Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3566
01.12.2006р. |
Нове життя полтавських ламп

Полтавський “Завод газорозрядних ламп”створений у 1963 році. У часи колишнього СРСР виробничі потужності підприємства дозволяли задовольняти потреби половини споживачів усієї держави. Були часи, коли завод тимчасово припинив свою діяльність, і лише три роки тому діяльність підприємства була відновлена, завод почав інтенсивно розширюватись, при цьому зріс і асортимент продукції.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

Як і раніше, нині підприємство є єдиним в Україні виробником газорозрядних ламп. Про діяльність підприємства, останні його розробки та про ринок світлотехнічної продукції України розповідає менеджер відділу маркетингу підприємства Ольга ГОЛОВАНЬ.

Ртутні лампи високого тиску типу ДРЛ-700 – останні розробки нашого підприємства. Лампи експлуатуються зі стандартними пускорегулюючими апаратами, мають високий світловий потік. Застосовуються для вуличного освітлення, освітлення парків, архітектурної підсвітки тощо. Також ми плануємо налагодити виробництво ртутних ламп ДРЛ.

У нас представлені люмінесцентні лампи, які мають значну поверхню випромінювання, отже їх світло більш розсіяне і менш спрямоване, ніж у “точкових”джерел, а також вони мають високу ефективність перетворення електроенергії у світло. До переваг таких ламп слід віднести практично сталий світловий потік, високий протягом усього терміну експлуатації. Такі лампи застосовуються для освітлення промислових та громадських приміщень, супермаркетів.

Натрієві лампи – одні з найефективніших джерел видимого випромінювання: вони мають найвищу світлову віддачу серед усіх газорозрядних ламп та незначним зниженням світлового потоку при тривалому терміні служби. Тому натрієві лампи як джерела світла застосовуються дедалі ширше для економічного зовнішнього освітлення. Типові об’єкти застосування натрієвих ламп – вулиці, площі, швидкісні магістралі, спортивні споруди, аеродроми, будівельні майданчики тощо. У нас представлена серія ДНаТ - лампи високого тиску, що вмикаються через пускорегулюючу апаратуру у мережі змінного струму напругою 220 В частотою 50 Гц. Такі лампи мають ряд переваг: високий світловий потік та світлова віддача до 120 лм/Вт, лампа покращує видимість під час туману, термін горіння у півтора рази більший за інші газорозрядні лампи.

Кожен вид нашої продукції сертифіковано і нещодавно підприємство отримало сертифікат “TNO Certification” згідно з ISO 9001 :2000.

Для виробництва нашої лампової продукції використовуються комплектуючі таких відомих виробників, як: Тelux, Planzee, Natriumтощо. Тим самим, ми спрямовані на покращення якості нашої продукції.

Як для ринку України, так і країн СНД продукція заводу є вигідною за ціною і за якістю не поступається світовим виробникам.

На сьогоднішній день на території України, переважно в центральному та східному регіонах, діє 8 офіційних дистриб’юторів заводу, до яких належать: ТОВ “АГРОПРОМСНАБ” (м. Харків), ТОВ “ПРОЛОГ” (м. Київ), ТОВ “Компанія “ПРОСВІТ” (м. Київ), ТОВ “ТД СВІТЛОТЕХНІКА” (м. Запоріжжя) тощо. Продукція заводу відома й за межами України, так у Росії відкрито представництво ТОВ “ТД ГРЛ” (м. Москва), розвинена широка дистрибуторська мережа у різних країнах СНД. Зараз проводяться переговори з представниками країн Латинської Америки та Мексики з метою виходу на ці ринки.

Основними споживачами нашої продукції є промислові організації, залізниці України, великі гуртові організації, що мають широку мережу філіалів та спеціалізованих магазинів. Менеджерами компанії був розроблений проект спеціально для організацій “Міськсвітло” різних міст України, які проявили зацікавленість до співробітництва з нами.

Багато споживачів пам’ятають наше підприємство ще з того часу, коли ми призупинили своє виробництво, тому нині не легко переконати в тому, щоякість лампи суттєво покращилася. Змінилися і організаційна структура підприємства та форма власності, відбувся переворот у виробництві. За два роки діяльності, у нас з’явилось багато клієнтів, які впевнилися у тому, що наша якість відповідає нашій ціні і ми є конкурентноздатними на цьому ринку. Ми постійно працюємо над якістю продукції, щоб довести, що наше підприємство відродилося і невпинно розширює асортимент. За два роки діяльності, у нас з’явилось багато клієнтів, які впевнилися у тому, що наша якість відповідає нашій ціні і ми представляємо конкурентноздатну лампову продукцію на цьому ринку. Ми постійно працюємо над тим, щоб довести, що наше підприємство відродилося, розвивається швидкими темпами і незабаром вийде на європейський ринок.

Записав Юрій ІВАНОВ

Теги та ключові фрази
Структура асортименту заводу ТОВ ГРЛ, замовники продукції полтавського заводу газорозрядних ламп, розвиток ринку лампової продукції, ТД "Світлотехніка", промислові лампи полтавського заводу, основні відомості про великі спортивні споруди колишнього СРСР в різних країнах


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
26.03.2010р.

Обмежники перенапруги нелінійні у районних і розподільних мережах

Вентильні розрядники, що застосовувалися раніше для захисту від перенапруг у районних і розподільних мережах, заміняють обмежники перенапруги (ОПН). Не маючи іскрових проміжків, ОПН ефективніше захищають електроустаткування від усіх видів перенапруг, які можуть виникнути в електричних мережах.

26.03.2010р.

Енергія, принесена вітром

Річний приріст енергії, одержуваної останнім часом у Європі за допомогою вітроенергетичних установок (ВЕУ), перевищує 30%. Настільки потужне зростання причинене збільшенням кількості подібних установок і підвищення їх потужності. Стрімкий розвиток технологій виробництва напівпровідників, зниження рівня втрат силових ключів і підвищення їх ефективності, поява нових засобів моделювання й проектування дає змогу створювати перетворювачі з унікальними техніко-економічними показниками.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.