Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Енергоблок Південно-Української АЕС стане найпотужнішим в Україні
26.09.2017р.

«Енергоатом» за участю «Westinghouse» підвищить...

Перший інвестор у межах дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою
26.09.2017р.

Калгарі, Альберта: «TIU-Канада» стає першим канадським...

Сонячні батареї уже встановили 1 600 родин
25.09.2017р.

За останні 3 роки в українські проекти «чистої»...

На ЧАЕС у ядерному сховищі хазяйнують роботи
25.09.2017р.

Ядерне паливо у новому сховищі на Чорнобильській АЕС...

Найбільший електромобіль у світі
22.09.2017р.

Група швейцарських компаній створила найбільший...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3161
22.02.2007р. |
Wemid витримає жорсткі режими

Комутаційна техніка нині широко застосовується в умовах її щільного встановлення, тому проблема економії монтажного простору стоїть досить гостро. Один зі шляхів розв’язання цієї проблеми - розроблення нових типів ізолюючих матеріалів, що мають поліпшені електромеханічні властивості і дозволяють максимально зменшити габарити самого виробу. Сучасні вимоги до мінімізації габаритів керуючих систем змушують виробників комутаційних пристроїв працювати над мініатюризацією своїх виробів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

Компанії, які працюють на ринку комутаційного обладнання, досить успішно займаються розробленням та впровадженням нових типів ізолюючих матеріалів. Однією з фірм, що працюють в цьому напрямку, є німецька компанія Weidmuller Interface. Серед її досягнень - матеріал Wemid, який використовується для виготовлення прохідних клем.

Основні властивості Wemid:

- пожежостійкість за UL 94 відповідає V0;

- температура застосування - до 120 С;

- не токсичний;

- не містить кадмію, фосфору й галогенів.

Wemid - це модифікований термопласт із параметрами, спеціально підібраними для використання в комутаційній техніці. Щодо найпоширенішого в електротехніці матеріалу – поліаміду, Wemid володіє поліпшеною пожежостійкістю й температурним діапазоном застосування.

За результатами тестів на стійкість до полум`я, згідно з методикою UL 94, Wemid засвідчив свої переваги порівняно з поліамідом, який, зазвичай, використовується при виготовленні комутаційного обладнання.

Wemid

Поліамід

Порядок проведення тесту:

підпалювання полум`ям пальника 2 рази по 10 секунд

Порядок проведення тесту:

підпалювання полум`ям пальника 2 рази по 10 секунд

Результат тесту відповідає V0, тобто загасання протягом 10 сек, при горіння капають непалаючі краплі, займистий матеріал, не підпалюється .

Результат тесту відповідає V2, тобто загасання протягом 30 сек, при горінні капають палаючі краплі, легкозаймистий матеріал, підпалюється .

Результати тесту свідчать, що застосування Wemid більш безпечне, оскілки, якщо у випадку неприпустимого перегріву неправильно затиснутого контакту або з якоїсь іншої причини, виріб загориться, то падаючі краплі не призведуть до загоряння інших виробів та пилу, який осідає на дні в шафах і щитах.

Ще однією перевагою Wemid щодо поліаміду є те, що він має підвищену максимальну температуру експлуатації; при однаковій температурі навколишнього середовища й конструкції вироби з Wemid можна використати для більших струмів (за умови, якщо це дозволяють струмоведучі частини). І, відповідно, при однаковому струмі (протікання якого призводить до нагрівання струмоведучих частин, а, отже, і виробу загалом) продукція з Wemid може використовуватися в більш жорстких температурних режимах, що значно розширює галузь її застосування.

Підготував Олександр ГРИНЮК

Теги та ключові фрази
wap.sasisa.rp. домашнее порно видео и фото, ssd-жорсткі диски,диспетчер, закупівля електроенергії, пщ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.