Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2638
13.06.2007р. |
Завжди надійне живлення

Перебої в електроживленні, навіть якщо вони тривають усього лише мілісекунд, можуть спричинити збої в роботі обладнання і призвести до великих фінансових втрат. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) гарантують практично безупинну "чистоту" енергії, що поставляється від мережі.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

Сучасні вимоги

Вимоги, які ставляться до надійності електроживлення сучасного обладнання, настільки високі, що його живлення тільки від однієї лінії є недостатнім. Тому, у випадку відмовлення однієї лінії, для збільшення загальної надійності системи необхідно передбачити можливість безперебійно переключитися на живлення від другої лінії. Автоматичні перемикачі APOTRANS безперебійно автоматично переключать живлення навантаження на альтернативну лінію, якщо основна вхідна лінія відмовила (наприклад, через коротке замикання, або напруга в ній не відповідає установленим вимогам).

Безперебійні автоматичні перемикачі APOTRANS виробництва компанії PILLER (Німеччина) – це швидкодіючі статичні пристрої, які забезпечують безперебійне автоматичне переключення живлення навантаження з одного незалежного джерела на інше. Пристрої складається з двох статичних ключів, перший з який підключений до пріоритетного входу, а другий - до альтернативного. Виходи обох статичних ключів живлять навантаження. Якщо живлення на пріоритетному вході відмовить, то відбудеться автоматичне переключення на альтернативний вхід. Якщо живлення на пріоритетному вході відновиться і буде залишатися стабільним протягом визначеного часу, то живлення навантаження автоматично переключиться знову на пріоритетне джерело.

В автоматичному режимі відбувається незалежний контроль напруги на кожнім вході і керування процесом переключення у випадку відмови. Додаткова функція ручного переключення дозволяє безперебійно переключатися на перший чи другий вхід по команді оператора. За допомогою сервісної обхідної лінії силові секції й електроніка автоматичного перемикача можуть бути безперебійно відключені для виконання сервісного обслуговування.

Надійність

Переключаючі системи мають високий ступінь надійності, наприклад, якщо два ДБЖ не можуть працювати в паралельному режимі і використовуються як незалежні джерела напруги, яка подається на входи автоматичного перемикача, то надійність такої системи з автоматичним перемикачем вище, чим у системи з двох ДБЖ, що працюють паралельно за надлишковим принципом (n+1).

Захист від короткого замикання

У випадку короткого замикання в підключеному навантаженні, переключення з активної лінії на альтернативну не відбувається, більше того, відбувається відключення аварійного навантаження від обох входів автоматичного перемикача.

Безпека системи

Обоє статичних перемикачів складаються з чотирьох подвійних тиристорних модулів без фільтрів і комутаційних пристроїв. Керування, вимір і контроль здійснюється за допомогою дубльованого мікропроцесорного контролера. У такий спосіб досягається максимальна надійність системи. Виконання вимоги дублювання для кожного навантаження забезпечено застосуванням автоматичних перемикачів. Кожне відповідальне навантаження підключене до автоматичного перемикача APOTRANS, так що кожне навантаження незалежно може живитися від першого чи другого джерела.

У випадку відмовлення одного джерела живлення, автоматичний перемикач безперебійно переключається на живлення від іншого джерела. Аварії на поточній лінії живлення безпечно відпрацьовуються, тому що відбувається безперебійне переключення навантаження на іншу безпечну лінію.

Ушкодження навантаження чи групи навантажень (наприклад, через коротке замикання) ізолюються від інших навантажень. Цей принцип використовується для забезпечення безпеки живлення у великих комп`ютерних центрах - дублювання харчування для кожного навантаження. Реалізація захисту живлення за цією схемою віртуально не містить ніяких залишкових ризиків.

за допомогою нових ДБЖ, незалежно від типу і потужності уже використовуваних ДБЖ.

Характеристики APOTRANS

Тип

Номінальний струм, А

Номінальна напруга, В

Кількість фаз/контактів

AT 25

25

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 35

35

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 50

50

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 63

63

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 125

124

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 200

200

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 315

315

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 630

630

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 1000

1000

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

AT 1600

1600

400 (231 лінійна) ± 15%

3/4

Підготував Василь Ярема

Теги та ключові фрази
Скинути смішні відео на телефон самсунг вайфай 525, схема распайки модем e173u-1, Горячий шоколад две неделі рая скачати лише приспів який має 4 мг, Автоматичні перемикачі APOTRANS, автоматичне переключення живлення


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.