Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3327
04.07.2006р. |
Перетворювачі Altivar 11: висока ефективність у малих розмірах

Перетворювачі частоти Altivar 11 торгової марки Telemecanique застосовуються для керування трифазними асинхронними двигунами потужністю від 0,18 до 2,2 кВт. Компактні й надійні, з вбудованими фільтрами ЭМС класу В, вони є найменшими перетворювачами частоти свого класу.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

Базуючись на алгоритмі векторного керування потоком і маючи покращені характеристики та основні захисні функції, ці перетворювачі сприяють оптимальному керуванню електромеханічним обладнанням. Гнучкі і зручні у налагодженні, вони особливо надаються для простих пристроїв у промисловості, будівництві та сфері обслуговування. Перетворювачі Altivar 11 упевнено можна назвати інтернаціональними, оскільки вони випускаються в трьох модифікаціях, які враховують технічні особливості та нормативні вимоги трьох найбільших світових ринків (Європи – з вмонтованими фільтрами ЭМС; Азії – з кнопками пуску-зупинки і задавальним потенціометром, який розташовується на передній панелі перетворювача; Північної Америки - вихідні струми відповідають стандарту NEC 1999208В).

Повна пропозиція Altivar 11 являє собою три типи мережного живлення: однофазне напругами 120 і 240 В та трифазне напругою 230 В. Базове налагодження перетворювача містить лише десять параметрів, просте і забезпечує понад 90% застосувань. За потребами, більш складні функції можуть бути сконфігурованими за допомогою програмного забезпечення PowerSuite, яке є універсальним помічником з налагодження перетворювача.

Гнучкий та економічний, Altivar 11 володіє дискретними входами з широкими призначеннями, що значно збільшують його функційні можливості. Вбудовані в європейські вироби фільтри ЭМС класу В спрощують введення в експлуатацію, що є особливо цінним для виробників обладнання. Рознесене під’єднання вхідних та вихідних силових ліній, можливість встановлення на DIN-рейку полегшують заміну електромеханічних рішень (двошвидкісні двигуни, перемикання обмоток із зірки на трикутник).

Поряд з концепцією `tripless`, Altivar 11 має усі основні захисні функції, які гарантують безперервну роботу обладнання. Він здатен функціонувати у жорстких умовах від -10°C до +50°C і має природну вентиляцію в перетворювачі частоти потужністю до 0,75 кВт. Покращений алгоритм векторного керування потоком (150% номінального струму перетворювача протягом 60 с, номінальний момент при 2,5 Гц) гарантує оптимальне керування двигуном.

Altivar 11 має малі габарити: висота: 130 мм, довжина: 72 мм, та ширина: 137 мм (модель Altivar 11 - 0,75 кВт, однофазне живлення 240 В). Для чотирьох типорозмірів пропонуються два конструктивних виконання: стандартне (з охолоджувальним радіатором) та з охолоджувальною пластиною (висота 142 мм, довжина: 72 мм, ширина: 101 мм). Другий варіант допускає встановлення ПЧ на корпусі механізму, що виконує роль радіатора. Вони також можуть встановлюватись впритул один до одного, значно заощаджуючи місце в шафі.

Універсальна гама перетворювачів частоти Altivar 11 відповідає нормам і стандартам UL/CSA, CE, NOM, C-TICK. Інші характеристики:

-апаратна і програмна сумісність з попередньою серією перетворювачів Altivar 08;

-частота комутації підвищена до16 кГц;

-динамічне гальмування (на замовлення);

-можливість замовлення зовнішніх фільтрів ЭМС;

-випадні гвинти (силовий клемник);

немає від’єднань у перехідних режимах при кидках моменту і збуреннях мережі;

Основні функції перетворювачів Altivar 11:

- пуск та регулювання швидкості двигунів;

- реверс;

- прискорення, сповільнення та зупинка;

- захист двигуна та перетворювача;

- дво- та триприводне керування;

- 4 попередньо задані швидкості;

- збереження конфігурації у перетворювачі:

- динамічне гальмування під час зупинки;

- перемикання темпів;

- локальне керування (тільки для азійського ринку).

Підготував Петро Дідух

Теги та ключові фрази
клавиши алтивар 11назначение, альтивар 11, ALTIVAR® 11, статичний перетворювач для дому, кто купил укртелеком, Altivar 11


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.