Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергохаб Литви, Польщі й України забезпечить незалежність від Росії
14.11.2018р.

Створення Східноєвропейського енергетичного хабу...

Представлено надзвичайний концептуальний електроспортбайк
14.11.2018р.

Тайванська фірма «Kymco», що випускає скутери,...

Обсяги виробництва на підприємстві «Південкабель» збільшились на 40%
13.11.2018р.

Продукція, яку випускає харківський завод,...

Міністр енергетики США: Малі модульні реактори – перспективний проект для України
12.11.2018р.

США вважають можливим подальший розвиток в Україні...

Будують першу таку сонячну електростанцію…
12.11.2018р.

На території Семенівської об’єднаної...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2710
13.07.2006р. |
На стику двох проблем. Є український блок керування холодильною машиною!

У виробника будь-якої продукції при розширенні асортименту завжди є два основних шляхи: освоювати випуск продукції на свій розсуд і надалі переконувати споживача в необхідності для нього такої продукції або ретельно вивчити потреби споживача й у тісному контакті з ним розробити виріб, якого він потребує. Вочевидь, другий шлях є найбільш ефективним для виробника і відповідає сучасним світовим тенденціям маркетингу.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

Максимально дотримувались вимог споживачів фахівці одеської компанії “Новатек” при розробці й виробництві блоку керування холодильними машинами МСК-301.

Нині виробництво і монтаж холодильних установок різної потужності розвивається високими темпами. Це пов`язано з бурхливим розвитком мереж супермаркетів у всіх регіонах України, поступовим піднесенням у харчовій і переробній промисловості. Для автоматизації роботи холодильних установок потрібні блоки керування. В Україні такі пристрої донедавна не виготовлялись, і компанії, які виробляють і монтують холодильні установки, використовували імпортні блоки. Тобто потреба у створенні вітчизняного продукту назріла вже давно. Такий блок має за якістю і функціональністю відповідати сучасним вимогам, а отже повинен бути створений на основі сучасних цифрових технологій і мікропроцесорної техніки.

НВП “Новатек” уже понад три роки виготовляє мікропроцесорні пристрої захисту, які набули широкого застосування в холодильних установках для захисту від неякісної напруги мережі. Спілкуючись зі своїми клієнтами, працівники “Новатек” відчули їхню потребу в блоці керування. Багато суперечливих думок викликала ідея об’єднати функції керування та захисту в одному пристрої. Адже якщо з’єднати в одному два вироби, кожен з яких необхідний споживачу, багато хто віддасть перевагу універсальному приладу, і потреба в захисних приладах просто відпаде. Подвоювати ціну теж не випадає. Зрештою, було прийняте рішення на користь споживача – створити прилад, який об’єднує функції захисту і керування, ціна якого має бути нижчою за ті, що є на ринку холодильних блоків.

Завдяки тісному контакту з безпосереднім споживачем, фахівці НВП “Новатек” розробили і розпочали випуск універсального блоку керування холодильними машинами МСК-301. Подібних пристроїв досі не випускають не тільки в Україні, а й у світі.

Основні переваги нового блоку перед існуючими аналогами:

- об’єднання функцій захисту від неякісної напруги і функцій керування холодильною машиною в одному виробі;

- наявність контролю силових контактів магнітного пускача, що керує двигуном компресора;

- можливість роботи блоку як від трифазної, так і від однофазної мережі;

- наявність трьох датчиків температури. Третій датчик температури може бути встановлений на другому випарнику (якщо такий є), у повітряному потоці вентилятора для визначення наявності зледеніння на випарнику, а також використовуватися для визначення температури компресора;

- ціна МСК-301 не перевищує ціну найпростіших закордонних аналогів.

Багато холодильних компаній, відчувши такі переваги, виявили бажання взяти блок МСК-301 на випробування, а деякі вже готові викупити навіть дослідні взірці.

ТОВ НВП “Новатек” не зупиняється на досягнутому і продовжує працювати над створенням нових, цікавих виробів на стику різних проблем, виробів, що не мають аналогів за логікою дій, виробів, яких гостро потребує споживач.

Констянтин КОСТЕНКО,

Заступник директора ТОВ НВП “Новатек”

Теги та ключові фрази
Який код до комкрафту, http, скачть взломаный комкрафт, накрутка армии в лордмастере, що обєднуєці чотирі слова озеро риба сонар локатор, после тяжелой роботи еачала болкт почка, как снять защитный код с нокиа 2680 s 2, статычный перетворювач, пщ


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.