Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1899
20.03.2008р. |
Міцне шинування

Великолукський «Завод електротехнічного устаткування» розробив комплекти міцного шинування повної заводської готовності для відкритих розподільних пристроїв (ВРП) 110 кВ зі складними схемами приєднань. Міцне шинування може застосовуватися на всіх підстанціях 110 кВ з трансформаторами потужністю до 80 МВА і підстанціях 220/110 кВ з автотрансформаторами до 125 МВА включно, в районах з I і II СЗА при висоті установки не більш 1000 м над рівнем моря і для кліматичного виконання УХЛ 1. Номінальний струм збірних шин – 2000 А, електродинамічна стійкість – 102 кА.

Комплект міцного шинування для ВРП 110 кВ, з установкою на опорах, складається з:

  1. однієї робочої, секціонованої вимикачем, і однієї обхідної системи шин;
  2. двох робочих секцій та обхідної системи шин з підключенням кожного з двох трансформаторів через вимикачі;
  3. двох робочих і однієї обхідної системи шин;
  4. двох робочих, секціонованих вимикачами, та однієї обхідної системи шин з двома обхідними і двома шиносполучними вимикачами.

Для кріплення міцного і гнучкого шинування передбачені опорні ізолятори на 110 кВ двох типів – порцелянові типу ИОС з руйнівним навантаженням на згин не менш 12,5 кН і полімерні типу ИОСПК з руйнівним навантаженням на згин 20 кН. Застосування полімерних ізоляторів забезпечує більш надійну роботу у динамічних навантаженнях, що виникають при коротких замиканнях, і може розширити галузь застосування щодо сейсмостійкості всього шинування.

Шинування збірних шин ВРП виконане з пресованих трубчатих шин алюмінієвого сплаву 1915Т. Сплав належить до групи сплавів системи Аl-Zn-Мg, має високу міцність, володіє високою корозійною стійкістю і доброю зварюваністю.

Кожна фаза збірних шин є конструкцією з низки однопрогонових шин, що спираються своїми кінцями на опорні ізолятори. Відстань між осями ізоляторів дорівнює кроку комірки ВРП 110 кВ.

Приєднання гнучких спусків, відгалужень до збірних шин передбачене шляхом пресування на місці монтажу, з використанням пресованих затисків (приварених до шини), інструментом, що постачається разом з комплектами міцного шинування.

Взаємне розташування устаткування і будівельних конструкцій враховує можливість розширення ВРП як у межах спочатку прийнятої схеми, так і при переході до більш складної схеми.

Економічні переваги застосування міцного шинування порівняно з гнучкою (для ВРП з 10 комірок): економія металу 30 т, економія залізобетону 12 куб. м, економія площі 15 %, економія кабелю 15%, зниження трудовитрат – на 200 людино-днів.

Петро ЛЕСЬКІВ

Теги та ключові фрази
шинування у пародонтології, взлом zuluthermo, врп переваги, Збірні Шини, пщ, мрії збуваються новий канал, контролер вимірювальних приладів та автоматизованих ліній, шинування, Комірка ВРП


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.