Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2442
13.07.2006р. |
Той, що робить стіни “прозорими”

Той, кому доводилось займатись будівельними та монтажними роботами, знає, скільки незручностей та додаткових робіт може з’явитися під час свердління отворів, при випадковому потраплянні свердла на провід електромережі чи трубу водопроводу. Особливо небезпечною є реконструкція старих будівель, оскільки схеми розміщення електромереж та трубопроводів зазвичай відсутні. Наслідками непередбачуваного потрапляння свердла на провід чи трубу є тривалі переривання у роботі та ремонт, вартість якого, як правило, перевищує вартість основної роботи.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

З метою запобігання наслідків, які призводять до аварійних ситуацій у мережі при ремонті приміщень, компанія Bosch пропонує майстрам з будівельних та монтажних робіт нещодавно розроблений універсальний детектор D-tech 100.

Цей прилад здатен виявляти у стінах приміщень найрізноманітніші матеріали: не тільки електропроводи, а й сталеву арматуру, труби водопроводу тощо. Навіть пластикові труби та пустоти можуть бути виявленими на глибині до 100 мм. Окрім того, для початку роботи калібрування приладу не потрібне. Завдяки цьому D-tech 100 є економічним інструментом для професіоналів та кваліфікованих майстрів.

Який принцип його дії?

Під час сканування прилад генерує високочастотне електромагнітне поле, яке проникає у стіну на глибину до 100 мм. Якщо у стіні містяться об`єкти, то поле спотворюється за рахунок інших електромагнітних характеристик об’єктів. Спотворення поля щодо напряму руху сканера аналізується приладом, і результати аналізу виводяться на дисплей. За рахунок високої частоти електромагнітного поля та високої чутливості даний прилад має здатність виявляти пластикові труби та пустоти.

Об’єкти, які містяться у стіні, виявляються таким чином: майстер переміщує детектор матеріалів по тій ділянці, де він працює. Прилад генерує високочастотне електромагнітне поле, яке проникає у цегляну кладку, бетон чи легкі будівельні плити. Матеріали та пустоти відрізняються за фізико-електричними властивостями від будівельних матеріалів, тож спотворюють магнітне поле. Вимірювання поля та додаткова інформація про траєкторію руху приладу, яка надходить від розташованих у ньому датчиків, обробляється швидкодіючим процесором приладу і виводиться на дисплей.

Робота з детектором є надзвичайно простою. Майстер тільки пересуває детектор матеріалів по тій ділянці, де належить просвердлити отвір. Решту виконує програмне забезпечення приладу. За чисельними електричними сигналами, які надходять у прилад, миттєво розраховується та виводиться на дисплей поперечний переріз стіни та виявлені у ній об’єкти. Щойно детектор матеріалів виявляє об’єкт, майстер може точно визначити його місце розташування. Графічне зображення на дисплеї відповідає поперечному перерізу стіни, а потенційні перешкоди для свердла виділено чіткими смугами. Смуги вказують на безпечну глибину свердління. Для роботи у недостатньо освітлених приміщеннях передбачено підсвічування дисплею.

Даний прилад є першим детектором матеріалів універсального призначення з виведенням результатів сканування на дисплей. Прилад комплектується універсальним наконечником для вимірювання від краю, від кута, від стіни, чотирма батареями 1,5 В та захисним футляром.

Прилад має різні режими роботи:

Стандартний - для переважної більшості випадків. На дисплеї відображаються об’єкти, які розміщуються на глибині до 6 см, при цьому пустоти у цеглі та пластикові труби діаметром до 2,5 см не можуть бути виявленими.

Режим 1 (mode1) -при виявленні об’єктів у стінах із однорідного матеріалу (наприклад бетон). У цьому режимі виявляються об’єкти та пустоти на глибині до 10 см.

Режим 2 (mode2)- при роботі з багатошаровими матеріалами (наприклад, гіпсокартон) чи з великою кількістю пустот у стіні. Електропровід, метал, дерево, труби водопроводу будуть виявлені у стіні на глибині до 4 см. Цей режим роботи використовується при виявленні металевих елементів, які покриті іншим шаром матеріалу та розташовані один за одним.

Технічні дані приладу

Об’єкти, що виявляються

Сталева арматура, метали, пластикові труби (заповнені та порожні), всі види проводки (силова мережа, радіо мережа), дерев’яні матеріали

Матеріали стін

Бетон, усі типи цегли, гіпсокартон, гіпсові перегородки, керамічна плитка, паркет

Глибина виявлення, см

10

Точність центрування об’єкту у однорідних матеріалах, мм

5

Елементи живлення

4 х 1,5 В LR6 (AA)

Автоматичне вимкнення:протягом, хв

5

Ресурс елементів живлення, год

≥13

Ступінь захисту

ІР 54

Діапазон робочої температури, °С

-10…+50

Діапазон температури зберігання, °С

-20…+70

Маса приладу з елементами живлення, г

800

Мінімальна відстань між об’єктами виявлення (для об’єктів на одній глибині, менше по відношенню глибин залягання), мм

40

За матеріалами фірми “Bosch”

Теги та ключові фрази
датчик виявлення пустот, прилад для виявлення пустот, ремонт детектора руху, поперечний переріз стіни, виявлення пустот, прибори для виявлення пустот, cdtnjlbjls, прилад для виявлення електромагнітного поля
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.