Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

6935
14.12.2006р. |
Світло від СП "Ватра-Шредер"

Спільне підприємство "Ватра-Шредер" - одне із понад тридцяти підприємств компанії Schreder, які діють на п'ятьох континентах світу. Підприємства саме цієї компанії стали піонерами у використанні силумінового литва (1948 р.) для виробництва корпусних деталей, а також електро-полірованого йонадизованого алюмінію для відбивачів (1951 р.). Вперше у 1986 році компанія обладнала свої світильники герметичними оптичними блоками, що забезпечує оптимальний світловий розподіл і усуває можливість забруднення під час експлуатації світильників, а це, відповідно, зводить до мінімуму витрати на їх обслуговування.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

СП “Ватра-Шредер” створене у серпні 1990 року, працює у декількох напрямках, зокрема,

- виготовляє високоефективні світильники для:

- вулиць, доріг, автомагістралей, мостів;

- тенісних кортів і спортивних споруд;

- автозаправок і промислових приміщень;

- паркових зон;

- архітектурних підсвіток;

а також розробляє та впроваджує проекти реконструкції зовнішнього освітлення міст і окремих об`єктів.

Такі проекти вже реалізовано у Києві, Житомирі, Рівному, Луцьку, Тернополі, Трускавці. У Києві це — освітлення вулиць Хрещатик, Банкової, Хмельницького, Заболотного, Олени Теліги, Грушевського, Протасового Яру, Солом`янської, Урицького, Червонозоряного проспекту, Майдану Незалежності, Європейської та Привокзальної площ, проспектів Перемоги, Лесі Українки, Дружби народів, Глушкова, парку Слави, парку `Хрещатий` та Маріїнського парку, а також реалізація програми `Подвір`я` (реконструкція внутрішньо -квартального освітлення міста).

Саме з використанням продукції СП `Ватра-Шредер` виконано архітектурну підсвітку споруди Кабінету Міністрів України, будівлі комітетів Верховної Ради України, Печерської районної державної адміністрації Києва, Київського академічного театру ім. І.Франка та багатьох інших об`єктів столиці, а окрім того: каскаду Дніпровських гідроелектростанцій, об`єктів Львова, Дніпропетровська, Євпаторії, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців. Завдяки виробам СП `Ватра-Шредер` реалізовано енергоощадні проекти реконструкції зовнішнього освітлення Рівного, Дніпропетровська, Луцька й Тернополя та реконструкцію освітлення багатьох інших міст України.

Енергоощадними проектами з використанням виробів СП `Ватра-Шредер` передбачається зниження витрат бюджетних коштів на споживання електроенергії за рахунок:

- використання високоефективних освітлювальних приладів;

- зниження встановленої потужності та зменшення кількості світильників;

- використання багатотарифних приладів обліку спожитої електроенергії, що дає змогу враховувати особливості оплати у різний час доби, коли проводиться освітлення: денного, нічного, пікового;

- зниження витрат на утилізацію ртутних ламп за рахунок застосування сучасних натрієвих джерел світла.

Окрім значної економії коштів, енергоощадні проекти дають додаткові переваги, зокрема:

- якісне, відповідне вимогам СНІП освітлення міст;

- можливість використання комп`ютерних технологій для керування всією мережею зовнішнього освітлення міста;

- підвищення особистої та громадської безпеки жителів;

- покращення дорожньо-транспортної та криміногенної ситуації в місті;

- покращення екологічного стану завдяки мінімізації використання ртутних джерел світла.

`Ватра-Шредер` пропонує широкий спектр форм, контурів і кольорів декоративних освітлювальних приладів, виконаних на основі стандартного модуля, що сприяє досягненню архітектурної гармонії та збалансованості міської забудови. Продукція підприємства сертифікована в системі `УкрСЕПРО`. За сприяння західноєвропейських партнерів, нині на підприємстві впроваджується система контролю згідно із стандартом ІSО 9001-2000, що дозволить фірмі отримати міжнародні сертифікати якості ENEC. Усі нові вироби ретельно перевіряються у всесвітній лабораторії компанії Schreder: жоден з виробів не з`явиться на ринку без випробувань на відповідність вимогам стандартів.

Нині понад 40% ринку світильників зовнішнього освітлення в Україні припадає на продукцію виробництва заводів компанії Schreder.

Поширення продукції підприємства не обмежується Україною: вироби `Ватра-Шредер` експортуються в Німеччину, Бельгію, Італію, Угорщину, Чехію, Польщу, Румунію, Молдову, Латвію та інші країни. В номенклатурі експорту зростає частка готових виробів; в 2003 році вартість експортованої продукції в сумі становила понадпівмільйона євро.

Безупинне зростання попиту і статистика переконують: продукція `Ватра-Шредер` — це освітлювальна техніка світового рівня.

Теги та ключові фрази
продукція Ватра Шредер, ватра шредер вікіпедія, свитлотек, "Ватра — Шредер", ватра-шредер сп, ватра -шредер медиум, продукція фірми ватра, Ватра шредер, ватра шредер сайт, СП "ватра-шредер" ЕДРПУ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
05.02.2010р.

Фотоелектричні датчики - правильний вибір та експлуатація

Оптична схема звичайних фотоелектричних датчиків має три основних різновиди: на просвіт, на зворотне відбиття й на розсіяне відбиття. Якщо знати, як працює той або інший різновид фотоелектричних датчиків, можна правильно вибрати сенсор для вирішення конкретних завдань.

25.01.2010р.

Відкриті протоколи

Зараз є безліч протоколів обміну даними між пристроями, застосовуваними для автоматизації й диспетчеризації об'єктів різних масштабів. Є закриті "фірмові" протоколи компаній виробників устаткування, але вони вже менше популярні через те, що неможливо автоматизувати об'єкти на основі устаткуванні одного виробника. Тому зростає попит на відкриті протоколи, які підтримують виробники великої кількості устаткування автоматизації.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.