Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1873
25.02.2008р. |
Подвійний захист однофазних приладів обліку

Сучасне життя важко собі уявити без побутової техніки. Музичні центри і пилососи, телевізори і пральні машини, комп'ютери, мікрохвильові печі та інші досягнення електроніки міцно вкоренилися в наших будинках і квартирах. Кількість власників побутових приладів зростає ден у день, і це, звичайно, чудово. Але вся ця побутова техніка, що споживає енергію за випрямною схемою, створює перешкоди в організації правильного обліку спожитих кіловат-годин. Через недосконалість конструкції електролічильників часто виникає недооблік електроенергії, і його величина набуває великих розмірів у межах міста чи району. Та ще й «народні умільці» не дрімають, винаходячи нові способи впливу на прилади обліку. От і виходить, що комерційні втрати щомісяця збільшуються, а енергопостачальні компанії зазнають збитків.

Ситуація з обліком змушує постачальників електроенергії висувати підвищені вимоги до приладів обліку щодо їхньої захищеності. Однофазні лічильники електроенергії мають бути стійкі до електромагнітного впливу і надійно захищені від маніпуляцій зі схемою. Виготовити такі прилади під силу не кожному виробнику електроустаткування. Їхній випуск можливий там, де є власні конструкторські розробки і досвід рішення подібних завдань. Саме таким виробни\ком є російський концерн «Энергомера». На підприємствах концерну розпочато серійне виробництво нових сучасних однофазних електролічильників, що володіють практично абсолютним захистом від усіх відомих способів розкрадання. Усі ці прилади проводять правильний облік за наявності струму хоча б в одному з двох кіл, а частина з них здійснює ще і штрафне нарахування. Фахівці компанії вирішили це завдання шляхом застосування в приладах двоелементної вимірювальної схеми. Вона забезпечує облік електроенергії як у колі фази, так і в колі нуля. Застосування цієї схеми в однофазних електронних електролічильниках ЦЭ6807Б дозволило створити кілька модифікацій, що фіксують факт розкрадання електроенергії. Залежно від того, у якій ситуації буде застосовуватися прилад, можна вибрати потрібну модифікацію і, відповідно, ступінь захисту.

Так, модифікація ЦЭ6807Б-Д3 запобігає несанкціонованому споживанню електроенергії по нульовому дроту.

Модифікація ЦЭ6807Б-Д4 додатково до функцій Д3 містить особливий пристрій, що реагує на вплив магнітного поля. При електромагнітному впливі на лічильник його покази не зменшуються, а збільшуються.

Захист від маніпуляцій нечесного споживача має і модифікація Д1. За наявності спроби розкрадань прилад виходить з класу точності і збільшує покази, пропорційно різниці струмів обох кіл.

Лічильник ЦЭ6807Б-Д2 веде облік по більшому з двох струмів. Це забезпечує достовірний облік електроенергії, незважаючи на всі спроби розкрадання. Модифікація гарантує надійний захист і точні покази.

Таким чином, проблема комерційних утрат унаслідок розкрадань нині має рішення. Споживачі, що використовують модифікації Д1, Д2, Д3, Д4 електролічильників ЦЭ6807Б, можуть бути впевнені у своєму повному захисті від розкрадань.

За матеріалами концерну «Энергомера».

Теги та ключові фрази
подвійний облік електроенергії, подвійний электро лічильник, вимоги захист лічильників магнітне поле, подвійний захист підприємства, види однофазних електронних електролічильників, пщ, електронний електролічильник ЦЭ 6807Б, електролічильник ЦЭ6807Б, мрії збуваються новий канал, company propositions 2064
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.