Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3028
18.06.2007р. |
Низьковольтні комплектні розподільні пристрої RNM-2

Низьковольтні комплектні розподільні пристрої (НКП) RNM-2 виробництва “Таврида електрик” призначені для приймання та розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 та 60 Гц, напругою до 690 В у мережах з ізольованою або заземленою нейтраллю, керуванням та захистом електрообладнання від коротких замикань та перевантажень.Пристрої мають модульну архітектуру, яка дозволяє комплектувати НКП функційними блоками апаратури, і за потреби, розширювати та додавати нові функції.
"Елеткротема" № 1 (57) 2005 року

Низьковольтні комплектні пристрої RNM-2 комплектуються із окремих шаф. Кожна шафа являє собою каркасну конструкцію із сталевого напівзамкненого швелеру, покритого алюмінієво-цинковим покриттям, що забезпечує антикорозійні властивості та електричний контакт між окремими елементами конструкції. Елементи каркасу скріплюються за допомогою з’єднувального вузла. Двері та корпусні панелі шафи виготовляються із сталевого листа, пофарбовані порошковою фарбою. Усі елементи кріпляться на сталевій рамі. Для НКП номінальним струмом збірних шин 3,2 та 4 кА деякі деталі виконуються із немагнітної сталі або алюмінію.

Поділ шафи залежить від призначення, характеристик вбудованої апаратури та виконання функційних блоків (стаціонарні, з’ємні або висувні). З’ємні та висувні блоки у шафах розміщені на декількох рівнях у апаратному відсіку, який розміщено у лівій частині шафи. За функційними блоками в окремому відсіку є вертикальні розподільні шини шафи. Вони з’єднуються із збірними шинами НКП, розташованими нагорі шафи. У правій частині розташовано кабельний відсік, у якому прокладаються кабелі головних та допоміжних кіл, а також вертикальні шини Nта PE.

Відсіки всередині шафи розділені між собою металевими перегородками, які підвищують безпеку обслуговування та зменшують дію коротких замикань. Також у складі НКП можливе застосування одночасно функційних блоків апаратури стаціонарного та висувного виконання. Стаціонарні блоки кріпляться на монтажних панелях та підключаються до розподільних шин шафи проводами.

З’ємні блоки мають два положення: робоче та ремонтне. У ремонтному положенні блок розташовано поза шафою. Висувні блоки мають чотири положення: робоче, контрольне, роз’єднане та ремонтне. Переміщення з’ємних блоків у різні положення можуть проводитись, навіть якщо електричні кола, з якими вони з’єднані, перебуває під напругою. Навантаження при цьому повинно буди вимкненим. Усі блоки мають спеціальні блокування, які припиняють неправильні дії персоналу.

Стандартно НКП виготовляється одностороннього обслуговування. У важкодосяжних місцях шаф немає електричних з’єднань, які потребують періодичного огляду та обслуговування. Більшість кожухів можна демонтувати для полегшення доступу до НКП з фронту.

Характерні особливості.

Основні параметри.

номінальна напруга, В

до 690

номінальна частота, Гц

50 або 60

номінальний струм збірних шин, А

до 4000

номінальний струм розподільних шин шаф, А

до 1200

номінальний струм з’ємних та висувних блоків, А

до 630

струм електродинамічної стійкості (амплітуда), кА

200

струм термічної стійкості, кА

90

час протікання струму термічної стійкості, с

1

ступінь захисту

ІР 4Х або ІР 54

габаритні розміри, мм:

- висота

- ширина

- глибина

2200

400, 600, 800, 900, 1000, 1200

600, 800, 1000

асса, кг

від 400

За матеріалами промислової групи “Таврида Електрик

підготував Богдан МЕЛЬНИК.

Теги та ключові фрази
низковольтний пристрій, низьковольтні комплектні пристрої википедия, МЕК60439-5 (1998-10) Устройство комплектні низьковольтні розподільчі, Низьковольтний комплектний пристрый, Пристрої електричні комплектні низьковольтні, фіфа 2013 нателефон нокія н 71 на розмір екрана 176_208, Скачать трейнер на нид фор спид хот прайст torrent, , http, розподільчі пристрої напругою до 1000 В


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.