Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2967
17.04.2007р. |
Технологія PLC для «інтелектуального будинку»

Сучасний будинок є сукупністю інженерних систем, необхідних для забезпечення комфортного проживання в ньому. Ці системи керують електроживленням, опаленням, безпекою й відеоспостереження, пожежною сигналізацію, телефонією, комп'ютерною мережею тощо, а також обліком і заощадженням всіх ресурсів. Забезпечення цього неможливо без інтегрованого комплексу систем життєзабезпечення, керування обладнанням і передачею інформації.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

При створенні «інтелектуального будинку» за типовою технологією для кожної системи використовуються окремі кабельні мережі. Технологія PLC (Power Line Communications - телекомунікації по лініях електропередачі) передбачає керування та контроль всіма системами по одній загальній мережі. Крім економії кабелів і значного спрощення проектування й монтажу вирішується проблема змін і розвитку мережі - розширення системи й зміна функцій досягаються простою перестановкою, додаванням або ж перепрограмуванням компонентів системи. Технологія PLC дає можливість постійного дистанційного моніторингу всіх характеристик і параметрів споживання електроенергії, води, газу, тепла, та оплати за них.

Power Line Communication (PLC) - телекомунікаційна технологія, що базується на використанні силових електромереж для високошвидкісного інформаційного обміну. Основою технології PLC є використання частотного поділу сигналу, при якому високошвидкісний потік даних розбивається на трохи відносно низькошвидкісних потоків, кожний з яких передається на окремій несучій частоті, з наступним їхнім об`єднанням в один сигнал.

PLC як ніяка інша технологія дозволяє реалізувати з максимальною ефективністю (набір і якість послуг при мінімальній вартості) концепцію “інтелектуального будинку”.

Power Line Communication (PLC) безумовно дуже цікава й перспективна технологія. Основними її перевагами насамперед є відсутність необхідності в прокладанні нової кабельної інфраструктури (мережі електроживлення існують повсюдно) і досить висока швидкість передачі даних до 14 Мб/с. Звичайно, під великим сумнівом залишаються якісні показники побутової електромережі, але розроблювачі PLC заявляють, що їхня технологія дуже гнучка й шляхом певних доробок її можна адаптувати практично до будь-якої мережі. А з появою пристроїв для високошвидкісної передачі даних по високовольтних лініях електропередачі (ЛЕП) вимальовується картина цілої транспортної інфраструктури, що має доступ практично в будь-який куточок планети. Таким чином, якщо дана технологія буде і далі розвиватися, а фахівці пророкують їй велике майбутнє, то це може суттєво змінити ситуацію на ринку телекомунікаційних послуг.

Михайло ПАВЛИШИН.

Теги та ключові фрази
какую команду набрать для разблокировки мтс коннект код ошибки 777 рязань, інтелектуальний будинок, технотон, торг уа, plc технология, PLC системи, статичний перетворювач, статычный перетворювач, пщ, буделектрокабель
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.