Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2083
03.03.2008р. |
Революція кабельного монтажу від Cablofil

Компанія Cablofil з Франціїофіційновідкрила своє представництво в Україні. Однак ще до цієї події на вітчизняних об’єктах було реалізовано кілька проектів з використанням французьких систем прокладання кабелю. Нинікомпаніяєоднією з найбільших виробників сіткових кабельних лотків та аксесуарів для них. Продукція компанії застосовується для прокладання кабелю в офісних приміщеннях, аеропортах, вокзалах, виробничих приміщеннях тощо. Спектр продукції компанії включає: оцинковані, фарбовані лотки, лотки з нержавіючої сталі, різноманітні аксесуари для підвішування, розгалуження та з’єднання. Треба зазначити, що про діяльність компанії, особливості застосування продукції та її переваги йдеться у бесіді наших кореспондентів з менеджером з продажу Cablofil у центральній та східній ЄвропіРено ШЕВАЛЬЄ.

- Пане Шевальє, розкажіть, будь ласка, про історію створення компанії та вихід на міжнародні ринки.

- Свою діяльність компанія Cablofil розпочала у Франції на початку 70-х років минулого століття, коли було розроблено перший виріб – сітковий кабельний лоток. На той час продукт був новим, а на ринку Франції переважали звичайні перфоровані та суцільні лотки. Компанія потрібувала певного часу для вивчення ринку та переконання проектувальників і монтажників у зручності роботи із сітковими лотками. Вже на початку 80-х інженери почали залучати у свої проекти нашу продукцію. На основі виробів компанії виконано такі відомі проекти, як кабельна система у музеї Лувр, в офісному центрі La de France у Парижі. Багато відомих архітекторів, зокрема Рензо П’єно, рекомендували застосовувати продукцію Cablofil, що допомогло нам прискорити її просування на французькому ринку і суттєво збільшити обсяги продаж. На початку 90-х компанія Cablofil перетворилась на одного з найбільших гравців на ринку Франції, і пояснюється це перевагами нашої продукції: гнучкість, швидка та легка інсталяція, захист кабелю.

Наші ексклюзивні патенти стали загальновідомими, відтак деякі з конкурентів скористались цим і почали виготовляти власні імітації наших продуктів. Тому в компанії вирішили, що настав час просувати продукцію на міжнародних ринках, також ставилось завдання досягти успіху, який ми досягли у Франції. Ми вийшли на ринки Іспанії, Італії, Німеччини, а згодом – США. На нині ми можемо впевнено сказати, що в багатьох країнах світу французька продукція зробила революцію в системах прокладання кабелю.

Минулого року загальний оборот коштів компанії склав 100 млн. євро., з яких понад половину припадало на Західну Європу, США, Австралію. Зацікавленість до нашої продукції невпинно зростає, тому декілька років тому ми відкрили завод у Сполучених Штатах. Крім цього, до складу компанії входять ще три заводи: два – у Франції і один – в Іспанії. Зазначу, що для країн Італії, Іспанії та Німеччини наша продукція не була новою, оскільки ще до 90-х років продукт неодноразово «перетинав кордон».

Треба сказати, що нині кабельно-провідникова галузь швидко змінюється. Зокрема раніше інсталятори встановлювали кабелі у канали, і забували про них на декілька років. Сьогодні кабель розглядається як невід’ємна складова кожного будинку, а тому він завжди повинен бути доступним для обслуговування та заміни. Саме таку можливість надають системи Cablofil. 

- Як виникла ідея створення такої продукції та в яких галузях промисловості її можна застосовувати?

- На початку своєї діяльності компанія Cablofil виготовляла провід для будівельної галузі. Але згодом постачання для цієї галузі ускладнювались, що пояснювалось частковим згортанням будівництва. Тому й виникло запитання: що ж робити з виробництвом? Так з’явилась ідея розробки системи для підтримки кабелю з сітковою структурою. Первинно система розроблялась для прокладання силових мереж, однак понад 20 років вже застосовується для структурованих інформаційних систем. Наша продукція призначена для різних середовищ прокладання мережі. У випадку звичайної офісної мережі пропонуються оцинковані лотки, а для агресивних середовищ, наприклад, у харчовій та хімічній промисловості, ми рекомендуємо лотки із захисною поверхнею.

Сферою застосування кабельних лотків Cablofil є, переважно, магістральний монтаж на великі відстані у виробничих, підвальних приміщеннях, або монтаж вище підвісної стелі, де необхідне прокладання великої кількості кабелю з можливістю швидкого доступу. Сіткові лотки мають три варіанти покриття:

- лотки гальванізовані – використовуються у стандартних умовах закритих приміщень. Електролітичне покриття товщиною 10–12 мкм наноситься з метою антикорозійної дії і підвищує термін експлуатації до 20 років.

- лотки гарячого цинкування (методом занурення в розплав цинку) – використовуються у місцях з підвищеною вологістю, переважно для зовнішнього монтажу;

В Україні кабельні лотки Cablofil встановлені у цехах тютюнових фабрик, молокозаводів, на об’єктах підприємств «Укртелеком», «Укртранснафта» та ін. У 2004 році реалізовано великий проект з будівництва нової лінії по розливу пива на заводі “Оболонь”. Уся кабельна траса нової лінії прокладена сітковими лотками з нержавіючої сталі компанії Cablofil маркування 304L.

- Які переваги сіткових кабельних лотків проти традиційних?

- Сіткові лотки Cablofil мають багато переваг завдяки високим властивостям матеріалу виготовлення: стійкість проти дії хімічних речовин, антикорозійна стійкість, відсутність галогену, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, тривалий термін експлуатації.

Головна перевага – гнучкість, будь-який з лотків нашого виробництва можна як завгодно повернути, змінити рівень, зробити переходи і розгалуження, у разі, скажімо, сходового і перфорованого лотка необхідні спеціальні деталі. Щоб забрати зайві секції і з’єднати решту, потрібен лише болторіз. Відкрита структура лотка забезпечує вентиляцію для кабелів і мінімізує відкладення пилу.

Значно скоротити час вкладання лотків допомагає FAS-система (система швидкого монтажу). При використанні універсальних консолей лоток встановлюється у паз і заглушується, після чого треба відтягнути металеві лапки. Така система застосовується в усіх консолях і профілях. За рахунок меншої кількості елементів дана система зменшує вартість і час монтажу. Роликові напрямні значно полегшують процес протягання кабелю. Використання з’єднувачів швидкого монтажу EDRN дають змогу отримати надійне з’єднання (R<1mOм) двох лотків за 10-15 секунд без застосування гвинтових з’єднань.

Ми застосовуємо «Т-подібне» зварювання і хвилеподібні краї, завдяки чому усуваються пошкодження кабелю при прокладанні кабельної системи. Така структура дозволяє закладати кабель у встановлений лоток методом «ковзання по бортику».

- Які випробування проходить продукція та які сертифікати має Cablofil?

- Наша продукція представлена в усьому світі, тому вона має найбільшу кількість сертифікатів і проходить випробування на навантаження, корозійну стійкість,  в наявності німецький сертифікат Е90 на вогнестійкість, сертифікати на неперервність електричного кола, а також сертифікат на те, що кабелі комунікаційних мереж не підлягають стисканню. Компанія має власну тестову лабораторію, яка акредитована у Франції і є чи не єдиною у світі, де лотки проходять перевірку у реальних умовах. Під час випробувань використовуються кабелі з сенсорами, що дозволяє отримати більш точні результати вимірювання. Також випробування проводяться у лабораторіях ETL та DNV.

Щоб засвідчити електромагніту сумісність кабельних лотків і з’ясувати наскільки лоток захищений від електромагнітних завад, ми звернулись до незалежних лабораторій. Проведені дослідження не виявили жодної різниці між сітковими і перфорованими лотками. Крім того, як свідчать дослідження, у сіткових лотках без обмежень можна прокладати висококатегорійні та оптичні кабелі.

- Який результат проведених компанією Cablofil маркетингових досліджень в Україні?

- Українські проектні і монтажні організації вже декілька років поспіль використовують перфоровані кабельні системи, проте, фахівці вже почали усвідомлювати переваги сіткових кабельних лотків. Крім того, нині при виборі будь-якого з цих рішень береться до уваги загальна вартість матеріалів та інсталяційних робіт. Для монтажу сіткових кабельних лотків Cablofil потрібен лише один монтажник, а для перфорованих систем – два і більше. На нині в Україні ми створюємо дилерську-дистрибуторську мережу, зокрема, у західному регіоні нашу продукцію представляє фірма «Робітня» зі Львова, кілька дистрибуторів працює в Києві та Харкові. Сподіваємось, що надалі дилерська мережа розширюватиметься, що зміцнить наші позиції на українському ринку.

Бесіду вели
Юрій ІВАНОВ,
Стефанія ШИБУНЬКО

Теги та ключові фрази
еркис тв на роботи, монтаж лотків в підвальному приміщенні, erkiss.tvкрупным планом, erkiss, Ігру губка боб на сенсорниль телефон але шоб була установка, коли зявлисьa чaс свипи, такий самый сайт як erkiss.tv, проектування кабельних лотків, проект кабельних лотків, Лотки сіткові
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.