Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3119
27.09.2006р. |
Світлотехніка марки «ИЭК»

Компанія «ІнтерЕлектроКомплект» займає одне із провідних місць на ринку електротехніки. Її продукція повністю відповідає всім вимогам діючих стандартів, має ряд споживчих властивостей, що гарантують високий термін служби виробів, вдоволяють вимоги покупця щодо дизайну, надійності та простоти в процесі експлуатації.
"Електротема" № 19 (51) 12-25 жовтня 2004 року 

Незважаючи на те що компанія порівняно недавно вийшла на ринок зі світлотехнікою (прожектори, вологозахищені світильники тощо), її продукція встигла отримати визнання широкого кола споживачів завдяки високій якості застосовуваних матеріалів, надійності та тривалому терміну служби. Світлотехнічна продукція марки «ИЭК»ТМгарантує:

- економію (коштівів, електроенергії, часу);

- екологічну безпеку;

- короткотермінову окупність.

Конструктивні переваги й відмінності прожекторів ИО-ИЭК над дешевими аналогами.

1. Супроводжуюча документація

Прожектори ИО-ИЭК мають фірмове впакування, паспорт із описом і технічними характеристиками, інструкцію з установки та експлуатації. Аналоги поставляються в упакуванні з написами англійською мовою. Замість паспорта може бути листочок з малюнком прожектора й текстом англійською мовою. Не вказується дата випуску, відсутній штамп ВТК і гарантійні зобов’язання.

2.Корпус

Корпуспрожекторів ИО-ИЭК виготовлений якісно, без задирок, гострих кутів, відколів. Товщина металу, розміри й наявність ребер охолодження дозволяють виробам витримувати високотемпературний режим роботи й захищають від руйнування при високих температурах і атмосферних впливах. Різниця у вазі між ИО-ИЭК і аналогами може досягати 125 гр., у силу того, що корпуса аналогів виконані тонкостінними, а комплектуючі виготовлені з легкосплавних дешевих матеріалів. Наприклад: скоба кріплення патронів галогенної лампи виконується з алюмінію (в ИО-ИЭК - анодована сталь), гвинти кріплення виконані з алюмінієвого сплаву, не мають захисної й фіксуючої шайб (в ИО-ИЭК - гвинти анодовані, сталеві із захисною й зубчастою шайбами).

Кронштейн для фіксації кришки зі склом в ИО-ИЭК - достатньої товщини, гладкий, добре забезпечує обертання кришки зі склом при заміні лампи. Аналоги мають слабкі кронштейни, із задирками, обертання кришки в кронштейні затруднено через погану обробку деталей, які з’єднуються, що призводить до стопоріння й зламу кронштейна при спробі повернути кришку для заміни лампи.

Фарбування корпуса ИО-ИЭК виконано рівним шаром, глянсовою фарбою без здуття і плям. Воно забезпечує надійний захист від атмосферних впливів і надає естетичний, акуратний вид навколишньому інтер`єру. Згодом фарба не тьмяніє, не спучується й не облітає.

Аналоги нерівномірно пофарбовані, мають шорсткувату поверхню, шар фарби тонкий і нестійкий. У процесі роботи відбувається помутніння й здуття покриття, під впливом різних температур і атмосферних факторів фарба руйнується, порушується електроізоляція й герметичність корпуса.

3. Клемна коробка.

Клемна коробка прожектора ИО-ИЭК має потовщені стінки корпуса, посиленого ребрами жорсткості. Кришка з гумовим ущільнювачем і чотирма гвинтами забезпечує надійну герметичність, й захищає виріб від механічних впливів. Гладкі ребра й кути не пошкоджують ізоляцію проводів. Гумовий сальник і регульована різьбова втулка забезпечують герметичне ввід проводів різного перетину. Клемник виготовлений з нейлону-1013, матеріалу, який не підтримує горіння. Кріплення клемної коробки до корпуса прожектора виконано жорстко й виключає прямий контакт коробки з корпусом.

Аналоги виконані з тонкої пластмаси, мають задирки. У них відсутні гумовий ущільнювач між кришкою й корпусом коробки, гумовий сальник й різьбова втулка для ущільнення вводу. Кріплення кришки до корпуса виконано двома гвинтами. Не забезпечена належна герметичність та захист від механічних впливів.

Клемна коробка піддається впливу високих температур при нагріванні корпуса. Можливі випадки перегріву корпуса в місці з`єднання з коробкою, розлам і відрив клемної коробки в місці сполучення з корпусом.

4. Ущільнення між кришкою зі склом і корпусом прожектора.

Гумове ущільнення на прожекторах ИО-ИЭК виконано із силікону. Завдяки цьому забезпечується стійкість до високої температури, герметичність і щільність посадки ущільнювача на корпусі прожектора. Виключено випадання ущільнювача при відкриванні кришки зі склом у процесі заміни лампи.

Аналоги мають ущільнювачі з гуми вторинної переробки, яка з часом деформується й змінює форму й розміри і плавитися при робочих температурах. При установці або заміні лампи практично неможливо встановити ущільнювач, що випав.

5. Гвинти й шайби кріплення.

Гвинти кріплення на прожекторах ИО-ИЭК виконані з анодованої сталі належного перетину й забезпечують зручне та надійне зчеплення з монтажним інструментом. Різьба гвинтів не стирається в процесі експлуатації, не піддається окисленню й деформації.

У місцях де, необхідне щільне, надійне з`єднання, застосовуються зубчасті притискні шайби, а також само ущільнювальні захисні гладкі шайби (кріплення скоби з патронами до корпуса, кріплення заземлюючого провідника до корпуса, кріплення відбивача до скоби тощо). Гвинт фіксації кришки зі склом з корпусом прожектора має гумове стопорне кільце для запобігання випаданню гвинта в процесі заміни лампи й забезпечує зручність при монтажі й обслуговуванні.

Гвинти на аналогах найчастіше виконані з алюмінію й рідко мають які-небудь захисні й стопорні шайби. У процесі роботи відбувається зрив різьби гвинтів або зріз монтажного шліца на головці гвинтів, виготовлених з м’яких матеріалів.

6. Відбивач.

Відбивач прожектора ИО-ИЭК виконаний з металевої фольги товщиною 0,25мм, яка забезпечує необхідну щільність і теплопровідність у процесі роботи. Матеріал відбивача піддають оксигенерації для запобігання помутніння й прогоряння під впливом високих температур. Фіксуючі скоби на відбивачі дозволяють зберігати об’єм, форму, виключають деформацію й випадання відбивача з корпуса в процесі обслуговування виробу завдяки щільності сполучення як з корпусом так і в місці кріплення відбивача до монтажної скоби за допомогою сталевого гвинта із зубчастою шайбою.Аналоги мають відбивач із металевої фольги товщиною не більше 0,2мм, не оброблений методом оксигенерації, він мутніє в перші дні роботи і, як наслідок, прогорає. Елементи відбивача не зібрані в одне ціле, всі його сегменти переміщаються вільно. У зв`язку з цим при установці відбивача його доводитися впихати в корпус, уже не піклуючись про те, як щільно й симетрично він зафіксується. До алюмінієвої монтажної скоби відбивач кріпитися алюмінієвим гвинтом без фіксуючої шайби. В процесі експлуатації це може призвести до ослаблення кріплення, відбивача торкнеться лампи й прогорить.

Теги та ключові фрази
скачать на мобильный телефон lumia 520 игры дальнобойщиков, ущільнювач високотемпературний, клемна коробка, високотемпературний сальник, ИЭК ИО-51, прожектора ИЭК, ИЭК коробки с клеммником, статичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
05.02.2010р.

Фотоелектричні датчики - правильний вибір та експлуатація

Оптична схема звичайних фотоелектричних датчиків має три основних різновиди: на просвіт, на зворотне відбиття й на розсіяне відбиття. Якщо знати, як працює той або інший різновид фотоелектричних датчиків, можна правильно вибрати сенсор для вирішення конкретних завдань.

25.01.2010р.

Відкриті протоколи

Зараз є безліч протоколів обміну даними між пристроями, застосовуваними для автоматизації й диспетчеризації об'єктів різних масштабів. Є закриті "фірмові" протоколи компаній виробників устаткування, але вони вже менше популярні через те, що неможливо автоматизувати об'єкти на основі устаткуванні одного виробника. Тому зростає попит на відкриті протоколи, які підтримують виробники великої кількості устаткування автоматизації.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.