Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1769
13.03.2008р. |
Twido для малих і середніх систем керування

Програмувальні логічні контролери широко використовуються в багатьох галузях промисловості. З їхньою допомогою можна створювати системи керування будь-якої складності: від контролю роботи найпростішого автономного пристрою до складних систем, що відповідають за функціонування цілого виробничого процесу. Новий програмувальний контролер Twido торгової марки Telemecanique спеціально розроблений для створення малих і середніх систем керування з можливістю підключення від 10 до 200 точок вводу/виводу.

Контролер Twido може використовуватися в системах керування установками і машинами неперервної дії будь-якого типу, у виробничій чи будівельній галузях – тобто у системах, що вимагають нескладної, але відповідальної й ефективної обробки даних. Виконуючи вимоги гнучкості й адаптивності, серія контролерів Twido представлена в двох варіантах.

Перший, так званий «компактний», призначений для створення простих автономних систем (автоматичні двері, автомати, що торгують напоями, керування насосами чи освітленням). Основна концепція контролера – «усе в одному», отже прилад має убудований блок живлення датчиків, процесор і блок дискретного вводу/виводу.

Другий варіант – «модульний» - знайшов застосування в машинах неперервної дії (автомийки, ліфти, укладальники вантажів, компресори, деревообробні машини, промислові мийні машини). Заснований на концепції – «тільки те, що потрібно», надає вибір для оптимального рішення. «Модульний» Twido вирізняється своєю мініатюрністю: так, висота контролера з 40 точками вводу/виводу не перевищує по висоті візитну картку.

Для створення великих конфігурацій існує можливість розширення контролерів додатковими модулями вводу/виводу: дискретними (дискретне введення, дискретне виведення); аналоговими (аналогове введення, аналогове виведення); комбінованими (дискретне введення/виведення і аналогове введення/виведення). Цими ж модулями можна розширювати і «компактний» Twido. Кожне з двох виконань містить швидкодіючі лічильники, таймери, енергонезалежну пам'ять і убудований порт зв'язку RS 485 для дистанційного керування, діагностики і програмування. Цей порт, залежно від вимог, може бути сконфігурований і як Modbus Master, і як Modbus Slave.

До того ж, можливості контролерів можуть бути збільшені за рахунок підключення екрана, картриджів додаткової пам'яті, реального часу і додаткових портів комунікацій. Програмування контролера Twido здійснюється за допомогою програмного забезпечення TwidoSoft на мовах LD і LL. Ці мови легко комбінуються і відповідають стандарту МЕК 61131. TwidoSoft як інтегроване середовище розроблювача, працюючи з ОС Windows, має функції редагування, моніторингу, а також багаторівневу убудовану допомогу.

Технічні характеристики «компактного» Twido:

напруга живлення 100/240 В;

3 базових модулі з 10, 16 та 24 точками введення/виведення (l дискретний ввід 24 В постійного струму, релейний вивід);

ємність програмування - до 2500 лінійних інструкцій;

час циклу - 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;

габарити – 70 x 95 x 90 мм.

Технічні характеристики «модульного» Twido:

напруга живлення 24 В постійного струму;

5 базових модулів з 20 чи 40 точками введення/виведення (дискретний ввід 24 В постійного струму, транзисторний чи релейний вивід);

високощільний конвектор;

ємність програмування - до 8000 лінійних інструкцій;

час циклу - 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;

габарити 70 x 25 x 90.

За матеріалами компанії Schneider Electric

Теги та ключові фрази
контроллеры twido работа самоучитель, tsx twido мови програмування, Twido Suite учебник, основні функціональні можливості TSX TWIDO, Модульнi контролери TSX TWIDO, Twido, контроллер Twido, Мови програмування для промислових контролерів по стандарту мЄк, статистичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.