Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2813
21.06.2007р. |
Все – в одному багатофункційному приладі для перевірки електроустановок

Електроустановки повинні відповідати стандартам, які гарантують захист споживача від ризику ураження електрострумом. Але будь-які засоби захисту, якими б не були ефективними, потребують регулярного контролю. Ефективність засобів захисту гарантується тільки при регулярній перевірці, яка підтверджує їхню справність. Вирішенням проблеми перевірки електроустановок є багатофункційний вимірювальний прилад С.А 6115 французької фірми CHAUVIN ARNOUX. Цей прилад здатен виконати всі необхідні перевірки відповідно до норм і оцінити відповідність електроустановок і електроприладів нормам.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

Дуже часто набір приладів для вимірів параметрів електроустаткування обмежується мультиметром чи тестером. Розвиток норм і правил призвів до необхідності виконувати точні перевірки, яких нині важко уникнути. Усі необхідні перевірки може провести один прилад - С.А 6115. Багатофункційний вимірювальний прилад моделі С.А 6115 є компактним цифровим пристроєм, що забезпечує комплексний контроль параметрів різних електричних установок. Прилад дозволяє зберігати у власній пам`яті до 800 результатів вимірів, а вбудований інтерфейс RS 232 забезпечує як спільну роботу з комп`ютером, так і безпосереднє виведення на принтер усіх результатів вимірів, які зберігаються в пам`яті. Однією з важливих властивостей моделі С.А 6115 є можливість проводити виміри опору петлі фаза-земля, не призводячи при цьому до спрацьовування пристроїв захисного вимкнення. При вимірі повного опору петлі Ф-З, з метою уникнення спрацьовування 30 мА ПЗВ, використовується розроблена фірмою технологія перевірки «ALT».

При перевірці ПЗВ приладом С.А 6115 випробувальний струм може мати як одне з фіксованих значень з ряду 10-30-100-300-500 мА, так і будь-яке інше в діапазоні від 6 до 1000 мА з кроком 1 мА. Перевірка може здійснюватися як в імпульсному режимі (Idn, 2Idn, 5Idn чи 150 мА або 250 мА), так і в режимі плавного наростання випробувального струму, з метою визначення реального струму спрацьовування захисту. Можлива установка моменту початку виміру стосовно фронту випробувального сигналу. Усім вимірам передує слабострумовий оціночний тест і автоматична ідентифікація положення нейтрального і земляного проводів.

При перевірці пристроїв заземлення немає необхідності в їхньому відімкненні від системи. Вимір може проводитися при малому струмі з метою уникнення спрацьовування 30 мА ПЗВ. Селективний режим перевірки дозволяє визначити опір одиночного заземлювача в груповому з використанням допоміжних струмових кліщів.

При перевірці цілості кола (вимір малого опору), поряд зі звичайною «прозвонкою», використовується режим виміру з автоматичною зміною полярності вимірювального струму і відображенням на дисплеї середнього з отриманих значень.

Завдяки наявності вбудованого стандартного інтерфейсу RS 232 прилад С.А 6115 може бути безпосередньо підключений як до принтера, так і до персонального комп`ютера. Програмне забезпечення для WINDOWS «C.A 6115 UTILITY» дозволяє завантажувати дані з пам`яті приладу в комп`ютер, створювати підсумкові таблиці з результатами вимірів (протоколи випробувань), зберігати дані у форматі, придатному для використання в електронних таблицях EXCEL, здійснювати конфігурування інструмента за бажанням користувача. Для підвищення зручності й оперативності в роботі, прилад має функцію безпосередньої видачі протоколу випробувань і таблиць з результатами вимірів на принтер. Прилад живиться від NiMH акумуляторної батареї й оснащений зарядним пристроєм.

Вимірювальний прилад С.А 6115 виконує такі функції:

- вимірювання напруги;

- вимірювання струму, в т. ч. струми витоку;

- вимірювання частоти;

- індикація послідовності фаз;

- визначення точного порогу спрацьовування ПЗВ шляхом плавного збільшення величини випробувального струму;

- східчасте і плавне встановлення величини струму випробування при перевірці ПЗВ;

- перевірка ПЗВ (можлива в режимі, що не призводить до спрацьовування захисту);

- вимірювання опору петлі при пропусканні малих струмів для уникнення спрацьовування ПЗВ;

- вимірювання опору петлі при пропусканні великих струмів;

- вимірювання опору ізоляції при впливі однієї з трьох випробувальних напруг: 100, 250 чи 500 В;

- перевірка цілості кола;

- вимірювання повного опору петлі фаза-фаза, фаза-нейтраль і фаза-земля;

- обчислення струму короткого замикання;

- вимірювання опору заземлення з використанням допоміжного електрода;

- селективний вимір опору заземлення з використанням допоміжних струмових кліщів;

- збереження в пам`яті результатів вимірів;

- безпосередній вивід даних на принтер і спільна робота з комп`ютером через убудований інтерфейс RS 232.

Підготував Роман БОРТНИК.

Теги та ключові фрази
ПЗВ пристрій земляного захисту, Вирішення проблеми з використаням канкулятора, протокол виміру опору ізоляції та петлі фаза-ноль, http, канкулятор для обчислення интегралов на андроида 2.3, прилад енергетика багатофункційний портативний, Игры драки на нокиа с1-02 реальная сталь де люкс, як підключити інтернет через багатофункційний пристрій, інструмент вимірювання опору петля фаза нуль, перевірка заземлення в електроустановках
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.