Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2588
13.03.2008р. |
Плавний пуск двигуна

Пристрій серії MSF шведської компанії Emotron AB забезпечує керування моментом двигуна протягом усього періоду пуску, якщо необхідний для цього струм не перевищує струм обмеження. Динамічний момент при цьому може бути квазіпостійним у всьому діапазоні зміни швидкості. Також є можливість отримання збільшеного пускового моменту для швидкого розгону двигуна з обмеженням його нагрівання і зменшеного динамічного моменту після закінчення пуску для поступового навантаження. Таке керування є ідеальним для відцентрових насосів чи для механізмів з великим моментом навантаження при пуску.

Незважаючи на компактність пристроїв серії MSF, вони надають повний набір функцій керування пуском / зупинкою, захисту, вимірювань, діагностики і зв'язку для електропривода. При застосуванні MSF усувається потреба у додаткових пристроях, як-от температурні реле, вимірювальні прилади і пристрої зв'язку, що, своєю чергою, зменшує кількість компонентів системи, скорочує час монтажу і спрощує сервіс. Усі ці властивості призводять до зниження витрат на встановлення й обслуговування.

Спостереження за навантаженням двигуна. Одна з нових властивостей пристроїв серії MSF – цифрова система спостереження за пере- і недовантаженням. Унікальність її в тім, що метод спостереження ґрунтується на простій ідеї використання двигуна як датчика. Це означає, що м'який пускач постійно вимірює зміни в навантаженні і роботі привода. MSF запобігає як аваріям устаткування, так і травмам персоналу, реагуючи відповідним чином на усі зміни. За допомогою цієї функції ви можете установити два рівні відімкнення устаткування, два попереджуючих сигнали, час затримки спрацьовування тощо для захисту системи. Система спостереження більш точна, ніж струмовий захист.

Поштовховий режим уперед/назад і повільна швидкість. Ще одна нова властивість пристроїв MSF – це можливість поштовхового режиму обертання в обидва боки при керуванні від клавіатури, а також рух з низькою швидкістю із зовнішнім керуванням за часом. Це дає чудові можливості для позиціювання механізмів.

Керування моментом. На додаток до напруги, струму і подвійного нахилу кривої розгону, MSF має також функцію керування моментом, що забезпечує дуже м'яке і лінійне наростання швидкості.

Комунікаційні можливості.MSF може мати послідовний інтерфейс RS232 і 485, протоколи Modbus RTU, PROFIBUS, DeviceNet, Interbus, ControlNet тощо. Ці пристрої забезпечують максимальну універсальність при підключенні MSF до будь-яких мережевих протоколів.

Функції захисту

У пристрої плавного пуску MSF є потужний комплекс функцій захисту, який чутливо реагує на наступні події: перегрів двигуна, перегрів MSF, сигнал від зовнішнього температурного датчика, перевантаження механізму, недовантаження механізму, дисбаланс фаз, перенапруга, зниження напруги, заклинювання ротора, велика кількість пусків у годину, пропадання фази на вході і виході.

Відображення і діагностика

Система керування допомагає персоналу стежити за багатьма параметрами системи, а у випадку виходу їх за допустимі межі, вчасно дізнаватися про це. При аварійному відімкненні оператор може з'ясувати причини аварії, переглянувши вміст пам'яті приладу. Ось далеко не повний перелік інформації, яку можна вивести на дисплей: струм та напруга у трьох фазах, потужність, температурний стан двигуна, коефіцієнт потужності, загальний час роботи.

Список подій, який зберігається в пам'яті м'якого пускача, містить дані про можливі причини вимкнення: несправність мережі, перегрів двигуна, перегрів MSF, заклинювання ротора, перевантаження, недовантаження, дисбаланс фаз, перенапруга, зниження напруги, велика кількість пусків на годину.

Технічні характеристики пристроїв плавного пуску серії MSF

потужність двигуна, (кВт)

7,5 – 800, залежно від моделі

номінальний струм, (А)

17 – 1400, залежно від моделі

напруга, (В)

200-525

частота, (Гц)

50/60 ± 5%

потужність втрат, (Вт)

50 – 4200, залежно від моделі

потужність споживання кола керування, (Вт)

20 – 35, залежно від моделі

ступінь захисту оболонки

IP20

Пристрій плавного пуску MSF простий у використанні: слід задати лише дев'ять параметрів у меню «швидкої установки». Згодом ви можете налаштувати до 68 параметрів для найбільш повного використання можливостей приладу в конкретній установці.

Можливості MSF роблять його ідеальним рішенням для пуску, керування, захисту і діагностики як двигуна, так і механізму, який він приводить у рух, і технологічного процесу. Через великі капітальні вкладення і необхідність забезпечити безперебійність технологічного процесу існує потреба у постійному захисті і спостереженні за устаткуванням. Це стосується і ланцюгів, редукторів, клапанів, активаторів, конвеєрів, млинів і пилок, що піддаються перевантаженням і недовантаженням і потребують контролю за величиною навантаження.

Підготував Олег БОДНАР

Теги та ключові фрази
http, плавний пуск двигуна, прилад для плавного пуску двигунів, як зробити плавний пуск ел.двигуна, системи захисту ел двигуна, прилади плавного пуску для двигунів, Прилади пуску двигуна., як зробити плавний пуск двигуна, плавний пуск двигуна, сенсорний плавний пуск


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.