оптичне нав'язування, торг уа, Новини захист інформації 2011, Актуальнiсть захисту iнформацiї, енергозберігаючий пристрій, статичний перетворювач електроенергії, ціни на електроенергію для населення 2011, захист інформації, екранування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.