Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
«Енергоатом» і «Турбоатом» зробили ще один крок на шляху до імпортозаміщення
18.02.2019р.

Державні підприємства НАЕК «Енергоатом» і АТ...

СЕСу селі збудує «Хутіренергоінвест»…
18.02.2019р.

У селі Торговиці (Івано-Франківська обл.) на вулиці...

Новий Проект USAID «Енергетична безпека»
18.02.2019р.

Днями представники Міненерговугілля на чолі із...

У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4310
25.12.2006р. |
Регулятори реактивної потужності серії MRM-12

Мікропроцесорний регулятор серії MRM-12 один з сучасних пристроїв автоматичного керування потужності батареї конденсаторів, призначений. Батарея разом із регулятором працює автоматично, підтримуючи значення коефіцієнту потужності на довільно заданому рівні. Використаний алгоритм керування, вибираючи спосіб та кількість з’єднань, дає змогу оптимально використовувати наявні конденсатори. Регулятор, виконано на базі великих інтегральних схем (ВІС), і є спеціалізованим пристроєм.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

Маючи 15 виводів керування, конструкція регулятора є компактною, і може монтуватись у середині шафи з батареєю конденсаторів. Чутливість вимірювальної схеми дозволяє використовувати трансформатори струму з підвищеними номінальними даними. Вмонтований годинник (варіант MRM-12с) дає можливість компенсувати увімкненим конденсатором батареї реактивну потужність неробочого ходу силового трансформатора навіть при нульовому значенні струму навантаження.

Якщо у системі живлення передбачено два силових трансформатори, цей регулятор може працювати з двома трансформаторами струму. Автоматичний вибір одного з них залежить від конкретних даний на час умов. Це дає змогу компенсувати кількість конденсаторів у батареї, або їх сумарну потужність.

РегуляторMRM– 12cs/6°(12°) (100 V) – розрахований на напругу 100 В, використовується у мережах середньої напруги (до 40 В). Він контролює і компенсує повну реактивну потужність, керуючи встановленою на боці низької напруги (до 1 кВ) батареєю конденсаторів. Це суттєво знижує вартість компенсуючої установки.

Виконання регуляторів із 6, 12 та 15 виводами керування дає змогу дає змогу компенсувати реактивну потужність із різними ступенями, а тому із високою точністю. Завдяки високій швидкодії (1 с) ці регулятори стали незамінними для об’єктів із значними змінами навантажень.

Під’єднати пристрій дуже просто: до нього треба підвести лінійну напругу від фаз L2 і L3 та сигнал від трансформатора струму … / 5A, встановленого у фазі L1. Очевидно, що у кожному випадку фазою L1буде тільки та, з якої подається сигнал струму (його джерелом є трансформатор струму). Виконавчі реле керують колами контакторів із напругою 220 В.

Вимірювальна схема регулятора дуже точно контролює завантаження мережі реактивною потужністю та визначає її характер. Висока чутливість цієї схеми гарантує правильну роботу регулятора навіть при дуже малих струмах (50 мА на вторинній обмотці трансформатора струму). А це уможливлює компенсацію при зовсім малих навантаженням. Метод вимірювання, а також алгоритм обробки даних забезпечують правильну роботу регулятора за наявності вищих гармонік. Мікропроцесор обробляє контрольовану інформацію та на підставі отриманих в ході її обробки показників, з врахуванням заданих установок, вмикає або вимикає відповідні конденсатори. Зміна стану регулятора відбувається згідно із встановленим часом реагування. Пристрій автоматично контролює повторне увімкнення кожного конденсатора, не допускаючи його до повного значення розряду.

Коло напруги:

номінальна напруга, В

100/230/400/500/600

межі коливання напруги, %

-20 … +20

номінальна частота, Гц

50

споживана потужність, ВА

15

Коло струму

номінальний струм

5 А з вимірювального трансформатора

максимальний вимірюваний струм, А

6

мінімальний вимірюваний струм, мА

30

споживана потужність, ВА

2,5

ступінь захисту

ІР40 – фронт;

ІР30 – клемна;

ІР65 – фронтова із спеціальним захисним корпусом і ущільненням.

клас точності

1

За матеріалами компанії Twelve Electric

підготував Богдан МЕЛЬНИК.

Теги та ключові фрази
регулятори потужності на т122-35, Регулятори реактивної потужності серії MRM, регулятор mrm 12, регулятор реактивної потужності 12 ступенів, регулятор реактивной мощности mrm-12, вартість регулятора реактивної потуги MRM -12, регулятор реактивной мощности mrm-12е, мікропроцесорний регулятор MRM-12, мікропроцесорні регулятори типу, twelve mrm12


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.