Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2685
01.06.2007р. |
Великі можливості аналізатора

Аналізатори спектру знаходять щораз ширше застосування у радіовимірюваннях. Їх різноманіття дуже велике: низькочастотні, високочастотні, портативні, стаціонарні, послідовної дії та реального часу тощо. Кожен з них виконує певні функції, і на практиці доводиться використовувати відразу декілька їх видів.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

Наприклад, портативні аналізатори застосовуються у польових умовах для налаштовування антен або визначення рівня радіосигналу, але не придатні для виділення інформації у каналах зв’язку з цифровим кодуванням або для прецизійних метрологічних вимірювань. Водночас застосування складних аналізаторів при цьому є нераціональним.

Новий цифровий аналізатор GSP-827 виробництва компанії GoodWillнадає споживачу вибір між простим і складним вимірюваннями. Працюючи у діапазоні частот 9 кГц … 2,7 ГГц, GSP-827 призначений для технічного обслуговування та налагодження радіоелектронних високочастотних пристроїв. Цей прилад, поряд із стандартними можливостями, дозволяє проводити вимірювання потужностей, їх співвідношення, а також одночасно аналізувати сигнал у двох різних оглядових смугах на двох окремих екранах.

Характерною особливістю цього аналізатора є баланс між його габаритами та автономністю роботи, з одного боку, і високими функційними можливостями - з другого. Маючи невеликі габарити, масу близько 4,5 кг, прилад працює як від мережі, так і від батареї. Завдяки висококонтрастному рідкокристалічному індикатору роздільною здатністю 640х480 зручно спостерігати результат вимірювань, а збереження даних та дистанційне керування приладом можливе через персональний комп’ютер з використанням інтерфейсу RS-232.

Аналізатор працює у телекомунікаційному діапазоні до 2,7 ГГц, забезпечуючи при цьому високу точність визначення частоти. На задній панелі приладу є вхід для зовнішнього опорного джерела частоти з різними номінальними значеннями, у тому числі із загальноприйнятими частотами 1 МГц, 2,048 МГц, 5 та 10 МГц. Така можливість дозволяє легко зменшувати похибки частоти на два і більше порядки.

Одним з важливих параметрів аналізатора GSP-827 є висока швидкість розгортки. Він здатний проводити сканування оглядової смуги за 100 мс, що зменшує ймовірність помилок при дослідженні неперіодичних сигналів. У ньому передбачена опція слідкуючого генератора, що дозволяє використовувати прилад для вимірювання втрат у чотириполюсниках і в якості вимірювача амплітудно-частотних характеристик з похибками не більше ±1,5 дБ. А низький рівень фазових шумів та спотворень роблять його придатним для виконання більшості стандартних вимірювань. Також прилад має можливість здійснювати різноманітні вимірювання параметрів, оскільки оснащений стандартними смугами пропускання 0.2, 9 та 120 кГц, а також піковим та квазіпіковим детекторами і детектором середніх значень. GSP-827 містить стандартні для приладів такого класу АМ/ЧМ - демодулятори з виходом на звуковий канал. Також прилад може відтворювати на екрані вимірювання у двох різних оглядових смугах.

Характеристики аналізатора спектру GSP-827

Параметр

Значення

Похибки

діапазон частот

9 кГц – 2,7 ГГц

визначається опорним джерелом частоти

смуга огляду

0 Гц, 2 кГц – 2,5 ГГц

опорне джерело частоти

10 МГц

0,001%

смуга пропускання

3 кГц, 30 кГц, 300 кГц, 4 МГц

±15 %

вхідний опір

50 Ом

діапазон вхідних рівнів сигналу

-100 … +20 дБмВт

нерівномірність АЧХ ± 1,5 дБ

лінійність шкали ± 1,5 дБ

спектральна густина шумів

- 130 дБмВт/Гц

інтермодуляційні і негармонічні спотворення

менше -60 дБ відносно несучої

Теги та ключові фрази
Оптико-електронний аналізатор спектру, інтермодуляційні спотворення, Вимірювач інтермодуляційних спотворень, можливості аналізатора, статичний перетворювач, торг уа, статичний перетворювач отзывы, анализаторі антенн, статычный перетворювач, аналізатори і їх види
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.