Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2356
14.02.2008р. |
Hager- 53 роки! Тріо: Hager, Polo, Tehalit

Hager- 53 роки!

Його історія, охоплюючи новаторські досягнення в галузі розподілу електроенергії, почалась понад 50 років тому… Фірма Hager була заснована у 1955 році в місті Енсхайм (Німеччина) доктором Освальдом Хагером. У 1959 було відкрито відділення в місті Оберне у Франції. У 1992 році Hager стає власником виробника розподільних щитів IP65LUMETAL у Порції (Італія). У 1996 році –виробника кабель-каналів TEHALIT, а в 2002 році до концерну приєднується фірма POLO – виробник високоякісної електрофурнітури.

Те, що концерн Hager є одним з провідних виробників електромонтажного обладнання в Європі, – не випадковість. Цьому сприяли як власні дослідження та розробки, так і тісні контакти з електромонтажниками.

Безпечний та економічний розподіл електроенергії та електронних даних є однією з найскладніших технічних проблем, яка раз у раз виникає в різноманітних умовах повсякденного життя. Правильний розв’язок цієї проблеми потрібен як для квартири або приватного будинку, так і для офісної будівлі.

Для цього фірми Hager, POLO та TEHALIT розробили спільну концепцію сертифікованої якості «Зроблено в Європі». Ці три імені стоять за розробкою, високоякісної, орієнтованої на майбутнє технології виробництва та надійністю. Маючи річний обіг у 1 млрд. євро, 8000 працівників та філіали у понад 25 країнах Європи, група Hager є партнером міжнародного класу.

Hager - техніка останнього покоління

Цінність помешкання та його збереження чимраз більше залежать від комфорту та безпеки. Як першого, так і другого, можна досягнути за допомогою технічного оснащення.

Економія електроенергії? Компактні, надійні розподільні щити фірми Hager забезпечують легкий, і, найголовніше, безпечний електромонтаж. В асортименті є моделі від одного до чотирьох рядів, із різними видами захисту, до 72 виходів. Можливе зовнішнє встановлення або приховане встановлення в стіні. Обладнання має виглядати гарно! В асортименті є дверцята до щитів фірми Hager різних кольорів!

Безпека в побуті? За допомогою пристроїв захисного відімкнення при витоку струму потужністю від 16 до 63 А або від 80 до 125 А електромонтажник встановить захист від ураження струмом. У вологих приміщеннях або в приміщеннях, де часто перебувають діти, ці пристрої необхідні. Одно-, триполюсні захисні автоматичні вимикачі фірми Hager захищають електропроводку, кабель та електрообладнання.

Житловий комфорт майбутнього через автоматизацію? Для модульних пристроїв фірми Hager, включаючи пристрої з функціями комфорту, наприклад, таймери, на першому місці стоїть якість, згідно зі стандартами. Їх комплексне виробництво сертифіковане за EN ISO 9001: 2000. Кожен пристрій має європейський знак якості СЄ.

Фірма Polo – шматочок Європи майбутнього.

Polo – торгова марка, зареєстрована у Швейцарії у 1992 році. Свій початок вона бере від однієї з найстаріших електротехнічних фірм світу - Gebr. Vedder GmbH, заснованої у 1904 році, яка нині входить у п’ятірку кращих і найбільш процвітаючих підприємств Європи з виробництва електроустановчих виробів.

Високоякісна продукція фірми Polo нині витримує випробування у багатьох країнах. Чимраз більше електромонтажників, будівників приватних будинків і промислових споруд обирають продукцію марки Polo. Від самого початку своєї діяльності підприємство робило ставку на якість і надійність своєї продукції. Його міжнародний успіх – приклад для Європи майбутнього.

Асортимент фірми Polo складають вимикачі, димери, апаратура керування та розетки для найширшого використання.

Крім електромонтажників, продукцію фірми Polo зуміли оцінити на своєму досвіді архітектори й інженери, адже поєднання міцності, продуманих функцій кожної деталі та естетичного дизайну просто неперевершене. Немає значення, що для Вас важливіше – презентабельність чи безпека – обираючи продукцію фірми Polo, Ви приймаєте правильне рішення. Попри це, фірма Polo бездоганно обслуговує своїх клієнтів

Сучасний асортимент численних серій пристроїв має чудовий дизайн і розрахований на різні групи користувачів.

Фірма Polo є ідеальним партнером групи Hager, завдяки вдалому поєднанню найсучасніших розробок і виробничих технологій.

Tehalit – надійне забезпечення електроенергією і безперебійна передача даних.

Німецький виробник якісної продукції Tehalit має 50-річні традиції.

Спеціалізуючись на кабельних каналах фірма Tehalit успішно працює в Європі у різноманітних сферах виробництва - від оснащення житлових будинків до нафтових платформ.

Системи монтажних каналів Tehalit дозволяють розмістити проводку, кабелі та проводи в захисній обшивці. Ці канали захищають проводку від бруду, пошкоджень або інших зовнішніх впливів, щоб передача електроенергії і даних виконувалась безперебійно.

Розетки та інші комунікаційні пристрої можна просто та швидко встановити безпосередньо в монтажні канали Tehalit. Таким чином, за допомогою однієї системи, електромонтажник зможе вирішити одразу декілька проблем.

Різноманітні форми і кольори систем фірми Tehalit справляють враження навіть на дизайнерів що визнані в усьому світі. Системи Tehalit неодноразово ставали складовою частиною найвидатніших архітектурних проектів.

Завдяки асортименту фірм Hager та Polo, користувачі продукції фірми Tehalit оптимально та без зайвих труднощів доповнять свої монтажні системи, адже продукція цих фірм сумісна між собою.

Отже, всі компоненти продукції Hager, Polo та Tehalit сумісні одне з одним і становлять комплексну систему, яка дає можливість задовольнити всі вимоги до монтажу низьковольтного електрообладнання.

Асортимент продукції групи Hager-Polo-Tehalit являє собою повністю інтегровану систему для надійного, раціонального та ефективного контролю над електроенергією.

Hager, Polo та Tehalit – три європейські марки із загальною концепцією якості та інновацій!

Всеукраїнська галузева газета "Електротема" №8 (64) 19 квітня - 16 травня 2005 року

Теги та ключові фрази
хагер поло, polo фірма, hager polo, polo vedder, hager polo, Фірма ТріО, vedder polo, розетка vedder, Hager виробник, Gebr. vedder Gmbh


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.