Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4959
11.07.2006р. |
Якщо вимикають світло…

Проблема безперебійного енергопостачання завжди була у полі зору науковців, але після розвалу СРСР та енергетичної кризи, яка спричинила масові вимкнення електроенергії у багатьох населених пунктах нашої країни, вирішення цього питання стало необхідним. Особливо болючим це питання є для медиків, які вели боротьбу за людські життя у період масових відімкнень.
"Електротема" № 14 (46) 20 липня - 9 серпня 2004 року

Одним з перших на прохання медпрацівників відгукнулось одеське науково-виробниче об’єднання “Харчопромавтоматикa”, яке нині очолює генеральний директор Георгій Гасюк. І хоча колективу довелось дещо змінити свій попередній основний профіль роботи, він за незначний термін досяг поставленої мети, розпочавши створення енергозбережувальних приладів нового покоління.

НВО `Харчопромавтоматика` працює з 1959 року. Ось лише деякі напрямки роботи підприємства:

- автоматизація підприємств харчової промисловості;

- створення систем автоматичного керування;

- створення систем автоматизації технологічних процесів;

- розробка спеціальних засобів автоматизації та приладів;

- розробка метрологічного забезпечення;

- розробка систем енергозбереження, електроживлення та обліку енергоресурсів;

- розробка електроперетворювальної техніки.

Розробкою перетворювальної техніки з початку 90-х років займається одне з відділень “Харчопромавтоматики”. Саме тоді було налагоджено випуск перетворювачів-накопичувачів електроенергії для живлення електрообладнання, телевізорів, холодильників, насосів, комп’ютерів, касових апаратів в умовах раптових відімкнень електроенергії.

Окреме замовлення на розробку спеціальних технічних засобів, що забезпечували б електропостачання операційних зал і палат реанімації, надійшло науковцям “Харчопромавтоматики” від Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України. Перші накопичувачі електроенергії успішно пройшли випробування і отримали путівку у життя по всій Україні і СНД в 1-ій Одеській міській лікарні (лікарні швидкої допомоги).

Завдяки перетворювачам-накопичувачам, які спроможні виробляти напругу 220 вольт від бортової мережі автомобіля, в багатьох каретах “швидкої допомоги” лікарі мають можливість підключати дефібрилятор, який підтримує роботу серця хворого, та апарат штучної вентиляції легень. Одним словом – рятувати життя людям.

Окремі види приладів НВО “Харчопромавтоматика” використовуються у стоматологічних кабінетах для електроживлення крісел, компресорів, освітлювачів, фотополімерних ламп.

Важко переоцінити значення накопичувача у домашньому господарстві та на об’єктах господарської діяльності. Особливістю накопичувачів є те, що вони вмикаються автоматичнопри припиненні енергопостачання, недозволяючи ні на секунду зупинити роботу електроприладів, комп’ютерiв, систем опалювання та iн. Автоматика всiх iмпортних газових котлів не працює при відключенні напруги, і як наслідок – відключення газу, зникнення тепла.

Але колектив відділення спеціальних засобів електрозабезпечення НВО “Харчопромавтоматики” не зупинився на розробці накопичувачів-перетворювачів, оскільки якість енергопостачання в електромережі має ряд недоліків, найпоширеніший серед яких – коливання напруги. Саме великі коливання призводять до псування електроприладів та побутової техніки. Нині підприємство виробляє та пропонує стабілізатори одно- та трифазні, які забезпечать стабільною напругою 220 Вольт(при вхідній напрузі від 145 до 270 Вольт) будинки, дачі,офіси. промислове обладнання; зокрема спеціалісти “Харчопромавтоматики” розробили стабілізатори для газоперекачувальних станцій.

Але важливим є те, що прилади НВО “Харчопромавтоматики” сертифіковані, і підприємство дає два роки гарантії на власну продукцію.

Нині на підприємстві налагоджено виробництво перетворювачів-накопичувачів більш ніж 20 модифікацій. Прилади постійно модернізуються, вдосконалюються конструкція та дизайн.Над розробкою нової та вдосконаленням наявної продукції працюють близько двох десятків спеціалістів. Крім того, перед колективом постало завдання збільшення обсягів реалізації продукції. За часів СРСР наукових працівників вчили мислити, робити відкриття, але аж ніяк не займатись бізнесом. Ринкова економіка внесла свої корективи, і нинішньому генеральному директору (колишньому науковому працівнику) Георгію Гасюку доводиться вдосконалювати маркетингову політику і вчити цьому інших. Саме тому підприємство бере активну участь у багатьох виставках електротехнічного та енергозбережувального обладнання і запрошує до плідної співпраці спеціалістів електротехнічної галузі та осіб, які зацікавлені в захисті та збереженні електрообладнання та побутових електроприладів.

Наведемо лише деякі відгуки вдячних споживачів, зокрема керівництво ВАТ “Одеський каравай”: “Перетворювачі напруги не перший рік експлуатуються на наших заводах та в магазинах мережі збуту хлібопродуктів як резервні джерела електропостачання, і ми підтверджуємо їх технічні характеристики і високу експлуатаційну надійність”.

“Одеський масложиркомбінат”запевняє: “Перетворювачі напруги дали можливість нашому підприємству створити систему безперебійного електроживлення, системи обліку та маркування готової продукції. Зазначені прилади можуть бути використані для забезпечення гарантованого електропостачання систем виробничого обліку, захисту інформації та інших функцій при відключеннях чи коливаннях напруги в мережі.”

НВО “Харчопромавтоматика” співпрацює з багатьма вітчизняними підприємствами, що дає змогу не тільки виготовлять конкурентоспроможну за ціною та якістю продукцію, а й підтримувати вітчизняних виробників.

За словами генерального директора НВО Гасюка Г.Г. підприємство має змогу значно розширити сферу використання своєї продукції, причому не тільки в Одеській області, а й загалом по Україні, країнах СНД, але вiдсутністьобігових коштiв значно стримує процес виробництва.

Це не означає, що науковий потенціал підприємства не встигає за часом. Нині спостерігається тенденція відродження переробної та харчової промисловості. Наукові працівники “Харчопромавтоматики” готові реалізовувати найсучасніші проекти. Тим паче, що нині зростає попит на високі технології, наукову продукцію, сучасні прилади та обладнання. Тож наука і бізнес на нинішньому етапі розвитку економіки не можуть існувати окремо.

За десять років роботи створені перетворювачі напруги постійного струму в змінний струм напругою 220 В, частотою 50 Гц, при вхідній напрузі 12, 24 та 60 В типу ПНС-31-0,5, ПНС-31-2,0, ПНА-31. Нині розроблено і випускається перетворювач напруги ПНС-32-0,5 з номінальною вихідною потужністю 500 Вт та синусоїдною формою вихідної напруги.

Розроблені та випускаються ряд стабілізаторів змінної напруги 220 В (одно- та трифазних) з розширеним діапазоном вхідної напруги від 145 до 270 В) з шкалою потужностей 5, 7, 10, 15 кВт. Більш потужні стабілізатори (до 100кВА) виготовлюються на замовлення.

Катерина Покора.

м. Одеса.

Теги та ключові фрази
мальчик трахает маму 3gp, , 3гп. Мальчик дрючит маму, мальчик трахает маму, мальчик трахает маму, інкубатори автоматіка, автоматіка для інкубаторів з12в на 220в, як зробити самому перетворювач напруги з12в на 220в, Мальчик трахает маму скачать 3gp, Продажа переробників струму з 12В на 220В


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.