Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2610
11.07.2006р. |
Iskra – старий знайомий

Цифрові радіорелейні системи і нове покоління оптичних систем передачі виробництва Iskra Transmission.Нове покоління цифрових радіорелейних систем малої і середньої ємності передачі SparkWave призначені для роботи у діапазонах частот 7, 8, 13, 18, 23 і 38 ГГц.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

Радіорелейні системи, порівняно з іншими засобами передачі, мають значні переваги. Насамперед, вони забезпечують швидке з’єднання окремих точок на місцях, де стаціонарна мережа відсутня або має недостатню пропускну здатність. Вони можуть використовуватись як магістральні мережі великих приватних систем, резервні траси для захисту головних зв’язків, тимчасові зв’язки, для з’єднання базових станцій у мережах мобільного зв’язку чи як мережі доступу. Вони використовуються всюди, де потрібне швидке, гнучке і недороге телекомунікаційне рішення.

Завдяки можливості роботи у різних частотних діапазонах і з різною ємністю передачі, у сімейства SparkWave є широкі можливості використання. У принципі, низькі частотні діапазони більш придатні для великої довжини прольотів (наприклад, магістральні з’єднання з прольотами довжинами не більше 80 км), а високі частотні діапазони – для невеликої довжини прольотів: від декількох кілометрів до десятків кілометрів. Вибір частотного діапазону зумовлюється довжиною зв’язку, кліматичною зоною (волога, суха), де буде здійснюватися зв’язок, конфігурацією території (море, гори). Якість і доступність зв’язку, що відповідають стандартам МСЭ-Т, досягаються системами як без резервування (1+0), так і з резервуванням (1+1).

Основні приклади застосування цифрового радіорелейного обладнання SparkWave:

- організація основних та резервних трас передачі у телекомунікаційних мережах та інших великих системах, як-от залізниці, електропостачання, нафто- і газопостачання, автошляхи, урядові та приватні організації;

- з’єднання базових станцій у мережах мобільного зв’язку: з’єднання у мережах, що не комутуються (з’єднання між РABXами і з’єднання в LAN- і WAN-мережах);

- термінові й тимчасові зв’язки, які необхідно забезпечити в найкоротший термін (політичні, культурні і спортивні заходи, стихійні лиха тощо);

- швидко зростаючі мережі, переважно мережі доступу, керовані новими операторами.

Радіорелейна система має активний ретранслятор AR 18/23 G, який застосовується у випадку великих відстаней за відсутності прямої видимості між передавачем і приймачем та у випадку, коли невигідними кутами ускладнюється використання металевого дзеркала. Кут між обома антенами може складати від декількох до180 градусів. Низьке споживання ним електроенергії дозволяє здійснювати живлення від сонячних елементів.

Нове покоління оптичних систем передачі це пристрій SparkLight ADM, який являє собою подвійне лінійне закінчення з мультиплексором і оперативним перемикачем. Він забезпечує передачу не більше 63 сигналів зі швидкістю 2 Мбіт/с і не більше трьох сигналів швидкістю 34/45 Мбіт/з через волоконно-оптичний кабель.

Компактний і гнучкий мультиплексор має швидкість передачі 155 Мбіт/с. Ним підтримуються всі актуальні стандартні стики і додаткові стики, як-от відео і Ethernet. Виконання з вставкою для шафи зв`язку включає 5 додаткових модульних місць. Вибором відповідних стиків створюються конфігурації, що виконують різні функції. Модульна конструкція мультиплексора забезпечує його застосування у майбутньому – нові функції вводяться звичайним або замінним додаванням стику.

SparkLight ADM призначений для передачі даних, голосу і відеоінформації та використовується в операторській і великих приватних мережах. Використовуючи його у зіркоподібній чи кільцевій топології, за допомогою стандартних стиків можна з’єднувати мережі або вузли підприємства з оптичною магістральною мережею.

Систему передачі цифрового сигналу по волоконно-оптичному кабелю SparkLine представляють установки ОТМХ 8 та ОТМХ 34. Кожну з них, вбудовану у корпус з відповідною електропроводкою, можна використовувати як самостійний пристрій. Їх можна вмонтовувати також у системний блок пристрою SparkWave. Таким чином можна безпосередньо з’єднати оптичний кабель із системою радіопередачі, що здешевлює рішення переходу з одного засобу передачі на інше.

Установки призначені для передачі цифрових сигналів низькою і середньої ємності швидкістю 8 і 34 Мбіт/с по оптичному кабелю. Двобічна передача відбувається по двох або одному опто-волокну. В установках на одній печатній схемі вбудовано оптичний блок передачі, мультиплексор 4х2 Мбіт/с або 16х2 Мбіт/с, мультиплексор службового і наглядового каналу, блок живлення і мікропроцесорний блок.

До сімейства SparkLine належить також блок EOW, який дозволяє встановлення мовного службового зв’язку і передачу допоміжних каналів даних по апаратурі передачі ОТМХ 8 і ОТМХ34. Блок містить три мультиплексори, службові канали швидкістю 512 кбіт/с, блок живлення з перетворювачем постійного струму, аналого-цифровий та цифро-аналоговий перетворювач для мовного службового каналу і мікропроцесорний блок.

Концерн Iskra сподівається й надалі задовольняти потреби українських споживачів в обладнанні європейської якості й зміцнювати свій авторитет як справді сучасного виробника.

Підготовлено за матеріалами

ПП «Енергомир».

Теги та ключові фрази
mail gochs.tomsk.gov.ru, mail gochs.tomsk.gov.ru, Оптический мультиплексор ОТМХ-34, SparkLight ADM, пщ, радіорелейна траса-це, трансформатори
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.