Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1098
25.02.2008р. |
Безпечні й екологічні парогенератори

Економічний, надійний і ефективний спосіб одержання пари – парогенератори з ТЕНовим нагріванням розробили фахівці дніпропетровського підприємства «Теплові системи». Свого часу фахівці підприємства розпочали серійне виробництво сучасних електричних парогенераторів з ТЕНовим нагріванням серії АПГ-Е, обладнані новітніми засобами автоматики і контролю параметрів пари, розроблені з обліком усіх нормативних вимог і виготовлені на високому технічному рівні.

Як перетворювач електричної енергії в теплову в парогенераторах серії АПГ-Е застосовуються трубчасті електронагрівальні елементи – ТЕНи. Даний тип електронагрівників є найбільш безпечним, оскільки цілком усунено можливість контакту струмовідної ніхромової спіралі з водою. Проти ємнісних парогенераторів, багатотрубна конструкція АПГ-Е дозволяє створити кілька замкнутих циркуляційних контурів, що при невеликому обсязі рідини забезпечує високу швидкість омивання ТЕНів, (максимальна тепловіддача), а відтак унеможливлює перегрів ТЕНів і забезпечує тривалий термін служби.

Модульна конфігурація підвищує можливість регулювання продуктивності і потужності агрегату, що забезпечує обслуговування декількох об’єктів. Відімкнення за потреби модулів зменшує споживання електроенергії, отже досягається мобільність керування технологічним процесом. Саме така конструкція стала особливо затребуваною. Важливим обґрунтуванням такого твердження є можливість установлення парогенератора напряму у споживача пари. У результаті, усуваються втрати пари при транспортуванні по паропроводах. Для встановлення АПГ-Е не потрібно будувати окремих приміщень, крім того, електричні парогенератори є екологічними.

Очевидними перевагами таких автономних джерел пари також виявилися мобільність, можливість одержання пари в діапазоні від 0 до 20 бар, робота парогенератора як в автоматичному, так і в ручному режимах, що дозволяє точно підтримувати і контролювати задані параметри. Завдяки особливостям конструкції АПГ-Е досягається максимальне наближення теплоносія до об’єкта споживання пари, швидкий вихід агрегату на заданий режим роботи (15 – 30 хв.), високий ККД (93 – 95%).

Парогенератори «Теплових систем» застосовуються в технологічному процесі багатьох галузей промислового виробництва – у меблевій і деревообробній, харчовій та легкій промисловості, у сільському господарстві тощо.

Ігор КАЛИТА

Теги та ключові фрази
дніпропетровський парогенераторы завод, парогенератори, статычный перетворювач, енергозберігаючий пристрій, выдео, пщ, розумні полімери
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.