Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3903
22.11.2006р. |
Освітлення міст

Місто вимагає все більшого освітлення вулиць. Вирішувати проблему треба найефективнішим способом з мінімальними витратами електроенергії. Освітлення міст розділяють на утилітарне й архітектурно-декоративне. Основним завданням першого є підвищення безпеки руху транспорту й пішоходів. На добре освітлених вулицях кількість дорожньо-транспортних випадків, за інших рівних умов, на 30% менше, ніж на неосвітлених.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

Кількісні і якісні показники установок утилітарного освітлення регламентуються відповідними нормами й правилами. Залежно від інтенсивності руху механізованого транспорту освітленість транспортної магістралі повинна забезпечувати певну величину середньої яскравості сухих дорожніх покриттів. Нормуються також якісні показники освітлення (сліпуча дія й припустима нерівномірність розподілу яскравості дорожнього покриття). Велике значення для якості освітлення має правильний вибір схеми розташування освітлювальних установок.

Недостатня освітленість міських вулиць викликана комплексом причин: недостачею в бюджеті засобів, обривом проводів мисливцями за кольоровими металами, низькою якістю ламп вуличного висвітлення й т.д. міські влада вирішити проблему освітленості вулиць не може

Архітектурно-декоративне досягається: освітленням фасадів будинків, пам`ятників, фонтанів, зелених насаджень, світлом, що заливає, прожекторів; позначенням контурів будинків за допомогою люмінесцентних ламп і ламп розжарювання; виявленням тектоніки будинків світлом, що проходить зсередини через засклені поверхні; підсвічуванням окремих частин будинків, використанням деталей що світяться, або відбивають світло; встановленням світлових реклам і т.д. Середня освітленість фасадів будинків і пам`ятників установлюється з урахуванням відбиваючих характеристик матеріалу об`єктів і яскравості тла, на якому вони сприймаються. Освітленість вітрин визначається категорією вулиць і площ, на яких розташовані магазини.

світлове оформлення міських вулиць та архітектурно-декоративне освітлення має проектується з урахуванням утилітарного освітлення, як складової частини єдиного світлового й художнього оформлення міста.

комплексно під контролем єдиної системи керування вирішила проблеми правильного висвітленнямагістралей, вулиць, дворів і прилеглих територій, парків, вирішила проблеми вечірнього ансамблевого архітектурного підсвічування, а також питання динамічних архітектурних поданьдля організації вечірнього відпочинку городян.

робіт у цій областісповідав принцип архітектурного підсвічування, інакше кажучи, архітектурний підхід до підсвічування. Це - на противагу бездумному технічному принципу, що став активно застосовуватися багатьма учасниками цього видудіяльності. Причому ці учасники важають, що чимяскравіше фасад або міст, тим краще підсвічування.

Звичайно ж, в ідеалі при архітектурному підході до підсвічування зоб`єктом повинен працювати архітектор,щоб дати висновок, яким чиномбуде виглядати об`єкт увечері, не оглядаючись на технічні можливості.

Теги та ключові фрази
ВСЕ ПРО ЩИТИ ОСВІТЛЕННЯ, висновок до утилітарного освітлення, StarSim, Гра Старсим як підвищити журналістику, освітлення міст-статті, проблема освітлення, декоративне освітлення будинків, проблема освітлення міст, Інтенсивність руху транспорту, Хмельницький, освітлення фасадів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.