Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3316
04.12.2006р. |
Світлотехніка марки «ИЭК»ТМ

Компанія «ІнтерЕлектроКомплект» посідає одне із провідних місць на ринку електротехніки. Основним критерієм компанії для розвитку нових напрямків і виготовлення виробів є строга відповідність всім вимогам чинних стандартів, наявність споживчих властивостей, що гарантують тривалий термін експлуатації і задоволення вимог покупця до дизайну, надійності й простоту в користуванні.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

Порівняно недавно компанія вийшла на ринок зі світлотехнікою (прожектори, вологозахищені світильники тощо), але її продукція вже знайшла визнання широкого кола споживачів завдяки високій якості застосовуваних матеріалів і, відповідно високій надійності і довговічності. Світлотехнічна продукція маркою «ИЭК»ТМ- це:

- економія (коштів, електроенергії, часу);

- екологічна безпека;

- короткотермінова окупність.

СВІТИЛЬНИКИ З ЛЮМІНЕСЦЕНТНОЮ ЛАМПОЮ

Незабаром компанія «ІнтерЕлектроКомплект» вийде на ринок зі світильниками з люмінесцентною лампою побутової й промислової серії. Нині проходять випробування зразки заявленої серії на відповідність стандартам.

ПОБУТОВА СЕРІЯ ЛПБмає безстартерну електронну схему керування, що забезпечує швидке вмикання лампи та її безшумну роботу. Електронні пускорегулюючі апарати (ПРА) світильників виконані з високоякісних комплектуючих. Потужний світловий потік і мала споживана потужність люмінесцентної лампи зменшують споживання електроенергії в 5 разів при 10-разовому збільшенні терміну служби порівняно з лампою розжарювання. Різноманітний дизайн світильників різних потужностей задовольнить найвимогливіших споживачів.

ПРОМИСЛОВА СЕРІЯ ЛСП- це світильники зі ступенем захисту IP65. Корпус виконаний з ABS-пластикату, а плафон - з полікарбонату. Застосування цих матеріалів робить продукцію надійною і стійкою до різних температурних, корозійних і механічних впливів.

КОНСТРУКТИВНІ ПЕРЕВАГИ Й ВІДМІННОСТІ СВІТИЛЬНИКІВ НПБ (ИЭК) НАД ДЕШЕВИМИ АНАЛОГАМИ

1. Супроводжувальна документація.

Світильники НПБ (ИЭК) мають фірмове упакування, паспорт із описом і технічними характеристиками, інструкцію з установлення та експлуатації. Умови експлуатації, зазначені в паспорті, відповідають заявленим параметрам. Світильники НПБ-ИЭК мають додатковий захист від механічних ушкоджень завдяки чохлу з гофрокартону.

Аналоги постачаються в упакуванні з написами англійською мовою. Замість паспорта може бути листочок з малюнком прожектора й текстом англійською мовою. Не вказується дата випуску, відсутній штамп ВТК і гарантійні зобов’язання.

Наприклад: на упакуванні світильників від компанії НЕОН під маркою “lighton” клієнтам пропонується встановлювати світильники в шахтах і на кораблях, що є неприпустимим і грубим порушенням безпеки, тому що ці світильники не належать до виробів спеціального рудничного й вибухобезпечного виконання.

2.Корпус.

Корпуссвітильників НПБ (ИЭК) виготовлений якісно, без задирок, гострих кутів, відколів. Товщина металу, розміри й наявність ребер охолодження дозволяють виробам витримувати високотемпературний режим роботи й захищають від руйнування при високих температурах і атмосферних впливах. Корпус має жорсткі посилені литі “ребра” у місцях кріплення гвинтами до стіни, тому затягування гвинтів не призводить до розламу корпуса. Різниця у вазі між НПБ (ИЭК) і аналогами може сягати 125 гр, оскільки корпуси аналогів є тонкостінними й менших розмірів, а комплектуючі виготовлені з легкосплавних дешевих матеріалів.

Скляний плафон в аналогів легший і тонший, а отже більш крихкий і гірше відводить тепло в процесі нагрівання. Основа світильника - аналога від НЕОН має низький пасок, і його площина розташована фактично на одному рівні із площиною ввідного захисного сальника. Через це при монтажі провід живлення буде притиснутий до стіни дном світильника і, можливо, ушкоджений, що спричинить прямий контакт корпуса з оголеним провідником. Плафон світильника при затягуванні кріпильних гвинтів безпосередньо торкається захисних ґраток, й у процесі роботи відбувається додаткове нагрівання корпуса світильника від плафона, тож при обслуговуванні можливий опік. При затягуванні кріпильних гвинтів можливе ушкодження плафона від притискання його захисними ґратками.

Фарбування корпуса НПБ (ИЭК) виконано рівним шаром, глянсовою фарбою без здуття і плям. Воно забезпечує надійний захист від атмосферних впливів, має естетичний, акуратний вигляд. З часом фарба не тьмяніє, не спучується й не облітає. Аналоги нерівномірно пофарбовані, мають шорсткувату поверхню, шар фарби тонкий і нестійкий. У процесі роботи відбувається помутніння й здуття покриття, під впливом різних температур і атмосферних факторів фарба руйнується, порушується електроізоляція й герметичність корпуса.

3. Патрон Е27 для лампи розжарювання.

Керамічний патрон Е27 для лампи розжарювання світильника НПБ (ИЭК) має додаткову ізолюючу пластмасову накладку, що забезпечує усунення прямого контакту патрона з настановною металевою скобою та охорону від випадкового зіткнення проводу живлення з корпусом при від`єднанні його від патрона через неякісний монтаж. Контактна група патрона виконана з мідного сплаву, що забезпечує необхідну електро- й теплопровідність. Гвинтовий контакт виконаний з анодованої сталі, стійкої до корозії й деформації.

Патрони аналогів кріпляться до монтажної металевої скоби безпосередньо, що не усуває можливого контакту проводів живлення із скобою й корпусом світильника при руйнуванні керамічного патрона або при від`єднанні проводів у процесі експлуатації й підключення. Контактна група виконана з оцинкованої сталі, яка має гірші характеристики електро- й теплопровідності, ніж мідь. Гвинтовий контакт слабкий і легко деформується.

4. Ущільнення між склом і корпусом.

Герметичне ущільнення на світильниках НПБ (ИЭК) виконано із щільної термостійкої гуми. Випадання ущільнювача при відкриванні кришки зі склом у процесі заміни лампи неможливе. Гумовий ущільнювач має напрямну фіксуючу канавку для більш чіткого й щільного з’єднання корпуса зі склом.

Аналоги мають ущільнювачі з гуми вторинної переробки, яка з часом деформується й змінює форму й розміри і плавиться при робочих температурах. При установці або заміні лампи практично неможливо знову встановити ущільнювач, що випав.

5. Гвинти й шайби кріплення.

Гвинти кріплення виконані з хромованої сталі належного перерізу й забезпечують зручне та надійне зчеплення з монтажним інструментом. Різьба гвинтів не стирається в процесі експлуатації, не піддається окисненню й деформації.

У місцях, де необхідне щільне, надійне з`єднання, застосовуються зубчасті притискні шайби, а також самоущільнювальні захисні гладкі шайби (кріплення скоби з патронами до корпуса, кріплення заземлюючого провідника до корпуса, кріплення відбивача до скоби тощо). Гвинт фіксації кришки зі склом та з корпусом світильника має гумове стопорне кільце для запобігання випаданню гвинта в процесі заміни лампи й забезпечує зручність у монтажі й обслуговуванні.

Гвинти на аналогах найчастіше виконані з алюмінію й рідко мають які-небудь захисні й стопорні шайби. У процесі роботи відбувається зрив різьби гвинтів або зрізування монтажного шліца на головці гвинтів, виготовлених з м’яких матеріалів. Гвинти не мають стопорного гумового кільця для запобігання випаданню кріпильних гвинтів при монтажі й заміні лампи.

Теги та ключові фрази
світильник лсп це, світильник НПБ 126, Керамічний високотемпературний шнур-ущільнювач, Кутський ринок,бісер оптом, скачать Asphalt 4 на нокиа аша 311 и экранчик был выброс, светодиодные электроплафоны, ИЭК патрон Е27, Світильник НПБ, proposition rubrik 95, робота світлотехніком


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
05.02.2010р.

Фотоелектричні датчики - правильний вибір та експлуатація

Оптична схема звичайних фотоелектричних датчиків має три основних різновиди: на просвіт, на зворотне відбиття й на розсіяне відбиття. Якщо знати, як працює той або інший різновид фотоелектричних датчиків, можна правильно вибрати сенсор для вирішення конкретних завдань.

25.01.2010р.

Відкриті протоколи

Зараз є безліч протоколів обміну даними між пристроями, застосовуваними для автоматизації й диспетчеризації об'єктів різних масштабів. Є закриті "фірмові" протоколи компаній виробників устаткування, але вони вже менше популярні через те, що неможливо автоматизувати об'єкти на основі устаткуванні одного виробника. Тому зростає попит на відкриті протоколи, які підтримують виробники великої кількості устаткування автоматизації.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.