Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1231
21.03.2008р. |
Новини серії Varius

У конструкторському бюро запобіжних приладів OEZ була розроблена і згодом впроваджена у виробництво версія серійних запобіжних вимикачів, що випускаються на ринок під торговою назвою Varius. Перший виріб цієї серії був представлений уже наприкінці 2000 року - вимикач FH000. Серія рядових запобіжних вимикачів Varius представлена трьома типорозмірами - FH1, FH2 і FH3 для номінальних струмів 250, 400 і 630 A. Запобіжні вимикачі Varius заміняють вимикачі LTL1, 2 і 3, які поставлялися раніше.

Створення нової серії стало результатом принципової і всебічної модернізації цих пристроїв, що надає нові можливості для виробників розподільних щитів, проектувальників і обслуговуючого персоналу, зокрема більш гнучке і швидке їх постачання, оскільки це пристрої складаної конструкції.

Серійні запобіжні вимикачі Varius типу FH виготовляються з тепло- і механічно стійких матеріалів. Основа складається зі скловолокна, армованого поліефіром, кришки виготовлені з поліаміду, також наповненого склом, оглядове віконце з - полікарбонату. Контакти виготовлені з електропровідної міді і посріблені.

Для досягнення високого ступеня надійності пристрій обладнаний класичними дугогасильними камерами. Крім основного варіанта виконання (FH.-3A/F), є й варіанти виконання з дистанційною сигналізацією стану запобіжних вставок (FH.-3S/F). Крім цього, у всіх типорозмірах є і однополюсний варіант, у тому числі з передбаченою сигналізацією.

Для виробників розподільних щитівVarius – це нова можливість приєднання (заднє підведення). Цей варіант пристрою, який можна скласти за допомогою одного з пропонованих приєднувальних комплектів, забезпечує економію монтажних робіт, наприклад, при підведеннях стрічками з головних шин можна заощадити один обхват.

З урахуванням того, що простір приєднання закритий і відкривається залежно від використовуваного виду підведення у випадку монтажу на панель, уже не потрібна додаткова кришка для забезпечення ступеня захисту IP20. Натомість, конструкція додаткових кришок, що можуть придатися при приєднанні кабельними наконечниками чи голими стрічками, вигідна тим, що можна легко розташувати довільну кількість кришок одна за одною для закриття необхідного проміжку.

Крім цього кришки однакові для верхнього і нижнього боку. З-посеред інших вигод можна назвати можливість легкого складання чотириполюсних і двополюсних версій за допомогою простого збірного комплекту, можливість доповнювати усе приладдя і адаптери для монтажу на шині з універсальним виводом кабелів вгору чи вниз.

Для проектувальників серія Varius пропонує однополюсні вимикачі всіх типорозмірів, можливість сигналізації стану запобіжника в три- і однополюсних версіях механічним способом і за допомогою звичайної запобіжної вставки, можливість індикації до двох станів кришки у всіх варіантах виконання і широкий асортимент приєднувальних комплектів, включаючи вже згадану новинку – заднє підведення.

Обслуговуючий персонал, без сумніву, зацікавить майже повна видимість запобіжних вставок у вимикачі. Для підвищення безпеки пропонується відразу кілька новинок. Кожен з вимикачів укомплектований устаткуванням для вилучення запобіжника, що розплавився (усувається небезпека опіку запобіжником, що після розплавлювання може мати дуже високу температуру). Додатково можна встановити вставку для запирання, що забезпечить можливість замкнути вимикач на висячий замок (наприклад, при роботах на відгалуженнях). Передбачено і захист від «помилки» на випадок, якщо вимикач приєднано з нижнього боку, і напруга з'являється на верхніх контактах запобіжника.

Технічні параметри вимикачів Varius кращі, ніж у вимикачів LTL, що поставляються дотепер. Наприклад, у типорозмірів 1, 2 і 3 був досягнутий умовний струм короткого замикання в мережі 400 В до 120 кА і імпульсна напруга Uimp = 12 кВ. Для вимикачів OEZ стандартом є максимальний ступінь безпеки при маніпуляціях, що визначається категорією використання AC23 для мереж 400В.

За метеріалами QEZ.
www.eltema.com.ua

Теги та ключові фрази
varius выключатель, oez FH1-3A Varius, запобіжні вимикачі, схема статичний перетворювач, VARIUS FH2-3A, автоматические выключатели QEZ, FH1-3A, Вимикач напруги FH1 OEZ, Вимикач напруги FH2-3A/F, електрофурнітура фірми baks в києві
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

05.02.2010р.

Комплектні пристрої для електропостачання будмайданчика

Схема тимчасового електропостачання містить джерела й споживачів електроенергії, силові пункти й розподільні мережі. Джерелами електропостачання на будівельному майданчику є трансформаторні підстанції стаціонарного або пересувного типу. За відсутності джерел або мереж електропостачання можна застосовувати тимчасові пересувні електростанції на автомобільні шасі, що працюють на рідкому паливі.

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.